Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavica - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavica - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 55>
Korisnik
Poruka
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 19:42
Karmen i Anđelka hvala vam što ste "svratile" malo do mene! Vrč je kombinacija motiva sa više različitih salveta i motiva sa obično ukrasnog papira (to su motivi-tekct,pisma ,marke).Ja kad sjednem i stavim ispred sebe  kutiju, vrč,bilo što ,nemam određenu zamisao što ću od toga napraviti. Ideja se rađa kad bacim pogled na svoje salvete i kojekakve papire i obično ispadne ovako nekakva mučkalica!Ne volim zadane teme,to mi ne leži !
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 21:31
Draga Slave! Znaš da sam ja veliki dio vidila uživo, osim ove lipe kutijice s ružom-ko  bombončić je! Samo šta ću, vrč mi se tooolikooo svidio-baš mi je zanimljiv, super!!!... da je kutijica pala na drugo misto.smile141Strašno mi se sviđa tvoja "mućkalica" na tom vrču!
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 22:45
Prvo mi je kutijica s anđelom jako upala u oko (s obzirom da i ja imam taj print anđela pretpostavljam da je i to "muckalica"...:)) ali ovaj muckajuci vrc joj pravi veeeliku konkurenciju Clap
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 23:09
Dođi Mare k meni pa da zajedno mućkamo!Dođi i ti Iluvia ako ti Split nije daleko! A šta bi mučkale i šta bi nam bilo lipo!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 14:40
Hots%20for%20youHots%20for%20you ....vrč je doista prelijep, fantastična kombinacija različitih motiva, mada su i ostali radovi, uključujući i one prve, koje si zabunom tek sad stavila, doista lijepi, naročito ona slikica posude sa cvijećem na pretpostavljam nekom platnu Bravo%20!Bravo%20!Bravo%20!
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 16:31
meni se isto vrč jako sviđa........poseban je i dugo sam ga gledala.smile71.......a sviđa mi se i tanjur (zdjela?) s ružama ali malo mi smeta podloga ispod ženinih noga,možda da si izrezala da ostanu samo noge?ali to je samo mala primjedba,nadam se da ti na smetaEmbarrassed
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 17:57
Upravu si Mare-nostrum,to je izdrezan motiv a ja nisam dobro rješila  podnožje statue ali kad stavim kolače na nju svakoga više privlače kolači pa damine noge dođu u drugi plan!Bilo mi je žao zbog tog prati tanjur pa sam ostavila kako je!
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 12:46
Ajmeee.. daleko li si Tongue... ali ako dodjes u Slavoniju mozemo muckati i kod mene...Wink
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 13:29
moram priznat da si pravi majstorsmile71
odlican vrc,tanjur,slikice...ma super...kutijica.....sve me odusevilo...
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 14:10
Hvala Maslačak, znaš i ja kad idem i gledam po tuđim stranicama uvjek mi se čini da su svi radovi bolji od mojih a vidim da se to dešava  i drugima.Ja relativno malo vremena radim salvetbu tehniku,manje od godinu dana,sve što znam naučila sam na ovom forumu i mislim da i dalje moram učiti pa i radovi će vremenom biti sve bolji i bolji.

Lluvia ja sam ti Slavonka iz Slav.Broda ali živim u Splitu a Slavonija je u srcu!




Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 14:35
he još jedna slavonka........iz požegeSmile
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 12:17
Pa kad dođem u Slavoniju pa kad se skupimo gdje će nam biti kraj!
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 00:34









Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 00:46
Slike su mi dosta mutne jer me aparat zeza.Ona tacna je crno bijela kombina cija,ustvari to je srebreno bijela a između je vjenac božikovine.
Tanjur sam napravila mojoj kćeri ,print slike sa njenog vjenčanja,to je jedan od prvih mojih susreta sa staklom, prema tome kao početnik imam pravo na greške pa mi malo" progledajte kroz prste"i ne budite prestrogi!
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 08:22
 evo mene malo kod tebe ,i mene si osvojila sa vrčem stvarno je smile120a šta se tiče tanjura za tvoju kćer mislim da ti se nema šta progledati kroz prste,dobro si ti to izvela,kćer je sigurno zadovoljna a ove slikice sa anđelima su jako slatke
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 09:27
Hvala što si svratila i drago mi je što ti se radovi sviđaju!Ovo je samo djelić mojih radova jer sam se sjetila da ih slikam kad je veliki dio već promjenio vlasnika. Tanjur u ovom stilu-sa slikom sa vjenčanja napravila sam i prijateljici moje kćeri,nema dugo ,morat ću i njega staviti uz još neke radove.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 10:01
meni se tacna čini jako lijepa a za tanjur mogu reći samo odlična ideja i izvedbasmile71
samo jedan mali savjet,pokušaj slikati po danu bez blica.........svi imamo problema sa slikanjem i nekako se pokazalo najsigurnije i najuspješnije slikanje na dnevnom svjetluThumbs%20Up
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 11:57
Moj ti je najveći problem što živim u stanu koji je polu podrum i uvjek mora goriti svjetlo jer nema dovoljno dnevnog svjetla!Pokušat ću nekako bolje podesiti aparat!
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 14:55
Tacna je super,a na tanjuru ne vidim nikakve greške.
Sviđa mi se podloga na tanjuru,kak si je napravila?
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 15:21
tanjur je prekrasan, mislim da ti je kćerka jako, jako zadovoljna! smile55
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.