Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne lisno dekorativne biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Adam - alocasia odora
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Adam - alocasia odora

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 26>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2009 u 22:35
Adami su prekrasni, a vreteno preljepo
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2009 u 21:52
moji adami u svom društvu



Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 13:53
ja ih držim pod nadstrešnicom
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 13:00
I ja ih isto držim vani.Samo me muči kad puše jaki vjetar pa mi ih prevrne.
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 21:45
pa ja ih po ljetu držim vani
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 20:52
Antune blago tebi jasam ih u zadnjih 10 godina troje sahranila to je jedino sobno bilje koje kod mene nikako ne uspijeva.
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 19:12
kod mene adam raste ko korov
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 18:25
evo i mi smo poceli sa secom, ode jedan ali vredan (6 x15), al osta jos 6-7 (kakva rima Wink)!

Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 12:39
Probaj mu opet dobro oprati listove i onda ga našpricaj sprejem protiv ušiju.Valjda če pomoći.
Na vrh
vida7hr View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vida7hr Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 16:43
imam problem... na adamu su mi se pocele skupljati neke sitne  bijele nemani. vec su i prije bile, ali sam ih posipala nekim prskom za usi i otusirala pa je neko vrijeme bilo sve ok i evo ih opet. u istoj prostoriji imam i veliki kaktus i crassulu i po njima nema nista. pliz help!
Na vrh
Jelena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jelena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2008 u 13:10
jedva čekam slikice!
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2008 u 12:59
Obečaj da ću danas do svoje amame pa vam poslikam njezine... ogromni su i svako prolječe i jesen je problem tko će ih iznjeti ili unjeti iz/u kuće!!
Na vrh
cvjetoljubac View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 29 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvjetoljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2008 u 11:49
vaooo. kad će moj imati toliko.... al na dobrom smo putu, kreće peti list.... ako se koji ne osuši....
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2008 u 09:38
Jučer sam svom adamu morala odrezati jedan list koji je požutio i kad sam ga odrezala vidjela da kreće još jedan novi. Opet ima 7 listova. 
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
kikina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 157
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2008 u 21:45
moj daje ko lud pelcere,ali ne cvate.lišće mu se malo popravilo,ma bit će on dobro,ali nebi vjerovali šta su susjedi u stanju napravit,pa me hvatala lagana panika.ja sam svoje jučer spremila na sigurno u sobu.Wink
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 19:22
baš ti zavidim,i ja sam svoja 2 jutros u 6 unela u kuću sa balkona,jako je puhalo i pljuštalo a susjeda me čudno gledala kroz prozor preko zavjese(misli da ju nisam skužila)
Na vrh
cvjetoljubac View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 29 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvjetoljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 19:13
hehe imam i ja Adama, dobila mladi pelcer. al već tjera sastrane jednog mladog Adamića....bude on sutra sklonjen u kuću, na sigurno...bojim se mraza, bio je cijelo vrijeme na terasi, valjda mu je godilo s obzirom da se nije bunio i tjerao list za listom....
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 18:43
Ja sam čula da je kala eva,pa da postoje muški i ženski adami,jedni cvjetaju,drugi ne,jedni daju pelcere drugi ne i da ne dužim,svog adama sam okružila sa 3 kale i još jednim adamom nebi li se sjetio isterat koji pelcer i od toga ništa,tako da u to ništa ne vjerujem.Što ja više čekam to se njemu sve više neda.Neki teški tvrdoglavac! 
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 16:44
Do čitam komentare pala mi je napamet priča djevojke iz Vukovara.
Kaže da njena mama nikada nema adama, a da kraj njega ne posadi cvijet pod imenom eva.
Zna li itko kao se još naziva taj cvijet jer meni nije poznato ?
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 15:24
Pogledat ću i ja svog na proljeće kad mu budem mjenjala zemlju,možda mi se posreći pa i ja nađem kuglice.Danas sam čula da je jedan dida jutros na pijaci prodavo male adame,pojede se što nisam otišla.Ja sam na pijaci samo u proljeće u potrazi za cvijećem.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 26>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.