Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Vrtno cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ljetni čempres lat. Kochia scoparia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ljetni čempres lat. Kochia scoparia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2008 u 14:18
admine hajd pogledaj
kod mene na slikama na balkonu sam imala nesto slicno ako je to to sto ti trazis mogu ti poslati pelcere jer
se samo mnozi a sjeme nisam ni hvatala
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2008 u 18:47
Moj je počeo nicati! Posijala sam ga sjeme prošli tjedan. Prošle sam godine isto kupila sjeme, ali ništa - očigledno sjeme nije valjalo. Ove godine ću ga očigledno imati u izobilju...
Na vrh
nela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2008 u 22:37
Evo ja sam baš posijala sjeme u teglu prije dva dana, a danas smo bili u bauhausu i tamo sam vidjela da ima za kupiti sjeme.
Ja sam prije nekih 3 godine to imala posađeno kao malu živicu, sadila sam ih po 2-3 kom zajedno jer onda budu veći i gušći, ljepše izgledaju... a meni su najljepši u jesen kad budu crvenkaste boje...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 20:18
Samo da javim da sam nabaivo sjeme, nasao u trgovini!!!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2008 u 11:11
Nadam se da ce onda imati i ove godine!!! Da se spremim za zicanje!!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2008 u 11:08
Pa ako si kod nekog vidio taj vjerojatno ima i sjeme ili će mlade imati. Koliko se ja sjećam to se samo rasije i dogodine uvijekima užasno puno mladih
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2008 u 10:59
Ja sam to vidio par puta u vrtrovima i stvarno je simpa ali sjeme nisam nigdje mogao nabaviti.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2008 u 10:51
baš sam te to htjela pitati,gdje ima sjemenja. Znam da je kod nas davno toga bilo,no nekako je nestalo. Sad ga nitko ni u cvjetnjaku nema a ni sjeme godinama nisam vidjela.A ništ,u potragu za sjemenjemsmile98
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2008 u 10:33
ukoliko nekto ima mozda koju sadnicu ili zna di se može nabaviti sjeme ove predivne biljke bio bih jako zahvalan na informacijiEmbarrassed
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2008 u 10:32
Predivna biljka u vrtu koja je vrlo zanimljiva i vrlo dekorativna. Naraste od 60 -100 cm i vrlo je laka za oblikovanje. predivne zelene boje koja se istice od ostalog cvijeca i biljaka u vrtu.
Dobro podnosi sunce i visoke temperature i nije jako zahtjevan za uzgoj.
 
Sadi se u travnju i u posude, i nice za tjedan do dva dana i jako brzo raste.
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.