Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Phlox
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Phlox

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 789
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2007 u 09:54
Ja do ove godine nisam ni znala da ima još koji osim onog proljetnog niskog.I ja sam kupila neki visoki u prolječe,no  taj je ocvao i sad ništa.A ne vjerujem da bi mu sunce smetalo,koliko ja znam oni vole sunce.No kao što rekoh nisam ni znala da ima ljetni,možda njemu nešto drugo odgovara
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2007 u 00:03
Ovaj cvijet me oduševljava, ne mogu riječima opisati koja boja, ali nedugo sam tek vidjela i ljetni... Nakon obilaska mjesta gdje sam ga pronašla, odlučila sam ga još nabaviti... Dali netko ima iskustva baš sa ovim ljetnim?Jesu li zahtjevniji od proljetnog?Dali možda znate razlog zašto mom visokom bljede listovi? Premješten je ovo proljeće, više je na suncu... Dali je možda u pitanju samo prilagodba ili željezo?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 789
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.