Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja mala kolekcija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja mala kolekcija

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moja mala kolekcija
    Objavljeno: 18 Listopad 2013 u 20:05
Ovo je odlicno,nista necu izdvojiti jer zaista je prelepo,i svaka biljka i svaka cigla i kamen su na svom mestu...red i radClapClapClap
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2013 u 19:52
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

sabi sve je jako lijepo.kupus ti je dobar,ali ne brini on mjenja boju tek kad su temperature ispod 10 stupnjeva.bit će on prekrasan

hvala vam ajama, ovo za kupusić nisam znala, tek ga drugu godinu pokušavam uzgojiti sama inače sam uvijek iz rasadnika uzimala, a oni rano imaju već lijepe formirane biljčice 
Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2013 u 19:49
@moon  @aralija
hvala vam od srca smile97
Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2013 u 19:44
Originalno poslano od člana blue sky blue sky napisao:

evo i mene u tvom prekrasnom  vrtu smile64uvijek sam si željela jezerce ali sam odustala zbog komaraca .Cvjetići i vrt prekrasan Clap

hvala blue sky , ne treba se bojati komaraca, ako je godina pogodna za njih biti će ih tak i tak, a ako nije neće... imam 4 jezera u dvorištu i velike podloške pod cvijećem jer im pokušavam osigurati vlažni zrak preko ljetne pržoline, a eto ove godine uopće nije bilo komaraca 
dapače na jezeru se ne mogu ni razmnožiti, nije to rijeka sa skrivenim kutevima, ribe će pojesti sve larve, u stanju su iskakati iz vode za komarcima, da bi dohvatile malo bataka  LOL
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2013 u 10:52
sabi sve je jako lijepo.kupus ti je dobar,ali ne brini on mjenja boju tek kad su temperature ispod 10 stupnjeva.bit će on prekrasan
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 22:52
Kolaž jesenskih boja ostavalja bez daha, a i potpisujem Dadinicu, ipak je priroda najbolje to odradila sama jer jezerce kao iz dječjih bajki, pregršt ljepote na malom prostoru oko njegasmile120
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 22:40
Užitak je gledati tvoje cvijeće kroz tvoj objektiv, super sličice
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 19:52
evo i mene u tvom prekrasnom  vrtu smile64uvijek sam si željela jezerce ali sam odustala zbog komaraca .Cvjetići i vrt prekrasan Clap
Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 19:42
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

i, dobro je odlučeno! jezero i njegove obale su prekrasni.
slika sa mrazovim sestricama me oduševila!

hvala susjeda Hug
Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 19:41
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Sviđa mi se izgled tvog jezerca, mada je zaista malo gužva oko njega... možda mi se baš zato sviđa.Wink
Toliko se trudimo stvoriti neki raspored u cvjtnjacima........., ali ipak, priroda to najbolje odradi sama.Heart

živa istina, dok je maleno čovjek misli ima dosta mjesta, a kad se počne širiti onda joj meni Ouch u svom susjedstvu baš i nemam neke ljubitelje cvijeća s kime bi se mijenjala ili poklonila viškove, a žao mi je iščupati pa baciti, cvijeće je živa stvar pa nemam srca iako sam ponekad ljuta na samu sebe jel nemam kamo s novim koje bi si željela nabaviti
Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 19:34
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Lijepo je jesen obojala tvoj vrtSmile.
Daj mi reci gdje ti raste jesenski šafran na suncu ili hladu.Imam ga i ja ali su bila samo dva cvijetića?!

imam ga i na suncu i u hladu, ali svakako puno više i ljepše cvijeta na suncu, a kako sad sunce ionako nije jako vjerojatno mu više godi da ga grije

oko 2 godine sam imala samo jednu hrpicu koja se sama naselila u vrtu, a ove godine kao da je poludio na sve strane niče, rekla bi da mi ptice i vjetar raznose sjeme, ali s obzirom na to da on ima lučice ni sama ne mogu odgonetnuti odakle ga odjednom toliko
ugodno me iznenadio i razveselio gredice svojom jakom bojom  
Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 19:25
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

smile161 prekrasno cvijece  i sve oko jezerca je simpaticno kao i jesenski safrani i ruzmarin u cvatu!

puno hvala Miska na pohvalama Embarrassed
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 19:25
i, dobro je odlučeno! jezero i njegove obale su prekrasni.
slika sa mrazovim sestricama me oduševila!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 19:14
Sviđa mi se izgled tvog jezerca, mada je zaista malo gužva oko njega... možda mi se baš zato sviđa.Wink
Toliko se trudimo stvoriti neki raspored u cvjtnjacima........., ali ipak, priroda to najbolje odradi sama.Heart
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 19:06
Lijepo je jesen obojala tvoj vrtSmile.
Daj mi reci gdje ti raste jesenski šafran na suncu ili hladu.Imam ga i ja ali su bila samo dva cvijetića?!
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 18:01
smile161 prekrasno cvijece  i sve oko jezerca je simpaticno kao i jesenski safrani i ruzmarin u cvatu!
Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 11:41
Mladi ružmarin je također odlučio ukrasiti jesen svojim sitnim plavim cvjetićima



ni pasiflorac Eliot ne odustaje iako je i dalje vani



ovo je jedno od boljih kupusića, sve su mi puževi izbušili pa se nadam da će bar od ovoga biti nešto iako nije reprezentativan, već je trebao biti formiran ako se ne varam



i za kraj boje jeseni, posebno volim lozicu u jesen 


Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2013 u 11:30
Hvala svima na posjeti Heart

Ovo je novo stanje fotkano prije tri dana, prekrasno jesensko vrijeme s temperaturama oko 20C i dovoljno vlage obogatilo je vrt, rascvjetano cvijeće pojačalo je sliku i mirise jeseni 

jučer je cijeli dan padala kiša i nažalost stuklo nježne astrine cvjetiće





i jezero se obuklo u jesenske boje, dugačak je oko 6 metara i duž je obrašteno, puno toga se bez pitanja došuljalo do vode i ukorijenilo :-) malo djeluje pretrpano i nakinđureno, ali odlučeno je da ništa ne bacamo već ostavimo tako kako se formiralo



ove godine jesenskog šafrana ima posvuda, također se sam seljaka po vrtu, niče na čudnim mjestima i koliko god je sitan i djeluje nježno i krhko uspješno se probija između svih zapreka 






Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2013 u 14:58
Sabi, uživala sam u šetnji kroz tvoj vrt.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2013 u 20:44
Samo da ostavim trag , volim dekoracije s granjem, korjenjem zato mi je trešnja u novom ruhusmile120
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,340 sekundi.