Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - I Iris je malo mackala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


I Iris je malo mackala

 Odgovori Odgovori Stranica  123 34>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: I Iris je malo mackala
    Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 17:41
 
jedva sam pronašla malo boje ali ipak malo sam se morala poigrati a ne vas samo gledati Tongue
moram kasnije u podrum viditi ima li još kakvih ostataka  LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 18:06
bravo iris.....samo tako dalje.....prelijepo.....smile78
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 18:21
super ti je ovaj rad, a ja sam neš zeznula sad sa slikama kad kliknem na nju tad mi se otvara tvoja slika. .e jesam i ja koma. .
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 18:31
vidila sam  Big%20smile
ne znam kako si to uspjela....da si htjela tako- onda ne bi uspjela
 
najbolje da obrišeš post i kreneš ispočetka
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 20:18
a ovo su stari uradci.....bilo je toga još ali nisam slikala jer onda nisam znala da ću se hvalisati na forumu LOL
a ogledalo i kuhinju nisam nikome poklonila Tongue ....pa evo ih:
 
 
 
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 20:21
 
 
zdjelice za bombončiće....od slanog tijesta
 
 
a može i nakit Smile medaljon od das mase
 
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 20:51
iris je "malo" mackala smile96 tak "malo" da se ni u kuhinji nije kuhalo već mackalo!

No šalu na stranu- prostor je sad baš suncokretast- jaaako mi se sviđa! Bravo majstorice smile55
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 21:28
Iris svaka čast preslatko je sve, baš ti to ide od ruke, sviđa mi se i nakit, a zdjelice su cakane, ma sve, ona plava kutij, ma znaš valjda plavičasto kao nebo ili more - super.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 22:17
bravo majstorice.....obozavam suncokrete

lijepo pristaju u tvojoj kuhinjismile93smile39
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 23:43
zadovoljna sam sa kuhinjom iako da to sad radim ne bi bila bijela podloga nego boja bijele kave ili nešto slično manje upadljivo
al dobro pa neće ovo zauvijek ostati....šmirgla ima Big%20smile
sad joj je malo više od godinu dana....neka bude još takva.... bar do proljeća Tongue 
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 08:22
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

zadovoljna sam sa kuhinjom iako da to sad radim ne bi bila bijela podloga nego boja bijele kave ili nešto slično manje upadljivo
al dobro pa neće ovo zauvijek ostati....šmirgla ima [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley4.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Big%20smile" />

sad joj je malo više od godinu dana....neka bude još takva.... bar do proljeća [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley17.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Tongue" /> 



Prva asocijacija na tvoju kuhinju mi je bila ŠEFI

Odmah sam si pomislila da kad ona to vidi možda dobije još koju inspiraciju za kupaonu koju tek mora( nekome ) napraviti     
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 10:50
Iris majstorica!!!smile141
 
Samo sam čekala kada misliš i tvoje radove staviti, jer znam da to radiš doma!!!!
Sve mi je lijepo ali one posudice od tijesta....perfektno.....a znaš da ih još nisam probala napraviti....ali budem ide zima i bit će valjda vremena...
 
Još jednom sve pohvale!!!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 13:46
 
kao što sam rekla šmirgla ima i zato nova verzija police LOL
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 13:54
bas mi se sviđa ovo tvoje mackanje,kuhinja ti je ludilo,prekrasna i unikatna,definitivno.i bas si mislim,kako lijepe posudice,kad ono tijesto,originalno.smile141
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 20:25
Daj stani ženo, još malo pa ću početi zdravi ormar šmirglati... slano tijesto po tvom receptu već isprobala, nećeš vjerovati, drži malu nolinu od proljeća i nije se raspalo. Predivni su ti radovi! Posebno me oduševila funkcionalnost tvojih radova.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 13:30
Franjice pa i ja sam šmirglala zdrave ormare LOL
 
i još malo recikliramo
 
 
 
potrebni materijel:
 
kutija od kile sladoleda / ako ga sami pojedete bit će slađe Big%20smile /
salveta
ostatci bijele fasadne boje i plavog pigmenta
drvofix ili neko drugo ljepilo
lakiranje odgođeno do kupovine laka
 
smile172
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 16:26
ideja za idejom.......bravooooooooo
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 20:38
Uuuu - fkrala mi ideju sa sladoledom!
Skupila sam ih već tolko da ih nemam kam staviti i mislim od njih napraviti kutijice za kolače za poklon za Božić.

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2008 u 23:58
šeflera Tongue nije nitko ideju patentirao pa smiješ i ti napraviti LOL
 
 
žaruljice za Ladimirevce
 
 
a malo sam si ukrasila i dvije posude za kaktusiće
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 10:02
Pa stvarno si trknuta, reci kako si radila "vješalice" za žaruljice?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 34>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.