Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - sunceeee - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zatvorena temasunceeee - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  123 43>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Direktni link do posta Tema: sunceeee - moj vrt
    Objavljeno: 15 Studeni 2014 u 13:32
                                  




Ako smrt i ugasi svjetlo, nikada ne ugasi snagu sjećanja i ljubavi.


               U spomen na mojega voljenog sina, moju neiscrpnu snagu, mog pokretača svega što me okružuje, vječnog optimista, osobe koja nikada nije gubila nadu i vjeru, nikada posustala, sve gledala kroz ružičaste naočale....

               Mirno spavaj moj anđele! Susrest ćemo se opet!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2014 u 13:23
Ovu svoju temu zaključavam!
Ako netko ima potrebu da mi nešto napiše, molila bi da mi pošalje privatnu poruku!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2014 u 13:20
    

             
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2014 u 13:16
Veliko hvala svima!
Bili ste mi dodatna snaga i energija svih ovih godina!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2014 u 22:27
Tvom sinu želim ozdravljenje, on je sada najvažniji, a u njegovom životu si ti najvažnija. Tebi želim snagu i spokoj u duši.
Sutra je novi dan.
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2014 u 11:37
Drago mi je što sam sat vremena provela u tvom vrtu, u tvom životu i životu tvojih najbližih. Nakon svega pročitanog najprije ću zaželjeti zdravlje u tvojoj obitelji, mir i da ostaneš čvrsta u vjeri jer je to jedini brod koji nikada ne tone. I mislim da nam se sva teška iskušenja u životu  događaju samo da bi smo pokazali i ojačali svoju vjeru.
A sada ćemo malo o cvjetićima. Naši "bregi" su me uvijek oduševljavali zato što daju poseban izgled svake okućnice pa tako i tvoje iako smatram da nisu baš laki za hortikulturalno osmišljavanje i održavanje. Prilaz kući mi je jako lijep sa divnim kamenjarom i izvrsno osmišljenim  ulazom  koji je pretpostavljam cijeli dan na suncu, ali si uspjela pronaći kombinaciju koja to podnosi.
Dio sa clematisima mi je isto predivan i bit će još i ljepši dok oni porastu. Oduševljena sam velikim brojem cvjetnih vrsta koje imaš tako da ti je vrt jednako lijep kroz sva godišnja doba. I one zimske slike su toliko čarobne i lijepe i stvarno odišu mirom i spokojem kako i sama kažeš.
Vjerujem da će teški životni trenuci biti uskoro iza tebe i da ćemo i dalje uživati u Tvom predivnom vrtu. Pusa !

"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2014 u 12:59
Draga Sunceeee, želim tvom sinu brzo ozdravljenje i snage cijeloj obitelji.U mislima sam s vama.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2014 u 22:12
Bit će sve dobro draga, bit će dobro! Dat će dobri Bog, čuo je on sve te molitve.
Mladost i volja pobjeđuju sve prepreke.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2014 u 22:07
Dragi moji, hvala Vam svima što mislite na mene i moje ukućane-na sina.
Da ne pišem svima pp obraćam Vam se na ovaj naćin.
Ovakva je situacija; ukratko- prošle godine je primao kemoterapiju te zračenje, u 5 mj je dobio donorove matične stanice koje su bolest trebale anulirati ali se to na žalost nije dogodilo- u 99% slučajeva te stanice napadnu bolest i sve je onda u redu ali je on izgleda baš morao ući u onih 1%.
Ispočetka se je normalno, iako otežano, kretao, slabo je jeo, smršavio je 30kg, sada ima 50 kg.
Išlo je na bolje, počeo je malo bolje jesti, iako su mu tablete koje i sada pije dizale želudac....
Cijelo je vrijeme u krevetu, teško hoda, treba pomoć, noge su slabe, naročito ona koja je nastradala u nesreći...ali sve u svemu ide na bolje.
Počeo je primati neki novi tzv, pametni lijek i čini se da se čvorovi tope, apetit mu se je vratio.
Svaki tjedan 1-2 puta idemo u Zg na kontrolu i na transfuzije krvi ili trombocita ( hemoglobin, trombociti i leukociti su mu stalo niski, stalo osciliraju ).
Želju za životom još uvijek ima tako da se ne damo smesti, nadamo se, vjerujemo u bolje, u izliječenje- dat će dragi Bog.

Ja sam stalno u pokretu, sa svime sam u zaostatku...
Ispričavam se ako nekome nisam odgovorila na pp, ako sam zaboravila na naruđbu, obećanje...
Pokušat ću redovno slikati okućnicu i biljčice, ima dosta novosti... pa kad stignem vidjet ćete konačno i to.

Ne mogu naći prave riječi za sve vas koji mislite na mene i sina, za vaše pozitivne misli i energiju, te bezbrojne molitve.
Sve vas beskrajno volim te zahvaljujem Bogu što vas imam makar i u ovom virtualnom obliku.    
Na početku sam rekla ukratko ...

   
       
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2014 u 12:25
Evo i mene.Nadam se da je kod vas sve ok i da naše misli i molitve nisu uzaludne.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2014 u 08:25
sunceeeeeeeee samo da ti javim prosetao sam tvojim vrtom i sve ti je prekrasno Wink
biljkice su mi sve prezimile i fino se drze a kako gledam sta sve imas bice jos narudžbi smile78
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
diksi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2013
Lokacija: split
Status: Offline
Bodovi: 54
Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 12:15
Dobar dan,
nova sam na forumu i ne znam hoću li Vam ispravno poslati poruku...vrlo sam zainteresirana za kupovinu nekih Vaših biljčica, pa bi Vas molila da me kontaktirate na mail zlevacic@gmail.com...unaprijed zahvaljujem, željana
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 19:17
Draga moja, moram ti javiti da sam prošetala od 1. do 42. stranice! Sve je lijepo, puno si kopala, okućnica je velika i mjesto je divno... Pa ima i kod tebe poprilično snijega! Žao mi je što imaš obiteljskih problema i nadam se da ti je sin sada dobro. Najviše sam gledala amarilise (znaš mene), lijepo je vidjeti i onu hrpu njihovog lišća. Nadam se da ćeš imati vremena poslikati ih detaljnije kada završe svoje mirovanje. Kale sam isto tako promatrala, već sada su moja velika ljubav, zahvaljujući tebi. S obzirom da nisam vidjela uslikane cvjetove kod tebe, još se moram neko vrijeme strpiti da naša kala procvjeta... a lagano se otvara, skroz polako, kakve ja slatke brige imam! smile78 
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2013 u 12:33
Draga sunceeee, prvi put šetam tvojim vrtom i sve je prekrasno, a ujedno želim da vas sve Dragi Bog čuva i pomogne vam da sve dobro završi.
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2013 u 23:16
Draga Sunceeee  , dosla sam ponovo tvojem sineku puno puno dobrih zelja za brzo ozdravljenje izruciti a tebi , hrabrosti u osobi , puno puno snage pozeliti da ga i dalje cuvas i pazis , ti pozrtvovna majcice ! Neka tebe i tvoju obitelj i dalje dragi Bog i andjeli cuvaju !
                                                                                                                
Oprosti mi , skoro sam zaboravila spomenuti cvijece ! Prelijepo je !   
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2013 u 19:11
Draga sunceeee,
mislima sam sa tobom. Sinu želim izlječenje i oporavak, a snage i strpljenja svima Vama.

Prošetala sam tvojom prekrasnom džunglom od početka i nemam riječi pohvala za vrijedne ruke koje tako lijepo uređuju ovu cvjetnu i zelenu okućnicu, povrtnjak, kamenjar,... Clap
Koliko ljubavi i pažnje je posvećeno svakom kutku, izboru, rasporedu cvijeća; predivno. smile57
U iščekivanju tvog javljanja sa lijepim vijestima i sličicama, šaljem ti pozitivne vibre, veliki Hug i smile78.


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 22:34
Draga Suncee, pridružujem se željama za brz i trajan oporavak tvoga sina. Danas sam bila s kolegicom moga sina koja je transplantirana kad je imala 3 godine, sada ima 23 i kao da ništa nije bilo (osim godišnjih kontrola).   Hug
život je more
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2013 u 20:49
u mislima sam s tobom i tvojim sinom.kad je do sada u redu bit će i dalje.mora biti.molit ćemo se
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 22:51
Draga moja, bit će sve u redu! Mora biti uz sve ove nade i dobre vibracije!
Sin ti je mlad, a mladost savladava puno toga.
Prenesi mu naše pozdrave i želje za što bržim oporavkom.
A tebi šaljem vlikiHug!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 16:21
Draga snceee i ja se pridružujem tolikim upućenim pozitivnim molitvama, mislima, željama, vibracijama i zajedno sa svima i s tvojom obitelji očekujem samo uspjeh za tvoga sina
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 43>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.