Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Samobor
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Samobor

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 11>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Alissia View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 73
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Alissia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 22:11
Ej drustvo, mene nema često ali vas pratim svakodnevno.....ovo je kao bajka. Imam kucu u Samoboru u kojoj sam trebala zivjeti ali nisam si mogla priustiti pa sam ju iznajmila.
Ove slikice me sve nesto stegnu oko srca i cine me tuznom i sretnom u isto vrijeme.  smile43SMRC...DA BAR MOGU ŽIVJET TAMO....TAKO JE PREKRASNO....KO NARNIJA.
Alissia
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 18:32
Andrea hvala na slikicama i lijepo je vidjeti poznate ulice u snijegu. MM i MPK i ja se počastimo barem jednom godišnje dolaskom u Samobor i obavezno u slastičarnu "U prolazu" i gore na stari grad jedino nikako da trefimo kad radi onaj privatni muzej.
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 18:26
slike su izvrsne, prizori na njima kao u bajci, stvarno potiću bujnu maštu.Clap
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 18:12
Evo malo i zimskog ugođaja v Sanoboru!!!









...još da čujete kako je bilo lijepo hoditi uz pratnju jutarnjih zvukova naših dviju crkvi!!! Baš sam uživala!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2008 u 15:35
eto i ja tek sad vidim,primi zakasnjele cestitke !Irisi i zute ruze su mi predivne.
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 18:35
Andrea tek sam danas otkrila tvoje slikice od prelijepog grada Samobora.
Ma malo je reči prekrasnog, sa predivnom prirodom samo od Boga data a vi još sa ljubavlju uređujete i njegujete, pa sa punim pravom ste dobili epitet "najljepši" svaka vam čast  Gardeningsmile120
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2008 u 19:46
Juhuuuuuu! smile213

Evo, posrećilo se nama ove godine 2008.:

"Najuređenijim gradom u Zagrebačkoj županiji proglašen je Grad Samobor koji se može pohvaliti i najljepšim gradskim trgom, Trgom Matice hrvatske."

Ovo je Trg Matice hrvatske





ljetno izdanje


A i prvo mjesto je osvojio suvenir:
Samoborski kušlec - čokoladni bombon s bermetom, Obrt za trgovinu i proizvodnju „Trešnja Okićka“, Samobor

Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2008 u 09:46
Ma vi ste bili u berbi kestena!!!Baš ste mogli i navratiti- imam ja tavu za kestene!

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2008 u 23:41
Triso to si bas dobro rekla,slazem se s tobom
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2008 u 22:20
Super slikice i komentari - bravo za tebe, jedino smo mi malo predaleko, ali zato smo u mislima s vama.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2008 u 20:38
Već dugo nismo bili na samoborskim bregima, pa eto nas zajedno!

Pogled na vrhove Samoborskog gorja - Oštrc - trokut u prednjem dijelu,  i Japetić iza  Oštrca  (i tam negdje Šeflera i Miha Wink)
Pogled na Zagreb! (Jeli se to vidi u daljini Franjica kako maše Wink)

Ili možda shasha i Silvek na obzoru negdje! - pogled prema Zagorju

A i kod male bijele kućice na obzoru je breg od Zvjezdane! Wink tj. Svetonedeljski breg

Vinogradi na južnoj strani brega

Malo biljkica koje uljepšavaju jesensku šetnju









I za kraj kućica u kojoj je ugodno toplo što se vidi na dimnjaku!


Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2008 u 08:25
Guba!
Baš smo se neki dan prošetali prema Vugriinščaku. Pa to je prekrasna šetnica! Još lani je bio šoder , a sad je fenomenalno uređeno! Mislm da bumo se češće vidli sad!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 23:35
Samobor i Zaprešić dijeli naša ljepotica, rijeka Sava, a zračne linije niti 5 km. Prometna povezanost kopnom je ili do Zagreba, pa za Zaprešić, ili preko EU tj. Slovenije - Brežica, pa na prijelaz Harmicu... ali....

skela na Savi spaja još uvijek (i skraćuje 20 km vožnje (a možda i više))
izlazak vozila koji su došli sa zaprešićke strane

vožnja po Savi

dolazak Save iz Slovenije

odlazak Save prema Zagrebu

pogled na samoborsku stranu Save

Ne znam dali bi puno pomogao u slučaju nesreće, ali... LOL

Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2008 u 22:01
Andrea - uz Gradnu i ispod starog grada šetala s mojim klincima kad su bili mali. Koliko je sada ljepše, uređenije, niti ne vidimo koliko nam se  mjesta uređuju dok ne fotkamo! Ponosna sam na Sanobor i ljude koji ga vole pa ga tako maze i paze!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2008 u 21:40
Nakon cjelodnevnog boravka na moru baš mi je pasala ova šetnja tvojim krajem - predivno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2008 u 19:34
Ovo popodne smo prošetali našim poznatim Anindolom. Moram priznati da me razveselilo jer su počeli invenstirati i u tu predivnu šetnicu. Sredili su nam Tanc plac na kojem se povodom Dana grada na Aninovo održava tradicionalni plesnjak, a napokon je popločen jer stari beton se otrusil skroz.

U blizini kapele sv. Ane, koju nisam ovog puta uslikala jer je netko po njoj radio grafit koji ničem ne izgleda, ugledali smo:

Već su i djeca rekla: "Gle mama, baš nešto za tvoj kamenjar!!!" LOL
Ali, dok smo došli putem kroz šumu do starog grada vidjeli smo:

Zaključana vrata na ulazu

i obavijest
I naravno, ja morala ovjekovječiti ovaj bršljan jer tko zna gdje će biti iduće godine! Wink

Nakon spuštanja, mali nogomet je moral biti i naravno, ženska ekipa je zgubila. Nakon umora ipak smo se odlučili za kolače i slatkač na središnjem trgu jer ovdje je već počelo biti prohladno. Sunce nam se skrilo, ali zato ulaz na Trg je očaravajući uz Gradnu...

i na ovaj most kod Hotela "Lavice"

ukrašen sa vodenikama


Nadam se da ste uživali u ovoj šetnji isto kao i mi!!! Wink
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2008 u 23:41
Triša, baš dok sam stavljala slike sa mosta mislila sam na tebe!!! smile159
Petunije u gradu su uvijek predivne!!! smile186
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2008 u 19:51
Nisu toliko bitna događanja, veselimo se i ovim slikicama - bravo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2008 u 10:14
Clap
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2008 u 23:43
Nažalost, nema slikica sa događanja v Sanoboru, ali evo par zabilježenih detalja koji dan poslije!

Ulaz u Policiju Clap

I most preko Gradne u strogom centru uljepšan



Prema Vugrinšćaku





Jedna privatna vrata ukrašena ljetnim jorgovanom


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.