Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lepeza - Scaevola aemula
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lepeza - Scaevola aemula

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2009 u 21:31
Prekrasan cvijet, kupila sam sadnicu na proljeće, cvate još uvijek.

Pokušala sam zabosti grančicu i primila se je, samo meni su rekli da je jednogodišnja
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2009 u 21:18

Ha, ha, ti prodavaci! Razmnozava se tako lagano da samo bocnes grancicu i za nekoliko dana ona nastavi rasti.

 
Ja sam odusevljena sa ovom biljcicom, cvate od treceg mjeseca neprestano, kisa plavih cvjetica, ne prihranjujem nista, tu i tamo malo pinciram. Jedan od najboljih za ljubtelje "plavoga".
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Ketty View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 23 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ketty Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 11:58
baš je krasna!smile94
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 23:30
Još ju zovu i lepeza, evo slike s neta   



Uploaded with ImageShack.us

Ja sam ju kupila u visećoj tegli i tako ju i držim sad, zalijevam svaki dan, već mi cvjeta 2 mjeseca neprestano.
Budi promjena koju želiš vidjeti.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 23:26
Scaevola aemula  - navodno voli dohranjivanje gnojivom za petunije (dakle željezo), a može prezimiti zimi nutra, te opstati par godina, a jako se teško razmnožava iz reznica - tu sam informaciju dobila ove godine od prodavača koji mi ju je prodao.
Na vrh
Ketty View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 23 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ketty Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 01:34
dal netko zna nešto o toj biljci?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.