Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vanjin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vanjin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
Korisnik
Poruka
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Vanjin vrt
    Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 18:02

    Evo i moje malenkosti od vrta koji je u obnovi







[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=220&i=dsc00152xq1.jpg][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/9981/dsc00152xq1.7d
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 21:37
Vanja, vrlo efektno izgledaju obrubi biljaka koje si učinila sitnim kamenčićima. Bravo!
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 21:48
Franjice, e  da mi je tvoj prostor za onaj predivni kamenjar a kad ga nemam eto tako nastojim uljpšati taj prostor. Inače tu se nalaze 2 limuna 1 šipak 3 loze i velika smokva.

Borim se zajedno sa cvijećem za malo prostora i sunca  smile108 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 22:09
Neka Vanja, dala bih nešto cvijeća za jednu smokvu,ali i moj vrt ti je djelimično u hladu, pa se biljke bore da dođu do sunca.
Kamenčići su prekrasan ukras, baš si se to dobro sjetila.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 22:14
evo kako se može napraviti i oplemeniti mali prostorsmile120
sutra je novi dan
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 22:19
 Triša, Dugokosa i Franjice fala na podršci mislila sam se dali da pošaljem te slike  pogotovo kad sam vidila vaše ali eto naj gore je od svega posustati još ću ja nabaviti cviječa pa neka se izbore za sebe. Nego čujem o nekakvim hormonima za njih jeli to neka šala ili zbiljasmile99
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 22:50
ma moj ti vrt i nije nešto tek raste imam malo cvijeća na balkonu, malo po stepenicama, malo na bunaru i red ruža uz kuću i to je to ne brini tvoje će se biljčice popuniti i zasjati
ja ti znam samo za hormone za zakorjenjavanje za ostale se raspitaj po polj. apotekama ili možda zna neko od forumaša 
sutra je novi dan
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 23:53
Vanja,samo ti pokaži svoje biljkice.Večina nas je bila na početku ko i ti,no vjeruj mi,svaki vrt i svaki cvijet  je lijep na svoj način.Ti nemaš puno prostora pa ni toliko cvijeća što ne znači da tvoje drvorište nije lijepo.
smile57
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 00:07
Vanja, boungenvilije sa juga uvijek me smile227
Kod mene je vidljiv iskorak, vrt prošle godine i ove! Wink
Zato samo naprijed!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 12:17
Vanja, ne boj se nisi jedina, i moj vrt je mali, ali to nije razlog da je nešto ne posadim u njega!!!
Najgori je početak, a poslije ćeš se iznenaditi kako ćeš svašta ukomponirati u njega!!Clap
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 12:53
   
      hvala    smile82
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 16:51
Koja fora je ovo sa obrubima,baš dobra ideja!Odličan ti je vrt!
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 18:40

   
Mikica     smile58
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 20:06
Malo , ali slatko
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 20:14

    jupi  smile114 nisam ni sanjala da stavljajući slikice mog malecnog vrta će izazvati vaše pohvale    smile141baš sa na kraju ponosna   smile116

    svima šaljem  moje     smile84
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2008 u 12:07
a ima li nešto novo ?  Tongue
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2008 u 13:17
Uh, ona bugenvilija je predivna!
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2008 u 14:26
 Pa ima nešto novoga cvijeća od toga je nešto "kaput" smile85a nešto je na životusmile99hortenzija mi je odbacila jedinicvit pa sada kreću novi mladi listovi, zasadila sam pored šipka novu bugenviliju raste nema još cvita ni za lijek, imam dvije lavande koje dobro napreduju, od susjede sam dobila malenu grančicu đirana s prekrasnom bojom cvita to je još u razvoju, e ukrala sam neke granćice neznam kako se zove ali isto su fantazija boje cvita ali se nečkaju da li da se zakorjene ili će otići "bogu za kurira" smile43e što se tiče bugenvilije ta biljka mi je posebno u srcu imam ih 3 na jednom otoku jedna je boje ciklame druga ljubičasta a treća je u pitaru crvene boje. žao mi je da ih još nisam mogla obići ali situaciju spašava širi član obitelji koji je tamo pa će ih zalijevati. Slikice vam ne mogu poslati jer mi sina nema svakog mjeseca najmanje po 10 dana kući (služba) a on je maher za slikavanje i stavljanje slika u "pogon" da ih možete viditi. Ha ha šta sam se raspričala pustila sam jezik da dobro mlatara    smile102 nadam se da vam nije bilo dosadno ovo čitati   smile49
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2008 u 14:27
    zaboravila sam napomenuti da gipsofhilija izvrsno napreduje 
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2008 u 14:30
  o pa Vanja uspila si doći do 200 (kako se ono reče Question) a kad će 500  smile43smile182
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,187 sekundi.