Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pozdrav tetama salvetam
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pozdrav tetama salvetam

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Pozdrav tetama salvetam
    Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 19:14
deeya iako smo se vec upoznale,zaboravila sam ti zazelit dobrodoslicu,pa evo ispravljam se..dobro nam dosla i dugo ostala s namasmile73,i pitaj sve sto te zanima,rado cemo ti pomocsmile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
deeya View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje deeya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 07:06
DOBAR DAN,EVO I JA VAM SE PRIDRUŽUJEM NAKON DUGO VREMENA GLEDANJA NA VAŠ FORUM BEZ REGISTRACIJE,NADAM SE DA NISAM SA TIM NIKOG POVRIJEDILA,RADOVI SU SVIMA ODLIČNI,HVALA MAYI08 ŠTO MI JE PREPORUČILA STRANICU,SAD I JA IDEM NA POSAO RADIT NEŠTO KAD BUDE GOTOVO STAVLJAM SLIKICE,A DA IPAK SAM POČETNIK I TREBAT ČE MI PUNO POMOĆI VAS KOJI STE MAJSTORI PRAVI U TOME,OPROSTITE AKO BUDEM DOSADNA,POZDRAV DO SKORAŠNJEG JAVLJANJAsmile142
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.