Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Rezano cvijeće i aranžiranje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Aranzmani za moju dusu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Aranzmani za moju dusu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 14>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2013 u 00:18
Ja sam ovdje napravila slicni , jedino veci i sa 4 svijece !
Neznam da li je to u vasim ocima pretjerano , ali bund od
3 osrednje grane kostale su 4,95 EUR !
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2013 u 00:16
ovaj puta bez dodatnog komentara
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2013 u 00:13

Dobila sam prigovor jer nisam svoje aranžmane stavila na "staro mjesto" pa evo, ispravljam grešku. Neka mi oproste oni koji su ih vidjeli na onom drugom mjestu.

 
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2013 u 00:13
Rekla sam ja , TI si prava umjetnica !     
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2013 u 00:01
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...ovo je jako zgodno ali bih ipak voljela vidjeti bor ukrašen u tvojem stiluWink
 
Sara draga, bome već jako dugo nisam kitila pravi bor. Čini mi se od 2010. kad nisam našla niti jedan pravi koji bi mi se dopal, a plastični neću. Svima sam našla falingu i odlučila napraviti bor "umjesto bora".
Ovaj je iz 2006. godine kad isto nije bilo snijega za Božić, ukrašen u mom stilu - crvene jabučice (prave), slamice, licitari, orasi (isto pravi), mali crveni zvončići i snježne grude napravljene od oraha i vate. Bor je u veš loncu jer je s korijenjem, a poslije Nove godine je presađen u vrt i sad je već lijepo stasao.
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2013 u 23:54
Originalno poslano od člana Cimicifuga Cimicifuga napisao:

Ova božićna dekoracija mi odlično izgleda, a sigurna sam da u naravi još ljepše izgleda nego na slici.

 
Imaš pravo Cimi, bolje izgleda u naravi. Slika je lošija zbog slabog svjetla, a fleš "pojede" atmosferu, sve je flah.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2013 u 18:55
...ovo je jako zgodno ali bih ipak voljela vidjeti bor ukrašen u tvojem stiluWink
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2013 u 12:23
Ova božićna dekoracija mi odlično izgleda, a sigurna sam da u naravi još ljepše izgleda nego na slici.

Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2013 u 00:40

Ni ove godine nisam kitila pravi bor

Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2013 u 22:38
A ja mislila da je Ana ostala bez inspiracije- kad ono to je bio netko drugiWink
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2013 u 07:39
Hvala na infoThumbs Up - znaci ipak nema kod nas kupiti tih "jezeva" . pozz
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2013 u 01:14
Ajooooj curke moje drage, hvala vam na komplimentima. Sreća da moja profesorica Ikebane ne gleda ove stranice pa ne može pročitati vaše kritike. Ona inače radi prekrasne aranžmane ali taj dan nekak nije bila u formi, valjda zbog vremena, a i u organizaciji nije baš sve bilo kak treba. Tak se je sve poklopilo da ovaj puta aranžmani ikebane nisu imali dušu ko što bi trebali imati.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2013 u 01:08
Originalno poslano od člana klaudija8 klaudija8 napisao:

odicne ikebana Clap svidaju mi se puno
pitanje - da li ima kod nas kupiti one cvjecarske -mislim da se zovu"frogs", metalne podloge koja je koristena u onom arazmnanu ruza I listova gladiola ili ste nesto improvizovali???
 
Klaudija, u niskim su posudama ili "ježevi" ili "shipo" držači, sve je iz Japana. Zato je cvijeće sa zagrebačkog placa, a zelenilo iz mog i sestrinog vrta.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2013 u 14:54

Nisam htjela biti nepristojna, ali kad ste već počele, evo i mene - ni meni se ne sviđaju !
Ana, ovi nisu tvojim aranžmanima ni do koljena - i mene je osvojio onaj sa gljivama.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2013 u 11:54
potpuno se slažem i meni se ne sviđaju, tvoji su mi baš super
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2013 u 09:56
Baš sam i ja gledala ove aranžmane, ali nisam otkomentirala da nekoga ne povrijedim, ali meni se ne sviđaju ( drago mi je da RS da si otkomentirala i , naravno, ukusi su različiti.)
Nekako su mi nedorečeni, nemaju ono nešto. Ana, tvoji su puno ljepši, više su s dušom.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2013 u 08:54
Kad već nisam uspjela navratiti drago mi je da bar na ovaj način mogu vidjeti majstorije iz MimareEmbarrassed.

...Ne bih voljela nikoga povrijediti, znam da je stvar ukusa i različitih stiilova, ali meni su tvoji vlastiti aranžmani sa zagorskog brega ipak najljepši...svi, ali baš svi do jednoga ClapStar!!!
Onaj s gljivma mi je pozadina ekrana na monitoruWink!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2013 u 16:41
Originalno poslano od člana klaudija8 klaudija8 napisao:

Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

A sebi za dušu sam nabrala buket ruža. Sada su ljepše nego po ljetu.
prepredivno- koje ruze dragaShocked

lijepe i u ikebani, ali ove na " hrpi" su.. WOOW!
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2013 u 08:20
odicne ikebana Clap svidaju mi se puno
pitanje - da li ima kod nas kupiti one cvjecarske -mislim da se zovu"frogs", metalne podloge koja je koristena u onom arazmnanu ruza I listova gladiola ili ste nesto improvizovali???
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2013 u 23:45
I na kraju, papričice kupljene na Dolcu i krizanteme. Ova mi se vaza jako dopada.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.