Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zvrkov vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zvrkov vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  123 63>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Zvrkov vrt
    Objavljeno: 25 Veljača 2014 u 19:56
Šteta što te nema tako dugo!
Pitam se, kako izgleda tvoj vrt ovih dana!?
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Fanika View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fanika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2013 u 19:08
Zvrk, tvoj vrt sam pregledala jer sam vidjela da si na prvoj stranici napisala gdje se nalazi, i sad što reći, ostala sam bez teksta, ovako ja želim urediti svoj vrt, da mi bar malo izgleda kao tvoj, vidim da tebe nema dugo na forumu, a ja sam ovdje nova, hvala ti što sam vidjela tvoj vrt, tako sam i zamišljala da engleski vrtovi izgledaju, e sad koliko ću ja uspjeti u slavoniji napraviti engleski vrt, ne znam, ali trudiću se, veliki pozdrav ti ostavljam
Let the sunshine, let the sunshine in...
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2012 u 10:24
Uvijek krasan vrt. Šteta što se ne javljaš češće.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 22:57
krasno, lupinusi tako lijepo izgledajusmile55
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 22:56
Ovog proljeća klima u Hrvatskoj više nalikuje klimi u Engleskoj...red kiše, red sunca...I kod nas je sve predivno, zeleno kao i kod tebe...sve dok, kao i uvijek preko ljeta, sunce ne počne pržiti kao ludo...Ovako mi baš odgovara!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 21:59
zvrk,jako mi je drago da si se javila.sigurno ima puno novoga kod tebe,nestrpljivo čekam nove slikice,ovo do sada sve je krasno smile113             smile95
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 20:24



Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 20:16





Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 20:08



Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2012 u 21:00
Lijepo, prirodno jezero i još lijepši vrt!
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2012 u 20:36
Zvrk predugo te nema sa svojim slikicama.Javi se......
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 20:55
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Imaš pravo, i ja već par godina uživam u trajnicama i puno mi je jednostavnije, točno kako kažeš - same rastu a viškove djeliš.
Svakjo proljeće smanjujem sijanje jednogodišnjih. Ove godine sam posijala samo 4 vrste: kadife, gonfrene, cinije i narančasti cosmos..... i to je previše Wink. Što ćeš ti sijati od jednogodišnjih?
 
Drago mi je da si opet s nama, tako sam i ja u England Wink


nemam vremena za jednogodisnje.

trebam posaditi persin (jer nakon dvije godine procvjeta pa treba nova biljka), imam puno malih sadnica sto su se same posijale od visegodisnjeg cvijeca, to naveliko razmjestam

mozda posadim kukuruz, tikvice  i to je to od sadnje ove godine,

Fritillaria meleagris




Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2012 u 11:06
Imaš pravo, i ja već par godina uživam u trajnicama i puno mi je jednostavnije, točno kako kažeš - same rastu a viškove djeliš.
Svakjo proljeće smanjujem sijanje jednogodišnjih. Ove godine sam posijala samo 4 vrste: kadife, gonfrene, cinije i narančasti cosmos..... i to je previše Wink. Što ćeš ti sijati od jednogodišnjih?
 
Drago mi je da si opet s nama, tako sam i ja u England Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 07:23
Još jedna trajničarka LOL 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 23:29
Predivno, pravo proljeće u tvom vrtu i prvi radovismile113
Korov je najveći gnjavež. Kod mene je u vrtu vjetrovito i to donosi mnoštvo sjemenki korova iz susjednih parcela.Confused
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 21:17
Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

Lijepo da si opet s nama Zvrk. Prekrasno jezero i mnogo, mnogo kvadrata... kakvi su planovi? Tongue 


planovi? ne dozvoliti korovu da pobijediLOL. vrt velik, vremeno malo.

tako mi je drago da sam investirala u dugotrajne biljke, rastu same svake godine a dobijem i puno 'beba' od njihWink
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 21:11
Jedan dio vrta se polako budi



pogled s druge strane




Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 21:08
Cowslip http://en.wikipedia.org/wiki/Primula_veris

drago mi je da se pocela siriti, pa ima  dosta i za podijeliti frendovima i presaditi u druge dijelove vrta



Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 21:02


Fritillaria meleagris http://en.wikipedia.org/wiki/Snake%27s_Head_Fritillary, voli biti blizu vode, od nekoliko biljki sad se rasirilo na jedno 3-4 m2 povrsine






Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 20:56
novi dio cvjetnjaka se polako budi, a tu sam presadila i neke nove sadnice iz drugog djela vrta (prije nekoliko mjeseci ovo je sve bilo prekriveno sa granama,liscem sa posjecenog drveta.




Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.