Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božicin decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božicin decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  123 33>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Božica-baka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica-baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Božicin decoupage
    Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 20:46
Hvala sarita i tvoji radovi su super.......
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 19:49
krasna zdjelasmile57
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Božica-baka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica-baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 11:19
...evo zdjela konačno i u upotrebi...stigle trešnje.....
Na vrh
Božica-baka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica-baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 21:02
Misliš na zdjelu........nije rižin papir nego salveta s puno malog voća traži zbilja dobre živce..to režem kad trebam baš smiraj....onda uzmem salvete s najmanjim motivima i režem li ga režem.... 
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 20:58
Zdjela mi je super, a vrata još više, jesi to s rižinim papirom radila, jer na salveti nema dužine.
To što ti muž nije primjetio, nisi jedina.
Na vrh
dinazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Travanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 156
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dinazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2012 u 16:20
već i ovako izgleda jestivo
Na vrh
Božica-baka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica-baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2012 u 07:18
evo jedna zdjela za...razno voće...
Na vrh
dinazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Travanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 156
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dinazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2012 u 19:40
i ne samo to, ako radim raspucavanje, podlogu nanosi on!!
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2012 u 09:19
Ja sam shvatila da muževi jako jako puno toleriraju samo da   žene budu sretne i ne kvocaju Moj tolerira leptiriće po zidu, cvijetiće po tanjurima, nered od salveta i boja po podu, čak i to da su njegove kutije "obučene" u cvijetne uzorke..
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
Božica-baka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica-baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2012 u 20:27
Ja  probala...nije ni vidio dok mu nisam pokazala...hehhehheh
Na vrh
Božica-baka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica-baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2012 u 20:26
Probaj MimaWink
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2012 u 22:46
Vrata su stvarno fora, iako ne znam što bi mi muž napravio da naljepim cvijeće na vrata. Možda probam, čisto da vidim reakciju...
Na vrh
dinazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Travanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 156
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dinazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2012 u 13:28
Salomon, nemoj se podcjenjivati, super si! Božice, vrata su vrhunska, svaka čast!
Na vrh
Božica-baka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica-baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2012 u 07:51
Nađoh te, pa i tvoji radovi su divni....Thumbs%20Up
Na vrh
Božica-baka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica-baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2012 u 07:48
hvala salomon, naravno, da treba samo rada,rada,rada....al kad to voliš nije teško....si na forumu negdje, pokaži svoje radove....
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 22:41
Originalno poslano od člana Božica Božica napisao:

[IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss106/vjeverica_2009/S7301191.jpg" />
Evo, uspjela sam: komplet s magnolijama!


Upravo sam prelistavala tvoje radove i iako svi stvarno savršeni, ovaj mi je nešto posebno!! NAdam se da će i moji radovi jednom biti upola tako uredni i sjajni.
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
Božica-baka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica-baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 21:12
kome se to sviđa...ej cure..meni je super da vidite kak to izgleda uživo....
Na vrh
Božica-baka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica-baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 14:56
ovo nije baš decoupage...farbala vrata, naravno, ja, ne majstor pa malo (da malo) zaprljala staklo koje nije ravno nego mutno i neravno pa se nije dalo oprat, a ja lijepo i staklo u bijelo pa kupila, kako vidite, naljepnicu....
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 10:15
Super, super radovi!!!! Svašta sam već skupila za preuređivanje, ali tava mi nije bila na kraj pameti!! Svaka čast!
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 10:01
smile57smile141
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.