Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mirjam-ručni radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mirjam-ručni radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Mirjam-ručni radovi
    Objavljeno: 27 Veljača 2011 u 17:51
Lijepo, lijepo pletenje je opet u modi.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 13:37
smile177
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2011 u 17:25
Hvala djevojke na pohvalama.Pokušala sam i ja heklati ali ne ide mi baš,savladala sam osnove tehnike i na tome je ostalo.Heklam sa vunom i to je bar meni lakše i interesantnije.Pozz...smile78
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2011 u 22:21
prekrasna ti je vestica za Karlu! ove loptice me je tek nedavno naučila praviti moja mama, palo mi na pamet da je pitam, neka ih znan i ja raditi, ona je već stara!
heklano od tvoje mame je prelijepo, ovaj zadnji rad iman i ja!
mene uvijek najviše fascinira heklano, kad vidiš onu jednu nit i koja se ljepota od njega stvori!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2011 u 21:10
Prekrasni radovi tvoje mame,a i tvoji kojima veseliš svoje unučiće.Tongue
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2011 u 20:54
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2011 u 20:50
][/URL]
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2011 u 20:47
...bože koliko je to truda uloženo
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2011 u 20:44
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2011 u 20:41
slsmile84
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2011 u 20:37
obećala sam pokazati nekoliko heklanih detalja uspomena od moje majke.
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2011 u 20:31
Još jedan bakin uradak za najmlađu unuku Karlu.
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2010 u 12:15
Baka Mirjam, pa ovo  je krasno!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2010 u 17:54
hajde ih slikaj pa nam ih pokaži!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2010 u 17:20
Antonija hvala ti na pohvali,samo zbog tebe moram iz ormara izvući heklane ručne radove.Sve je heklala moja draga mama,ja sam pokušala ali nisam baš vješta kao što je ona bila.         smile79
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2010 u 16:55
ma izgledaju prelijepo, tvoje unuke su sretne!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2010 u 16:47
Pokloni za božić su spremni,moram dokupiti neke sitnice i bakine ljepotice dobivaju naručene šalove + božićne poklončiće.Nadam se da vam izgledaju lijepo,bar pola kao meni.smile84smile79
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2010 u 21:11
Bravo bako, unuci neće biti ove zime hladno!
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2010 u 20:20
Hvala na posjeti,da si se javila mogle smo smile142i malo bih odmorila ruke.Prema narudžbi Nine i Tine najprije pletem crveni i bijeli šal a onda vidjet ćemo.Nadam se da sljedeća želja neće biti džemperi. smile42
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2010 u 19:26
Karla je zaista sretna, baka je lijepi set isplela za nju
a tinejdžerice, šta se njima sprema
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.