Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Začinsko i ljekovito bilje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Papar
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Papar

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Papar
    Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 11:03
jagodice pošalji jedno zrnce papra..plačam u zlatu Big%20smile silna želja mi je ga imati 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 00:30
Evo i slike da vidite o kojem se papru radi.Osim njega kupila sam i pamuk...Još nisam posijala, ali nadam se ove dane...
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 00:25
Nešto istražujem večeras, pa sam naišla i na ovu temu.Ja sam sjemenke papra kupila na sajmu u Pordenone i namjeravam ih posaditi da vidim kako će to ići....Biti će izvještaj o nicanju i kasnije o biljci..Ako netko ima iskustva sa sijanjem neka se javi....WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 13:59
Ja se sjećam da je kod nas na moru rastao papar, ako se dobro sjećam to je bila neka jako velika penjačica, ne znam da li ga i sad ima
Na vrh
žako View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje žako Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 20:06
Malo kasno ali ipak: Prije nekoliko godina ja sam pokušao sa bijelim paprom iznikolo je nekoliko biljčica a jedna mi se održala u tegli dvije godine i kada je prerasla visinu od cca 1 m prenio sam je u vrt gdje je sretno živjela do zime koju na žalost nije preživjela. To bi bilo moje skromno iskustvo što se papra tiče.Confused
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 22:32

nisam našla ništa o papru,negdje sam davno čitala da bi mogao grmić kod nas na moru rasti.Ima li ga tko i da li zna kako da dođem do njega ?Hvala

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.