Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše vikendice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše vikendice

 Odgovori Odgovori Stranica  123 32>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Naše vikendice
    Objavljeno: 29 Ožujak 2008 u 15:42

Sličnih tema ima puno, ali mogli bi život u našim vikendicama imati na jednom mjestu, u ovoj temi, da ne otvaramo svaki svoju. Ako se slažete nastavite ovdje, ako ne dogovorimo se negdje drugdje.

Moja vikendica nalazi se u mjestu Skradnik, koje se nalazi na tromeđi Like, Gorskog kotara i Korduna. Mjesto je udaljeno 5 km od Josipdola, 4 km od Oštarija i 12 km od Ogulina. Nalazi se na jednoj predivnoj ravnici, koja je okružena brdašcima i vrlo živopisnim šumama, a na staroj cesti koja povezuje Split s Karlovcem.
 
Evo nekoliko slikica krajolika, jer od vrta još nema ništa zbog snijega:
 
 
 
 
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2008 u 17:05
triša prekrasna ti je vikendica, ja je nažalost nemam, ali guštat ću u slikama vaših.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2008 u 17:37

Triša - fantastična si, oduševljava me tvoja energija i ideje, hoćeš li ti to reči da nadokađjueš sve ono  što nisi stigla dok si imala male klince i radila puno radno vrijeme - sad iz tebe samo izvire smile78

Na vrh
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2008 u 20:09
Triša ima energije za nekoliko osoba. Pitam se kad sve stigne Thumbs%20Up
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2008 u 20:33
Svaka čast Triša. Super izgleda (sigurno ljeti tu uživaš...)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2008 u 21:13
Da iskreno ljeti je još ljepše, ja baš nisam od zimskih radosti. Tu me po ljeti vuče vrt, kloji je sada pod snijegom i nkikad ne sadim ništa prije svibnja, ali kako i na moru imamo malu kućicu, a ipak, smo mi s mora, onda smo u trajnoj dilemi more ili gorje, ali ipak se nekako dogovorimo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2008 u 22:03
Prelijepa ti je vikendica ali ja jedva čekam vidjeti slike kad se otopi snijeg.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 15:23
Evo malo morskog ugođaja sa nedjeljnog  druženja i radne akcije:
Kućica 2,5 x 2 m koju od milja zovemo "šator"
Pogled na školj Sv.Marka
Uvijek prva za stolom - naravno Triša
Svašta se roštiljalo, a i kuhalo na roštilju, jer je nestalo plina
Ovo nismo skuhali - padela one starije sigurno podsjeća na djetinjstvo
Sunce nije bilo dovoljno jako da zagrije vodu u bojleru. Namjestiti bojler bio je alpinistički pothvat.
Čuvarkuće dobile počasno mjesto
More je bilo mirno, ali se pod kraj dana uzburkalo
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 21:20
E ovakvu bih vikendicu i ja htjela imati. Samo za MM i mene.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2008 u 14:53
Bravo Triša, vikendice su preslatke, tako male i sasvim dovoljne za odmor u prirodi.....Moj muž je nešto malo imao u Zagorju, ali od toga više neće biti ništa....baš mi je žao jer bi bilo divno u penziji provesti "malo sim, malo tam"........Tongue
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 17:07
Triša tvoje kuće odišu ljubavlju kao da su velike kao Versajski dvori, jasno je da život ne čine zgradurine već ljudi a ti si stvarno veliki čovjek ma što čovjek, VELIKA ŽENA,  smile78
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 21:48
Bravo! Šator u ovakvoj prirodi se isplati imati! Raj za dušu i tilo!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2008 u 22:00
Evo opet malo događaja iz moje "gorske" vikendice.
Unutrašnjost- s jedne strane kreveti na kat, s druge kauč, stol s klupicom, kredenca za tv i posteljinu i ormar, koji vizuelno djeli ss i db od kuhinje,
S druge strane kuhinjski dio
Nova soba preuređena od šupe- opet krevet na kat i krevet s ladicom u kojoj je još jedan ležaj.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2008 u 22:04
A sada malo okućnice.
Kako mm stalno skuplja cigle od starih odbačenih termopeći u namjeri da jednog dana sazida roštilj, a taj dana nikako da dođe, posudila sam te cigle i od njih napravila nekoliko vrtića-cvjetnjak (nije se bunio).
 
 
Našlo se mjesto i za jednu makrame-košaricu, koju mi je poklonila prijateljica pred 25 godina-sad je ispala baš zgodna.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2008 u 22:17
Triša, bravo za tvoje vikend odmarališta!!!!
Predivno je! Znam da sve to treba tako lijepo održavati, ali vidim da uz vrijedne ruke TM i tebe to uspijeva.
Ovaj pogled iza makrame košarice (koja je očaravajuća) uopće mi ne izgleda kao da je u ogulinskoj okolici!!! Wink
Ups, pa jeli se ja to dobro sjećam da je Klek tamo najviši, a ostalo dosta ravno!  Ili se varam!!! Embarrassed
Cvjetnjaci od cigle su baš smile107
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2008 u 22:23
Andrea, naravno dobro si zapamtila 12 km od Ogulina, 5 od Josipdola - nekakva tromeđa, a mjesto je Skradnik (inače ga svi mješaju sa Skradom, koji je daleko poznatiji.)
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2008 u 22:35
Kad tad pronači ću ja Skradnik!!! Wink Prepoznat ću dvorište po ciglenim cvjetnjacima!!!! smile78
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2008 u 23:35
Jel ostalo još cigle za roštilj koji nebu nigdar?!?
Dođem ti pomoći delati još cvjetnjaka- ta cigla se ne bu raspala!!
Donesem i ploču za roštilj kojoj ne treba podloga od cigli.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 11:30
Bravo Triša, super ideja s ciglamaClap
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 12:26
Sve je tako praktično, skladno i uredno!!! Čestitke , Triša!!Thumbs%20Up
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 32>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,861 sekundi.