Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - lampe
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


lampe

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2010 u 11:41
tinki sviđaju mi se tvoje lampe, tako jednostavne i lijepe, ne volim previše kičastosmile211
a i one slike u dijelovima jako su interesantne, ja bi odmah stavila u svoj interijerClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 19:15
Hvala Zenzo,
 
s obzirom da si iz grada mogu ti reći da sam u jednom dijelu prostora gdje je bio Tehnomobil ( preko puta VK JUG-a) napravila jedan kutak sa svim tim mojim stvarima, navrati Hug
Na vrh
zenzo View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Svibanj 2009
Lokacija: Angola
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zenzo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 17:58
Pitala sam se tko je radio te lampe, strašne su, vidila sam ih baš nedavno u Spione i Merkantea,bravo!
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2010 u 10:14
Ovu sliku sa čašama na ružice obavezno moraš staviti u decoupage galeriju.I u "Friško..."
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 16:25
Hvala MonnaEmbarrassed
ima još slika koje čekaju da budu stavljene. Tvoji su mi radovi prekrasni ali kako ja nikad nemam dovoljno vremena da sve komentiram evo koristim ovu priliku da ti to kažem.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 08:00
Tinki, dobrodošla! smile73 radovi su ti jako lijepi i zanimljivi! Posebno me oduševila ona lampa sa bijelim cvijetom - savršno! Nadam se da će biti još izvrsnih kreacija!!!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2010 u 12:59
 
evo i nekih novih stvari
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2010 u 09:06
Išla sam ti pregledati photobucket. Svi radovi su ti lijepi, ali ja bih izdvojila tvoj talent za slikanje, to me oduševilo!!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2010 u 09:02
Tinki radiš prekrasne stvari. Smile
Na vrh
Kornjača View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 145
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kornjača Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2010 u 11:42
lampe su ti divne,bravo za ideje!!!
vladati nad sobom
najveca je vlast
Na vrh
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2010 u 20:08

Trenutno se mogu kupiti u Dubrovniku ali nije isključeno da se pošalju i autobusom. Sve opcije su otvorene. Hvala vam svima na pohvalama.

Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 22:58
Prekrasni radovi a dali se mogu kupiti i gdje
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 08:42
-slike su ti kao što djeca kažu"mrak",bravo
Na vrh
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 22:33

Hvala Dwlux, lijepo je znati da još neko uživa u bojama. Na nedavno održanoj izložbi jedan dječak me pitao da li ta slika prikazuje mračni, poz, i vatreni dio moje ličnosti, na tren sam ostala zatečena ne očekujući da neko tako mlad razmišlja na taj način... ja jednostavno volim tu kombinaciju boja.Tongue

Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 22:56
Ova gore višedjelna slika me fascinira, neznam veličinu njenu al pretpostavljam da bi lijepo izgledala na jednom zidu te ga ispunila u "fazama"
ps: sad vidim da nije stala treća do kraja... jako lijep odabir boja ...volim to , čestitam na umjeću :Dsmile39
http://cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4753
Na vrh
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 21:33
Drage moje, tako me veseli čuti vaše mišljenje.Sada imam namjeru napraviti za moju drugu curu prekrivač od njenih slika iz raznih perioda odrastanja, za to mi treba malo više vremena. Svi na ovom forumu rade prekrasne stvari i pravo je uživanje djeliti sve to s vama.Evo nekih novih lampi i slika.
 
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2010 u 21:15
tinki lampe su stvarno originalne i prekrasne smile94
a prekrivač tek...
i slike i dekupaž radovi, ma sve je za 10

ne mogu vjerovati koliko talentiranih ljudi ima na ovom forumu
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2010 u 12:10
-lampe su predivne i originalne,bravo za ideje..
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 00:34
Jako zanimljivo, detalj koji bi se dobro uklopio u svaki interijer.
Na vrh
tinki View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 19:14
Drage moje moram vam reći kako su me vaši komentari oduševili i nadahnuli za nove kreativne ludosti . Lijepo je biti u vašem društvu, zato sa nestrpljenjem očekujem komentar za ove radove :
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.