Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Uređenje i planiranje vrta
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Uređenje vrta na vikendici
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Uređenje vrta na vikendici

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
iva2405 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iva2405 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Uređenje vrta na vikendici
    Objavljeno: 18 Lipanj 2012 u 14:01
svekrva se uhvatila posla, tako da ću ja dogodine saditi ;) trajnice, jagode, neke ruže...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 05:41
Možete pogotovo sad kad nije vruće i ima dosta vlage
Na vrh
iva2405 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iva2405 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 09:34
Super izgleda. samo ne znam jel mogu koje cvijeće saditi sad u 6mj? I to da je cijeli dan na suncu
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 23:03
Evo ti primjer predivnog vikend dvorišta od Josipe.

http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2677&PN=23
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 19:38
Ima ovdje znalaca, ja bi ti kao neznalica predložila trajnice i ukrasne grmove. Moraš sama odlučiti što i kako želiš. Bude se netko i od znalaca javio.

Dobro nam došla!

Na vrh
iva2405 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iva2405 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 12:20
e da, zaboravila sam napisati... zapadni dio je ovaj dolje desni kut kuće ;)
Na vrh
iva2405 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iva2405 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 12:18
Na vrh
iva2405 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iva2405 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 11:39
e super! Hvala! Vidi se da sam rookie ;)
DAkle, to je kuća, ispred i sa desne strane je cijelom dužinom neka ofucana živica. Imamo par jabuka, a cijeli ovaj dio lijevo od kuće i dvorište je pod travom ;)

Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 11:24
Na vrh
iva2405 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iva2405 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 11:12
Hm, nacrtala ja nešto u paintu, al ne znam uploadat ;) To je kuća sa livadom, na kojoj imamo par jabuka. Ispred kuće je neka oronula živica i trava. uz kuću su kamenčići. Imam tlocrt, al ne znam uploadat. Imaju negdje upute?

Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 10:50
hm... dosta tesko i opsirno pitanje.
bilo bi dobro da nam das neki nacrt vrta i nekoliko slika da odgovorimo preciznije.
 
uvijek u vrtu su dobro dosli pokoji cempresic manji ili veci radi dekoracije ljeti a tako i zimi.
pokoja hortenzija, možda koja ruža, malo raznovrsnih trajnica,ukrasnih trava.
 
klematis ili neka druga penjacica da se penje po ogradici od terase i sl.
i naravno sezonsko cvijeće: begonijice,salvije, kadifice, karanfili i sl.
 
ali bez slike i nacrta samo možemo nabrajai biljke koje nam se sviđaju.
Na vrh
iva2405 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iva2405 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 10:28
Kao totalno novom članu cvjetne zajednice, pomozite ;)
Imamo vikendicu u Zagorju, predivnu livadu i malo bih uredila vrt. Htjela bih zasaditi nešto što ne zahtjeva previše njege, jer tamo dolazimo samo vikendom i samo od proljeća do kasne jeseni.
Svi prijedlozi i upute su dobrodošli dok vrt ne zasja ;)
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.