Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše vikendice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše vikendice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 29303132>
Korisnik
Poruka
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2010 u 21:11
smile55bravo za vrijedne ručice
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2010 u 21:56
Triša uživala sam u šetnji tvojim dvorištem u Skradniku.Toliko toga lijepoga sam vidjela, a s obzirom da sam neke stvari unatoč kiši vidjela lani, osmjeh mi nije silazio s lica. Stvarno ste ekipa snova ti i TM smile141, neumorni.
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2010 u 21:59
smile141
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2010 u 23:35
Kod tebe svega u izobilju i to tvojih ručica djelo pa je još slađe i ukusnijeThumbs%20UpClapPoznato mi je voće i povrće jer i sama nešto čačkam po povrtnjaku,ali daleko je po izgledu slabije od tvoga,a ja znam reći da je malo i šugavo,ali je slasnoSmileBravo ti si prava majstorica od uzgoja povrćasmile55
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 08:08
Bravo Triša na svemu!
Sa svake slike, iz svakog napisanog retka pršti tvoja radost, sreća, volja za životom....
Uvijek me oduševi sve što napraviš (tj. napravite svi skupa), sve što uzgojiš i stvoriš, ali daleko iznad svega sam oduševljen tom tvojom radošću zbog svega što raste i što postoji pod kapom nebeskom.

Ozbiljni ljudi bi rekli da ste djetinjasti....
Ozbiljni ljudi bi rekli da moraš biti namrštena, ljuta zbog situacije u svijetu, ljuta što ti je jedna gusjenica pojela list ruže, ljuta zato što nema kiše, onda ljuta i zabrinuta što kiše ima previše....
A ja kažem: ako čovjek mora biti dijete da bi bio tako ispunjen radošću i srećom kao ti, e onda Triša zauvijek ostani dijete! Ja isto idem tvojim stopama!
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 08:48
Svima velika hvala, na podršci, na divnim rječima.
Svi ste mi dragi, ali moj poseban gost je ipak Mali Gogo - ne znam dali smo se našli na istoj valnoj dužini, jer vidim volimo iste stvari, vrlo smo slični, usprkos razlici u godinama, ili jednostavno zrači neka pozitivna energija, pa mi tako njegove zaista dirljive riječi znače jako, jako puno.
 
Da imam sina voljela bih da je kao ti Mali Gogosmile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 09:09
poslje ovih divnih goginih rijeci nemam sto reci,vec samo ovo
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 09:17
Triškić, pratim tvoj tempo u Rijeci i Skradniku - i oba su odlična i uz oba uživam!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 12:11
Pozdrav! Još jedna lijepa šetnja, za uživanciju. Mene muče one ribice, da li bi one mogle prezimiti kod mene u zagorju? Big%20smile Bravo za sve ClapClapClap
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2010 u 22:18
triša prekrasno imanje, prekrasne biljke - oćeš cvijeće, oćeš voće, povrće... prekrasni, radišni, vedri vlasnici bez kojih se sigurno ne bi imali čemu diviti smile78
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2010 u 22:32
Draga moja,gledajuci slike tvog voca i povrca dosla mi je volja da i ja nesto pojedem Big%20smile.. srecom pa sam imala sljiva u stanu,koje su mi trebale za torte Big%20smile ali kupit cu ih opet Big%20smile! Lijepo sam prosetala s tobom na tvojoj vikendici...sad odoh vidjeti sta ima u tvom vrtu Tongue!

smile79
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2010 u 22:46
Dugo me nije bilo kod tebe Triša pa sam večeras malo pogledala zaostatke...U Skradniku je vidim prava oaza voća i povrća....Krasne tikvice za jelo i ukras, krasna plantaža blitve, a tek grešte kapule....Još malo pa ćeš krenuti na placu, jer ovako ekološko povrće ima dobru prođu...Možda ti se i ja pridružim iduće godine, ako mm uspije očistiti nekadašnji vinograd od silne dračesmile55....
sutra je novi dan
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2010 u 19:26
tvoje voće, povrće, cvijeće a i ribice su prelijepe!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2010 u 13:59
Draga triša teško je opisti sve prekrasne vrtove, tvoj mi je posebno drag jer znam u kojem kraju raste ( Skradnik ) moja baka je bila iz brinjskog kraja pa sam kao dijete prolazila kroz Josipdol starom jozefinskom cestom, činilo mi se uvjek da tamo zrak drugačije miriše. Sve pohvale tebi i tvojoj obitelji za raj koji ste tu napravili. Cvijeće, povrće sve pet.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 09:04
Pozdravljam vas marljivi ljudi! Opet sam malo prošetao vašim imanjem da se podsjetim svih lijepih detalja i uživam. Kaj čitava "biciklana" za jedan dan ili se to odnosi samo na betonažu ? Shocked
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 10:03
triša prije tvojih cvijećkica i povrća ja bih pohvalila vrijedne i zlatne ruke tvoje i tvog muža.extra.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 11:16
Kako je krasno vidjeti dvoje ljudi koji uživaju u svakom trenutku koji provedu zajedno, pogotovo u današnje sivo vrijeme, ne mislim na sive oblake nego na sivi svijet, koji za vas i nas nije  siv nego ga ukrašavate vedrim bojama!!! Još dugo uživajte u plodovima vrtnim ali i plodovima života, jedna velika pusa za vas dvojesmile81!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 13:39
Puno hvala svima koji svratite u moju vikendicu i kad sam ja u Rijeci.
Hvala na lijepim rječima, uvijek ih rado čujem.
Kako je ružno vrijeme sjedimo doma, a kako momentalno planiramo neka putovanja vikendica će nas čekati.
 
Inox imaš pravo samo je betonaža bila taj dan, ostalo je bilo prije, pa mm uvijek kaže da imamo vremena i da nam se nikud ne žuri.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 16:31
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

... pa mm uvijek kaže da imamo vremena i da nam se nikud ne žuri.
Eh, ovo je danas, u ovom ludom vremenu jako rijetka osobina, kao i ljudi koji znaju tako živjeti i uživati, polako, stigne se... daj kloniraj SM da ga zamijenim za MM koji je uvijek živčan i uvijek nekam juri, a na kraju niš ne stigne...LOLLOLLOL
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 01:16
smile55
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 29303132>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.