Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Penjačice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Podranea-Pandorea
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Podranea-Pandorea

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 171819
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2008 u 13:04
da jako sliče, ali se i razlikuju i po listu i po cvijetu...
moja ne miriše i iako sam dobila savjet da ju posadim u zemlju, mislim da ću je ovu zimu ostaviti u pitaru... što je sigurno sigurno je
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2008 u 12:41
joooj ta tvoja ZS  smile60
 
sad kad bolje pogledam listove natalijina mi izgleda kao tecoma ali listovi na tvom cvijetu ipak ne liče...drugačiji su
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2008 u 12:37
Natalija,vrlo su slične ali moja ne miriši(neznam da li tvoja?)lišće je dosta kožnato,deblje i vrh je nekako zaobljeniji i žile na lišću se nevide kao kod tvoje.Neznam možda zbog uslova držanja ova moja je donedavno bila u plasteniku.Ma moram ja žensku pričepit da vidi kako se zove.

Neznam da li sliči tekomi ja ju nemam pa ju nemogu direktno usporediti(iščupala ju bila ZS Cry
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2008 u 11:00
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2008 u 10:50
....baš sad gledam list...potpuno isti kao u narančaste tekome....to sam uočila prije nego što sam pročitala natalijin tekst....
....mislim na list na natalijinoj slici...
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2008 u 10:36
duda ja sam nedavno kupila nešto jaaako slično, usudila bi se reći istu biljku




zove se bignonia "kontesa sara"

kažu roza tekoma, ali nisam 100 % sigurna u to

moram pronaći više podataka o njoj jer ne znam kako je treba čuvati i njegovati

Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 22:35
.....u svakom slučaju nešto krasno!!!!
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 22:14
  neznam ime cvijetića..navodno je puzavica..čekala sam da procvijeta pa da ga uslikam,urasadniku mi žena nije znala reći kako se zove ..dobila je sjeme iz Švicarske..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 171819
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.