Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj medvjeđi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj medvjeđi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 80818283>
Korisnik
Poruka
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2014 u 20:02
medo svaka častza plastenik i sve posijano.prijavljujem se i ja za irska zvona.ne pitam za cijenu.neznam što je ljepše.tvoja zima sa snijegom ili bez njega
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2014 u 08:53
medvjede vrt ti je prekrasan jezerce odlicno , eh da si mi blize mogao si doci po zlatnih ribica na proljece imam ih jako punooooo ! ljep pozdrav smile141
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2014 u 00:48
Prepoznajem tvoj vrt i pod snijegom, samo da znaš Wink
Jezerce je tako romantično...!
 
Pozdrav iz kišne Rijeke!
Rijeka

Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2014 u 11:39
Ajama nadam se da će sve preživjeti i dobro se držati pa se čujemo kad malo ojačaju.
Panda hvala na lijepim riječima. Ribice ne bih stavljao u jezerce, radije nek se tu skupljaju divlje životinjice koje bi ove mogle potamanit :)
Miro drago mi je da ti se dopada, a danas bi bilo još i romantičnije uskladu sa datumom, ali voda je prelivena preko ruba i jedva čekam da se povuče
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2014 u 11:44
Uh, ta voda... valjda nije ostavila velike štete za sobom....
 
Da, Valentinovo je pa je romantika nezbježna Heart
Rijeka

Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2014 u 11:53
Valjda nije, vidjet ćemo kad se sve posuši...

Nego, obzirom da nema više aktivne teme evo jedna ruža svima uz najljepše želje. Puno ljubavi vam sima šaljem ja.

SRETNO VALENTINOVO!

Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2014 u 09:26
Stiže nam proljećeeee











i samo da javim onima koji se pitaju jesam li otputovao bez pozdrava... ostajem doma :):):)
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2014 u 23:17
Evo, ja se javljam da sam si tak nekak i mislila pa su me slikice zbunile, a sada vidim da si ipak ostal domeka. Moram priznati da mi je drago, možda i bolje ne izazivati sudbinu
Sad možemo dalje pratiti tvoj vrt, a možda i opet posjetiti kad bude ljepše vrijeme.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2014 u 00:46
Medo, osjećam pozitivne vibracije u tvom postu! Jesu la za to zaslužni ovi cveteki i to što nam proljeće kuca na vrata? Drago mi je da ostaješ doma. Big smile
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2014 u 05:39
Anči i ja se nadam posjeti. bumo dogovarali kad završe prvi radovi

Andina i jedno i drugo i treće :)
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2014 u 06:34
Dugo me nije bilo u tvom vrteku dragi Medo, prošetala sam unazad i popratila sve tvoje radove, zaista si jedan vrijedan čovjek i tako mi je drago vidjeti kako napreduješ u ostvarenju svojih snova .
Jezero je preodlično napravljeno, a i mići mostić LOL, mogu si samo zamisliti koliko je to bilo ustvari posla, jer lako je to ovako gledati... a napraviti nešto posve drugo.

Nadam se da ćemo se vidjeti na slijedećoj kavi Hug
belica,zagreb
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2014 u 23:01
Ostavljam trag !       
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2014 u 21:06
evo i mene u šetnjismile199
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2014 u 23:30

Evo i mene u proljetnoj šetnji, glavno je da nema vode. Kak ti se drži kalikarpa? Čiji got vrt pogledam, pa i tvoj, skoro svi imate ovaj točkasti kukurjekac. Moram si ga i ja nabaviti.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2014 u 06:08
Belice naravno da se vidimo na sljedećoj kavi :)
Fee i sky hvala na šetnji i tragu
Carol kalikarpa za sad zgleda dobro, a bumovidli kaj bu rekla sad kad treba zazelenit. ako bude sjemena kukurijek ću posijati pa dobiš mladicu
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2014 u 05:11
Dobro pošpotan od nekih dragih mi ljudi, evo mene s nekoliko slika no nisam ni tak jako loš... Kolko vidim prošlo je samo mjesec dana od zadnjeg javljanja, a znal sam ja bit i gori :)

pa da krenem s proljetnim slikama...

cedar propupao


oskoruša


paulovnija


salix


ajuga


djetelina


heuchere


jagode


kerija


kockavica


kruška


narcise


panjek i sedumi


ovo ne znam kaj je, ali ih je bilo puno ove godine. valjda su posađeni lani pa se zaboravilo :)


panjek opet...


povritnjak


ra barbara


ruska raštika i crvena blitva za sjeme


sikavica dobivena od gute fee


še bojište


travinjak


tulipan 1


tulipanište


tulipan 2


tulipanište 2


valerijana


vinca major variegirana


vinca major


zumbul i presličice


i za kraj, kako to već biva, on na svojoj novoj penjalici


evo to bi bilo to za sada. lijepo vas pozdravljam i vidimo se opet za mjesec dana :) šala naravno
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2014 u 05:13
sad vidim da sam dva puta zaljepil krušku... ovo je oskoruša


Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
mikica.dm View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2010
Lokacija: Donji Miholjac
Status: Offline
Bodovi: 611
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikica.dm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2014 u 07:29
Ajme, divno, svega tu ima...
A On je presladak na svojoj penjalici   
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2014 u 09:48
od svega najbolji mi je macan
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2014 u 20:53


Malo si me zbunil s oskorušom, onda sam tek vidla ispravak. Cedrić ti je lep, a paulovniju, nemrem verovati kolko je narasla, još malo pa buš pod nju mogel metnuti ligeštul.
Panjek ti je super, a bome i povritnjak ti lepo zgleda. Di ti je povišena gredica?
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 80818283>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.