Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Samobor
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Samobor

 Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Samobor
    Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 14:02
bila sam u Samoboru (na Taboru) prošli vikend, nisam ništa fotkala, al moram vam reć da je predivno...
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 08:34
Predivno Andrea, ma doći ću ja jednom u to tvoje prekrasno mjesto, a onda ima da mi sve pokažeš uživo.smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 07:09

Prelijepo.

U Samoboru, u koji smo nekad često išili, nisam bila dobrih 45 godina!Cry

Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 00:21
Hvala Andreice na ..... smile78
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2009 u 20:45
Andrea predivno sve bravo 
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2009 u 19:24
prekrasno smile71
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2009 u 19:17
Nedeljna šetnja...



U centru iznenađenje za sve, a posebno djece... u kavezu...


... i Jurek i Katica




Narodna nošnja








Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2009 u 10:38
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

 Blizu blizu, kod Rubelja smo papali i pili kavicu

Vidim ja da tebi treba voditelj po Sanoboru! U Rubelju nema baš ništa tradicionalno na meniiu iz ovog podneblja!!! LOL Wink
 
 
To smo znali i mi stariji ali mojoj kčeri se jela pizza i morali smo joj udovoljiti, a onda smo sebi "U prolazu" udovoljavali dvostruko.
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2009 u 07:53

svim ljutiteljima cvijeća i onima koji će to tek postati želim SRETAN USKRS i pozdrav iz sAMOBORA

 
 
 
smile79
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 22:10
Andrea pa kaj su se tete salvete preselile v Sanobor? Moram na kavu, pa sad i mogu, imam tutača... samo da prođu blagdani i ročkasi ...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 21:56
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

 Blizu blizu, kod Rubelja smo papali i pili kavicu

Vidim ja da tebi treba voditelj po Sanoboru! U Rubelju nema baš ništa tradicionalno na meniiu iz ovog podneblja!!! LOL Wink
 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 21:45
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Gdje je ovo (znam da je u Samoboru, ali)? I ja bih tu popila kavu.


Samo ti dođi pa ću te odvesti... LOL

"Tom" na putu između Trga i kina! Kod drugog mosta na Gradini... Pretpostavljam da si već tu pila kavicu!
 
Blizu blizu, kod Rubelja smo papali i pili kavicu
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 20:46
Baš je super,kad sam ja zadnji put tamo bila nije tako bilo,ali drugi put kad ću u samobor sigurno ću tamo na kavicu!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 19:51
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Gdje je ovo (znam da je u Samoboru, ali)? I ja bih tu popila kavu.


Samo ti dođi pa ću te odvesti... LOL

"Tom" na putu između Trga i kina! Kod drugog mosta na Gradini... Pretpostavljam da si već tu pila kavicu!
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 19:19
Gdje je ovo (znam da je u Samoboru, ali)? I ja bih tu popila kavu.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 15:27
Ne samo da je ugodno, već je jako lijepo uređeno, nadam se da tamo piješ kavicu u nekom još ugodnijem društvu. ....?
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 14:26
Jedno ugodno mjesto za ispijanje kavice.... Big%20smile






















Mislim da se slažete sa mnom!!! Wink
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 22:08
Fotoaparat u ruke i fotografije na forum
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 22:03
Lily, ja sam ti na Gizniku, Tabor mi je uže susjedstvo.
Tija, nema problema, pošaljem pp, a i ja se ovog proljeća spremam do Vž, pa da se najavim.
Pčelice, svibanjse svečanosti su predivne, a i duhovno bdijenje. Ne znam kad pada, ali bdijenje ne propuštam, iako se ne prijavljujem kao sudionik...

Baš su ovaj tjedan sadili opet maćuhice na gradskim površinama, a tulipani lijepo počeli nicati. Izgleda da opet imaju neku kombinaciju te dve biljke, jedva čekam da vidim kako su iskombinirali!
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 07:55
svakako ću se javiti, vjerovatno u 6.mj ću dolaziti na Tabor...ali se nekako nadam da bi i prije koji put došla...
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.