Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dogovor oko datuma!!!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dogovor oko datuma!!!!

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 23:10
Rijeka,mislim,u stvari sam sigurna da si promašila temu ovim postom.
Što se datuma tiče,nebi se izjašnjavala jer meni sve odgovara,no imala bi komentar.
1.Floraart ne traje jedan dan,a ako je nekome bitnija izložba od ovog onda ok,neka ide na izložbu.
2.Većina ljudi ima slobodnu i subotu i nedjelju(oni koji nemaju većinom i oba dana rade,tj.smjene pa kako ih ulovi).Zato mi je nekako realnija subota jer ipak ostaje nedjelja da se ljudi odmore od puta i pripreme za radni dan.Ovako će neki praktički sa puta na posao.
Uglavnom,mislim da bi svoj prijedlog oko datuma trebali dati oni koji ozbiljno misle ići.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2008 u 21:20
Tek sam sad vidjela tvoj avatar, baš si veliko dijete!!!!!
Nadam se da me nećete "pogoditi u sridu" - moj najdraži netjak prima 18.05. svoju prvu pričest, a zadnji vikend je FLORAART.
Navali narode - nisam sigurna da sam uspjela zapaziti je li odlučen dan (nekako po anketi je izgledalo da je nedjelja) pa se nadam da ćemo uskoro imati konačne podatke.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2008 u 20:25
Ajmo se izjasniti i dogovoriti oko datuma akcije!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.