Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vrt i okovrt:)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vrt i okovrt:)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 17181920>
Korisnik
Poruka
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2013 u 22:33
UH svašta nešto u tvom vrtu, sukulenti za pet + cvijetnice ima li veća ocjena , ma sve je smile120slikano okom majstorice
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2013 u 23:30
Prekrasno  cvijeće, a ovakvu boju narcise nisam još vidjela
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2013 u 23:49
Originalno poslano od člana kikach kikach napisao:





Glikice, Lantana hvala smile78 
Ruzo draga bilo je posla ko u prici, a i vrijeme nije bilo lijepo, ali mislila sam ja na svoju ruzu:)
 
ovaj ljepotan ceka te na viru:
 
 
ne znam jel se vidi, ima diskretan crveni rub:) dugo sam ti trazila bijeli i evo ga sad [IMG]smileys/emot133.gif" height="53" width="64" align="absmiddle" alt="smile78" />



neman šta za rači
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 18:15
bebolina Hug
 
aralija hvala, bit cu 15 dana u 5.mj. u zadru, nadam se da cemo se konacno i upoznati:)
 
Jaca hvala, mislim da su te kupljene u GrazuSmile
 
11111 Heart
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 18:24
nastavljam s mojim ljubimcima, sukulentima:)
mozda sam vec i dosadna s njima..uspjela sam u ovoj posjeti vecinu presaditi u iste teglice, cetvrtaste..lakse mi ih je tako slagati:)
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 18:48
kalanchoe tomentosa
 
 
crassula orbicularis (bebaci su vec fajn narasli)
 
 
a evo i mame:)
 
 
 
 
crassula morgan's beauty
 
 
haworthia truncata
 
 
crassula mesembryanthemoides
 
 
kalanchoe behafensis i beharensis 'fang'
 
 
crassula springtime, lijepo je potamnila na suncu..
 
 
cotyledon ladishmitiensis
 
 
haworthia attenuata
 
 
haworthia limifolia
 
 
 
 
oscularije
 
 
crassulu buddha's temple sam prepolovila..i vec krecu bebaci sa strane:))
 
 
crassula baby necklace
 
 
crassula dubia
 
 
evo i njen mali bebac-iz listicaTongue
 
 
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 18:51
aeoniumi
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 18:54
ove sam listice echveria poslagala po teglici u 10.mj kad sam otisla u zg za zimu..nisam ocekivala da ce jedna jedina pustiti bebicu..u 3 mj. sam prvi put nakon toga dosla u kucu, a kad ono:
 
 
 
 
bila sam presretnaTongue
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 18:58
malo kaktusica
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 19:03

prosirila sam kamenjar i zasadila uz kaktuse, cuvare i sedume par echeveria, i crassula, kalanchoa..nakon toga je kisa padala i padala, ko za inat..mislila sam da ce mi svi izgnjiliti, ali sve je prezivilo i razbujalo se..vjerujem da bi propali da su bili u teglici..

 
 
 
 
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 19:05
moram vam pokazati moju malu bestiju kako 'napada' echeverie
 
 
a tu se bas i ne usudi LOL
 
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 19:46
Bože dragi kod tebe nema čega nema Kikach.I sve je preljepo, ali ipak moram izdvojiti kamenjar.On je san snova!!!!!!
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 20:04
Fino si to sve skockalasmile120
a mala beštija je pravi čuvar tvog cvjetnog carstvaApprove
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 23:12
tikvic, bebolina hvala:)
smile78 
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 10:25
I ja sam oduševljena viđenim, malo sam ostala bez teksta.....
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 10:41
Čuj draga kikach stvarno je sve pre pre dobro pogotovo kad Glikica ostaje bez tekstaWink
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 11:13
Ma sve ti je superrrrr.
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2013 u 14:21
Ajme,krasan ti je vrt!Bez teksta sam
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2013 u 11:48

Isuse draagi svratila da vidim imali što novo a ono gledam pa mislim na kojim sam ovo stranicama, da nisam zabunom otvorila stranice Bešlića, ovo je draga nevjerovatno. Koliko sukulenata i kaktusa i sve jedri i zdravi. Ljepota iz svake tegle plijeni na svoj način. Posebno me dojmilo jednostavnost (sve iste teglice) kako je posloženo a sve opet tako profinjeno. Kamenjar isto tako plijeni pažnju , (odabir kamenja i biljaka) i proljetnice su lijepe, ali ja se opet vraćam na kolekciju kaktusa, echeveria, crassula , aeoniuma  imam samo jedno rećismile141 MAJSTORE

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2013 u 16:33
malena jesi li zadovoljna sa ovim kockasti teglama za bodljiče...ima ih danas u supernovoj po 5,49 kn ???....ja bi svoje možda minjala...
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 17181920>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,186 sekundi.