Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - zovin povrtnjak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


zovin povrtnjak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 121314
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
zova View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2014
Lokacija: bihrs
Status: Offline
Bodovi: 319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zova Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2014 u 22:51
Milice piše da je stranica dostupna samo ćlanovima sa ovlaštenjem.Bugice ni ovde mi ne ide.Nema veze ,valjda dok nešto od povrća poraste,skontaću kako,hvala cure
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2014 u 08:37
Zova, da ti pokušam pomoći - ulogiraj se prvo na naš forum, onda klikni na portal (gore u lijevom kutu), dalje će desno ti pisati moje slike - klikni, pa odi u dodaj novu sliku. Dalje će ti biti sve jasno. Smile

Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2014 u 22:14
Malo pogledaj ovdje i polako slijedi upute i vidjet ćeš da ćeš uspjeti....
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=87&PN=1&title=kako-staviti-slike
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
zova View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2014
Lokacija: bihrs
Status: Offline
Bodovi: 319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zova Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2014 u 21:14
kiša neprestano pada.Danas sam slikala kako je sve u travi ali sam antitalent za tehniku.Slike postavila na radnu površinu ali dalje ne znamCry
Na vrh
zova View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2014
Lokacija: bihrs
Status: Offline
Bodovi: 319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zova Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2014 u 19:51
Danima čitam ovaj forum i riješih da se registrujem,da bi mogla voditi dnevnik kad sam šta posijala i o ostalim radovima u povrtnjaku.
Nekada u martu sam posadila luk(bijeli i češlju kako ga kod nas zovemo ili kozjak).
14.4. smo sijali krompir(ranije nije bilo uslova),doduše jedan redak sam posijala kad sam sadila  luk.
Isti dan kad smo sijali krompir sam posijala i rasodu paprika i paradajza,te patlidžan,grašak,mrkvu,peršun...znam sve je kasno al ove godine ću kupiti rasodu.Snijeg nam zimus srušio plastenik,pa nikako financijski da se ranije popravi.Ranije u martu sam presadila i nešto jagoda,običnih,ne mjesečarki,7 malina i jednu kupinu.Kiša danima pada,ništa se ne može raditi.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 121314
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.