Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - galerija slika; goga-osijek
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


galerija slika; goga-osijek

 Odgovori Odgovori Stranica  123 26>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: galerija slika; goga-osijek
    Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 11:00
...draga Goga, želim se pridružiti umnožavanju dobrih želja, iz iskustva znam da to pomaže, drž' se, sve jednom prodje, i vrati nam se svojim divnim radovima što prije smile78
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 10:49
goga drzim fige da problemi sto prije prođu,i da nam se vratis..smile78
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 23:15

nadam se da će svi problemi brzo proći Thumbs%20Up

Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2009 u 21:13
draga kaca - hvala...imam podosta privatnih problema pa sam u velikom nedostatku vremena...svima saljem pozdrave...i nadam se skorom povratku...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 13:45
goga nismo te dugo vidjeli, pa te toplo pozdravljansmile79
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 22:39
omnia, samo je ruza salveta, podloga je namackana...

leonarda, da, to je tabletic naljepljen na donju stranu tanjura, zatim je sve zaliveno poliesterom kako bi i donja strana bila glatka...(u pocetku sam rupice punila i ravnala glinamolom...i sad kazem - jeeeee, zivio poliester)...pa obojano u crno...

loncicu, za svoju dusu ucim slikati - ulje na platnu, a decoupage sam nedavno otkrila kao hobby...imam registriranu domacu radinost, pa pomalo i zaradujem, al sav taj novac ode u ulje i platna...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 20:10
Originalno poslano od člana polupani lončić polupani lončić napisao:

Pozdravljam Vas sve drage i vrijedne cure!
Već nekoliko tjedana škicam Vaše radove,prekrasni su,predivni,smirujući..ma sve super!
Moram pitati da li to radite samo za svoju dušu(i našu),ili to i prodajete negdje?

kako ko........netko prodajeWink i dobro nam dosla
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 20:09
Smile sve ti je jako lijepo........a sta si ovo radila.....nisi valjda tabletić zalijepila
na tanjurEmbarrassed


The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
polupani lončić View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje polupani lončić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 18:37
Pozdravljam Vas sve drage i vrijedne cure!
Već nekoliko tjedana škicam Vaše radove,prekrasni su,predivni,smirujući..ma sve super!
Moram pitati da li to radite samo za svoju dušu(i našu),ili to i prodajete negdje?
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 13:21
Originalno poslano od člana goga-osijek goga-osijek napisao:

čoporativni prikaz podmetača

jako mi se sviđaju ovi podmetaći.....samo mi reci kako tj. s čim dobiješ ovu podlogu ili je to sve salveta ili je samo ruža salveta.....Wink
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 02:11
Gogo fališ nam, priznaj da nas škicaš ali šutiš. Očekujem eksploziju .....uskoro...radova naravno
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 21:45
crno bijeli motivi na ogledalu i nježan mislim da je rižin papir su radovi koji su apsolutno po mome ukusu, no o ukusima se ne rspravlja.
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 21:35
drage moje cure...i ja se povlacim s foruma do jeseni...vjerojatno (sigurno) cu navratiti vidjeti vase nove radove, ali necu nista stavljati do jeseni...uglavnom cu biti odsutna, naravno, svaki slobodan trenutak koristim za mackanje...ali kako je sad sezona raznih sajmova...naprosto ne vjerujem da cu biti aktivna na forumu...

sve vas puno pozdravljam i veselim se daljnjem druzenju na jesen....

LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2009 u 16:51
curke moje, hvala vam...baterije su napunjene...nisam sigurna da ce bit skoro kakva eksplozija...mislim da za dan - dva opet idem na Jadran...cim mi se povuce alergija...

...u meduvremenu cu malo prouciti koliko ste bile vrijedne dok me nije bilo...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 18:11
Toliko puno dobrih radova dok sam malo bila odsutna,a crni tanjuri,mrak!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 13:28
Boli glava od ove jednostavnosti.... predobra ideja i još bolja izvedba... ovako nešto još nisam vidjela i super mi izgleda
 
Želim ti dobar odmor, puno sunca i kupanja, te upijanja svih ljepota u sebe, a kad se baterije napune bit će opet eksplozija kreativnosti...
 
             
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 08:26
Prekrasni radovi Gogo. Zaista si ti toga dosta skupila. Drago mi je da si nešto i zaradila. Mirno more ti želim
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 08:17
 
Prekrasni radovi. <posebno bi izdvojila onaj crni tanjur. Baš mi je "onak" poseban i još neviđen rad.
ANĐELKA
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 22:25
sretan ti put i ugodan odmor i neka te vrijeme poslužiSmileSmileSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 21:08
sretan ti put i provedi se lijepo, nakupi inspiracije, školjkica, ali prije svega dobro se odmorismile116
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 26>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.