Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jedan vrt u Sremu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jedan vrt u Sremu

 Odgovori Odgovori Stranica  123 10>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Jedan vrt u Sremu
    Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 20:43
Cure, dosta je kliknuti na nick pa vidjeti da se Palmark javio zadnji puta 12.studenog 2008Confused!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 19:25

Čekamo nove slike...

Sa zakašnjenjem SRETAN ROĐENDAN!

smile73

Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 15:25
Palmark,na tvojim stranicama vidjela sam nešto što već dugo nisam,a to je osim što imaš preljijepu okućnicu i cvjetnjak ...imaš ono nešto u sebi ,a to je urođeni smisao za sklad kod sađenja biljaka jednih pored drugih i to po veličini,boji,vrsti kojoj pripadaju i još po mnogo čemu što sam zapazila šetajuči Tvojim vrtom,jako mi se sve sviđa i ne nalazim rječi kako bi to opisala...smile99
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 00:49
Morala sam doći još jednom da se uvjerim da nisam sanjala, pa kako ovaj božanstveni vrt nisam još posjetila!!!!

smile120
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 00:36
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Prvi put sam ušla u tvoj vrt. Vidim da je bila stanka i da si se opet vratio. Tvoj je vrt baš lijep, pun zanimljivih biljaka i zaslužuje da bude viđen. 


Mislila sam otići na spavanje, ali praveći još jedan krug, naletjela sam na tvoj prekrasan vrt, i citirajući Lucy, molim te, daj nas udijeli sa prekrasnim slikama, jer tvoj vrt je zbilja nešto posebno!!!

smile227   Kako otići na spavanje nakon ovih spektakularnih slika, i još lijepo sanjati!!!  Bojim se da ću sanjati kako sa vrečicom skaćem po vrtu, i onda me, kada napunim vrečicu, ganja tvoj ogromni pas!!!  Noćna mora svakog lopova!!!  Dobro da si tako daleko!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2011 u 14:42
Vrt je lane bio lijep. Zanima me kakav je ove godine. Gdje si se izgubio???
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2011 u 22:26
Nadam se da ćeš nas obradovati i ovogodišnjim fotografijama tvoga vrta
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2011 u 20:33
Savrseno! Sada je u punom sjaju i zato te molim da postavis vece fotografije. Nije mi tesko da kliknem ali mislim da nam svima uskracujes pun dozivljaj. Tvoj vrt to zasluzuje!
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
rzinacka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 08 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rzinacka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2011 u 18:21
supeer šteta što te tako dugo nema
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 23:30
Prvi put sam ušla u tvoj vrt. Vidim da je bila stanka i da si se opet vratio. Tvoj je vrt baš lijep, pun zanimljivih biljaka i zaslužuje da bude viđen. 
Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 16:23
Orginalni mediteranski vrt (ne kopija) u Sremu.
Bravo
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 15:34
krsana vrt imaš.......
Na vrh
Palmark1 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 16 Studeni 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Palmark1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 15:00
Hvala vam svima na lepim recima... To mi je podstrek da se trudim da bude jos lepshe! 
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 20:41
Prvi put sam u ovom lijepom vrtuClap
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 20:32
Ovo je jedan od ljepših vrtova, za mene!
Hvala ti što nas nisi zaboravio!
Slike su kao i obično - prekokrasne!
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 18:47
Ovaj vrt vidim prvi put jer sam očito "zaplivala" forumom u toku tvoje stanke.
I zato sam išla polako od prve stranice, "nepravedno"  je što nam uskraćuješ ovakvu divotu smile39! Ovo je jedino što sam trenutno mogla smisleno napisati, ostadoh potpuno bez teksta smile227...
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 18:36
Palmark1 savrseno ,nemoj samo opet da cekamo ovako dugo
Na vrh
Palmark1 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 16 Studeni 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Palmark1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 18:04
Magnolia,samo klikni na svaku sliku koju zelis videti i pojavice ti se u punoj velichini :)
Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 17:59
Predivno,ali zašto nisi uvećao ove fotose?Smile
Na vrh
Palmark1 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 16 Studeni 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Palmark1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 17:07
















Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.