Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Identifikacija biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Viburnum?????
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Viburnum?????

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Viburnum?????
    Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 16:46
S obzirom da u jesen nismo uspjeli odgonetnuti, ja sam "sumnjala" na viburnum, a to mi je Baka Bea rekla na Zg kavici da bi mogao biti, međutim v. opulus sigurno nije, iako ima list kao on, zato evo i cvijeta pa ako ga netko uspije identificirati
Viburnum?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 20:14
Pronašla sam u jednom časopisu viburnum i malo progooglala i tek sada sm u nedoumici. Po listu mi liči na viburnum opulus, ali on ima bobice, a na mome drvcu su sjemenke smile42.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 15:04
smile78bitno da znaš kuda s njimaWinkSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2009 u 19:34
Hvala ti na odgovoru, no ja sam navečer sve izvukla iz torbe, pelcere pometala u vodu, sadnice sa korjenjem raširila po terasi,  samo  je sjemenje ostalo, a među sjemenjem i ta vrečica, a drugi dan više pojma nisam imala otkuda sam to izvukla. A po gomoljičima nisam mogla skužiti šta je.
Hvala ti darodavko! smile211
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2009 u 18:54
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

P3210012
Molim pomoć, ovo sam donijela sa Zg kavice, bilo je upakirano u najlon vrećicu, ali pojma nemam gomoljići čega su. Moli se darodavac da se izjasni.

nisam sigurna ali ako su iz vrečice sa graničicama- tad su gomoljčići od nje- znam da sam ti stavila i nekoliko zasebnih gomoljaWink
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2009 u 10:40
a ovo sam kupila u Botaničkom vrtu, ali tek sam doma vidjela da nema kartice sa nazivom. Znam samo da je neki cvatući grm....
P3210013
ovo su sjemenke
i list  malo uvečan
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2009 u 10:35
P3210012
Molim pomoć, ovo sam donijela sa Zg kavice, bilo je upakirano u najlon vrećicu, ali pojma nemam gomoljići čega su. Moli se darodavac da se izjasni.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.