Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 44>
Korisnik
Poruka
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 12:44
smile120
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 13:51
skupni%20hug Thank%20you! Puno, puno hvala draga Anđelka, Proljeće, More... predobre ste prema meni... samo se trudim izraziti što je u meni, više iz zdravstvenih razloga Wink ...da se ne nakuplja energija pa sjedne negdje na zdravlje.... a i svaka kuna dobro dodje kad dodje...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 16:48
odlično,samo tako nastavi
Na vrh
miki View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 18:05
Jako lijepi radovi! Puno mi se sviđa. Narukvica sa trokutićima je prekrasna! Kad sam vidio prvo sam mislio koji je to kamen. Super je napravljeno!
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 09:58
smile58  prekrasan nakit!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 13:30
na sve šta ima veze s morem odmah mi zapne oko...a na ovoj narukvici mi je ostao jakoooooooooooooooooo dugo...majko moja...iz tvojih ruku i mali morski vali se kotrljaju i kapljice slane pršte....
ovo mi je jedan od najljepših komada nakita šta sam vidjela...
ah, more moje...
primavero smile43divno!!!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 17:27
Od srca hvala vam hvala draga Rose, Miki, Monna, Orca skupni%20hug na lijepim i poticajnim komentarima...
 
Orca, draga moja, od tvog komentara i ja sam skoro osjetila morske kapljice kako pršte oko mene... pravi si poeta
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 22:45
primavero pa kad mi daješ inspiraciju...smile71
morala sam je još jednom doći vidjeti...more u malom...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 14:25
Gle Primavera, da ne ispadnem zločesta, ali ti već cijela 4 dana nisi stavila novi rad??? Šta je tome reći???
Smile
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 22:46
Proljeće drago, fala kaj pitaš i potičeš me, ali imala sam malu ludnicu s registracijom auta (da nejdem u detalje)9%20To%205  a vani je prilično nemoguće vrijeme za moje zdravlje Sweating, tako da sve jedno s drugim, nema se kada. Uz sve to još imam i par narudžbi za nakit, pa jedva stižem i nekakvo jelo zbrljaviti... Ne zaboravi da sam ja ipak gospodja u godinama i pred penziju, koju vjerojatno nikad neću ni dobiti, kak danas stvari stoje
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2009 u 11:07
primavera s nestrpljenjem iscekujemo slikice novih  radova,a do tada,ja se iznova divim vec postavljenimsmile120
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2009 u 23:41
Hvala ti od srca draga Kaćo43 Valentine%20kiss...stižu uskoro... 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 15:59
Obećano...ispunjeno... danas predstavljam sve same poklone dragim osobama...
 
Rodjendanski komplet za jednu pretoplu i dragu meksičku prijateljicu imenom Gabriela...dugo putovanje do Meksika makar za moj nakit... samo igranje raznovrsnim perlicama i špagicama u boji...
 

 
Takodjer poklon za rodjendan, ovoga puta za moju dugogodišnju (huhuhu godinica) prijateljicu i krsnu kumu moje Tajane... sve izmodelirano iz polimerne gline, a uzorak radjen u tzv. mokume gane tehnici koju sam već ranije opisivala...
 
 
 
Dašak Egipta...nije baš pravi poklon, ali s obzirom da se radilo o dobroj prijateljici mog brata računala sam samo materijal, tako da je jednim dijelom ipak poklon... centralni privjesak, naušnice i sitni plavi stupići su rukom modelirani iz polimerne gline, ostalo su fine češke perlice...

 
 
A ovo su sitnice radjene za meni najdražu osobu... moju kćer koja obožava zeleno... uglavnom perlice, a križić u osnovi žica s poludragim kamenom malahitom u obliku tzv. čipsa...


 
... takodjer za moju kćer, trebala je neke naušnice uz novu košulju, pa sam se malo igrala žicom i perlicama, te metalnim gotovim visuljcima...
 

 
i takodjer za nju za neku svečanu prigodu u banci gdje radi, same perlice i fest na brzinu radjeno...
 

 
Božićni poklon za moju najdražu frizerku s kojom se družim već preko 30 godina (ajme mene....) . Kompletan broš napravljen iz polimerne gline uz pomoć tehnike transfera...
 

 
Isti motiv Majke Božje Trsatske, takodjer iz polimerne gline, uz dodatak ručno radjenih perlica nešto od bakrene žice, a ostalo isto iz polimerne gline i malo zlatnih i bakrenih listića... Poklon za moju dragu kumu uz njezin 60. rodjendan...
 
 
Nadam se da vam nije previše u ovim vrućim danima...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 16:14
fantastičan rodendanski poklon a i ostali radovi zasluzuju veliku pohvalu!smile141
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 19:27
primavera,o  primavera šta da ti kažem negosmile39. Onu crnu ljepotu bih voljela imati....zapravo sve.... ah ah
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 22:49
Uopće ne znam šta da komentiram?!?!?! smile48Da idem po redu? Pa bilo bi u redu... Dakle... Mexico kompletić - simpatico, simpatico, simpatico! Crno - crvena ogrlica je moćnog izgleda, mislim da to ne može nositi baš svatko, treba imati karakter za takve boje! Plavi komplet - WOW! Jako mi se sviđa rad na privjesku i naušnicama, a mogla sam si i misliti da si i stupiće sama radila - jaaaooo, koliko sati je otišlo na to?!? Fenomenalno! Zeleni kompletići su veoma osvježavajući i moram priznati da si me muljala naveliko kad si rekla da ti žica ne ide, sram te bilo! Broš - transfer je prekrasan, jako mi se sviđa što je motiv tako "izbljedio", daje mu poseban izgled, ali Majka Božja Trsatska .... No comment! Work of art! Trebam li još nešto nadodati možda?! Aha, da... Evo još ovo - smile79
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 00:07

draga primavera, što da kažem? smile78

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 08:01
smile120
ANĐELKA
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 09:03
Primavera uživala sam gledati tvoj nakit.
 
Ne bih htjela izdvajati ništa jer je sve zaista pre,pre, pre krasno....
 
Ali ipak kompleti za tvoju kćerku se nemjerivi sa ostalim radovima.
I da, kažeš žica ti ne ide???
Intersira me kako će izgledati nakit kada se naučiš sa žicom raditi Smile.
One naušnice su mi ipak najbolje!!!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 11:40
Drage moje Rose, Brani, Izzy, More, Anđelka, Proljeće, za ovako krasne komentare i zato jer ste tako dobre i vjerne posjetiteljice mojih galerija šaljem vam dio mog srca i puuuuno čokolade Valentine%20candy
 
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Uopće ne znam šta da komentiram?!?!?! smile48Da idem po redu? Pa bilo bi u redu... Dakle... Mexico kompletić - simpatico, simpatico, simpatico! Crno - crvena ogrlica je moćnog izgleda, mislim da to ne može nositi baš svatko, treba imati karakter za takve boje! Plavi komplet - WOW! Jako mi se sviđa rad na privjesku i naušnicama, a mogla sam si i misliti da si i stupiće sama radila - jaaaooo, koliko sati je otišlo na to?!? Fenomenalno! Zeleni kompletići su veoma osvježavajući i moram priznati da si me muljala naveliko kad si rekla da ti žica ne ide, sram te bilo! Broš - transfer je prekrasan, jako mi se sviđa što je motiv tako "izbljedio", daje mu poseban izgled, ali Majka Božja Trsatska .... No comment! Work of art!  Love%20You Trebam li još nešto nadodati možda?! Aha, da... Evo još ovo - smile79
   

Draga Izzy, obožavam tvoje komentare Love%20You...idem i ja redom... da nemam te godine koje imam nikad se ne bih usudila staviti Mexico kompletić pred oči javnosti, davno sam ga radila i danas vidim da je... no, dobro, simpatico, točno kažeš, no boje su taman omiljene de Gaby Wink ....crno-crvena ogrlica radjena je ciljano za moju kumu, ona je upravo takva - osoba snažne volje i karaktera i nosi ju više nego dobro, i za divno čudo, mada je Vodenjakinja, malo netipično, voli crvenu boju.... Egipatski komplet...da, da puno je tu posla bilo, više eksperiment, ali zanimljivo da je žena od svih mojih radova odmah i bez razmišljanja odabrala upravo taj, ima neka tajna veza valjda.... zeleni kompletići za moju kćer su doista samo šlampavi pokušaji rada sa žicom, samo obično frkanje u krug + koji kamenčić ili perlica, tek od ove subote znam pobliže neke tajne pa ću probati malo ozbiljnije sa žicom.... a komadi s transferom slikice Majke Božje Trsatske... u biti to je bila jedna te ista fotokopija i kak ja uvijek nastojim izvući maksimum iz materijala, prvo sam napravila ogrlicu s medaljonom, a onda još jednom "otisnula" slikicu na drugi komad gline i... dopal mi se rezultat, baš ko što veliš... ta izblijedjelost posebno izgleda, čak i bolje nego što se to vidi iz ove nespretne fotke... ovih dana radila sam još jednu ogrlicu s istim motivom (ali novom fotokopijom Wink) no za potpuno drukčiju osobu...
 
Eto, ti meni prst, a ja uze cijelu ruku do ramena i verglam i verglam Surprise... no, mislim da sam ovime odgovorila i našem Proljeću vezano uz moje "domete" sa žicom...
 
Na kraju ovog kilometarskog posta (čudno za mene Confused )svima još jednom puno, puno hvala...  Thank%20You
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 44>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.