Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Komiška razglednica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Komiška razglednica

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
artemisia View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 137
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje artemisia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Komiška razglednica
    Objavljeno: 28 Lipanj 2007 u 16:04

Vjerojatno je Komiža poznatija po ribi, vinu i pogači ali ja sam ju doživjela na svoj način - očima cvjetoljupca pa ću pokušati na ovom mjestu dočarati i vama njenu ljepotu.

Možda među vama ima i onih koji još nisu odlučili gdje će provesti ljeto pa im možda i ovo pomogne u odluci jer Komiža je StarStarStarStarStar i osvojila je moje Heart!
 
 
 
Naravno, ima tu i slikica bez cvijeća koje zaslužuju vašu pažnju
 
 
A onda BUGENVILIJAHeart koju svi fotkaju jer je fenomenalna
 
 
 
... pa malo približena...
 
 
 
 
 
Tu su i neizostavni OLEANDRIStar
 
 
 
 
 
... i oni malo približeni...
 
 
 
 
 
...Serija LANTANA
 
 
 
 
 
...Voćna serija - NAR
 
 
 
 
 
 
Evo, ovo je moja prva razglednica, a nastavak slijedi sutraWink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2007 u 21:25
Slike su savršene.....Bugenvilija je Star, oleandri, šipak....sve je fantastično...
samo nastavi.....ClapClapClapClapClapClap
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2007 u 22:16
Ne znam jel ljepše cvijeće ili sama slika.Pa ti ko da si prof.fotograf Artemisiasmiley_57(jel to digitalcem ili običnim aparatom? ja nikako da se na digitalni priviknem,bolje su mi slike bile onim starim"zumastim" smiley_97)savršeno je u svakom pogledusmiley_69
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2007 u 22:24
Već si dobila i poziv na Biševo, zbog ovako lijepog predstavljanja Komiže!!!
Naravno, od mog frenda sa tog predivnog otoka!!! Wink
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2007 u 23:14
prelijepo je stvarno nemam rijeci
Na vrh
artemisia View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 137
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje artemisia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2007 u 15:05
Embarrassed pa stvarno mi je drago da vam se sviđaju moje fotkice, ali glavna zasluga ipak ide mojim "modelima" - a tko zna možda vam Artemisia jednog dana postane Mare Milin IILOLLOL
 
Shasha, ove fotke su snimljene digitalcem i to ne baš neke vrhunske kvalitete. Potpuno se slažem s tobom da je stara klasika zakon za dobru fotografiju ali ako fotku želiš podijeliti s ljudima na netu moraš ju nekako digitalizirati, a moje iskustvo sa skeniranjem mi kaže da tada fotografija gubi na kvaliteti!
 
Andrea, ako me tvoj prijatelj još nauči i pecat ribu - pa da mogu preživjeti - dolazim na BiševoHeart ZAUVIJEKBig%20smile!!!!  Moj boravak u Komiži je bio jednostavno prekratak Cry tako da do Biševa nisam stigla ali... pa moram imati razlog više da dođem ponovo i ponovo....
 
Možda ova fotka može dočarati moj prvi pogled na Biševo s plaže u sumraku:
 
... a nakon toga, Biševo mi je svakog jutra bilo zvijezda vodilja na putu kroz šumicu do plažice:
 
 
... i dok sam uživala u blaženom hladu tamarisa držala sam Biševo na oku:
 
Jedna nezaboravna vožnja pasaricom po KOMIŠKOJ VALI dovela me najbliže Biševu ali... ipak ne i na BiševoCry 
 
 
... jer nas je lagano hvatala noć...
 
 
 
Na vrh
artemisia View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 137
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje artemisia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2007 u 15:56
Vraćam se ja KOMIŽI, a ovo je bila samo mala distrakcija od temeTongue ali se nadam da mi ne zamjerate jer Biševo to sigurno zaslužuje!!!
 
Šetnja komiškim ulicama u sumrak otkriva veselo društvo noćnih frajli koje svojim čarobnim mirisom ispunjaju zrak i mame...
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
... a djevičanska bjelina datura u tom sumraku djeluje nestvarno...
 
 
 
 
 
Šetnja komiškim ulicama pri danjem svjetlu otkriva da biljčice mogu rasti na naj neobičnijim mjestima...
 
 
... i pri tom biti jako dekorativneHeart, štoviše i ukusne poput ovih kapara...
 
 
 
Kao pravi voajer potajno sam zavirila u jedan vrt da napravim par "portreta"... glicinije
 
 
 
 
...i sirijskog hibiskusa...
 
 
 
 
...a to se svidjelo i jednom ljubimcu koji mi je tako zdušno pozirao da nisam mogla odoljeti...
 
 
No, ne mogu ovu temu privesti kraju fotkama skakavcaConfused... pa evo još jedna rascvjetala okućnica...
 
 
... i za kraj Broken%20Heart... po svim pravilima i propisima ljetovanja jedne singlice na lijepom plavom Jadranu... i mene je ispratio moj GALEB pozdravom s visina:
 
"VIDIMO SE PONOVOHug..."
 
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2007 u 16:31
Ovo je bilo više nego opširno podijeljeno sa nama!!! Thumbs%20Up
Baš me zanima komentar koji slijedi sa Biševa!!! LOL
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2007 u 19:57
artemisiaThumbs%20Up Jednom riječju prekrasno. Ne znam što bih prije izdvojila moju omiljenu bugenviliju, lantane ili predivne slike morskog krajolika. Lijepo od tebe što si ovo podijelila s nama
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2007 u 21:34
bez riječi sam,od ovoga dah zastaje...............
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2007 u 21:47
Artemisija ClapClapClapClapClap
prekrasno si spojila dubine i visine sve povezano kopnom i ukrašeno prekrasnim biljem,
fantastično
 
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2007 u 19:36
Stvarno sam uživala...ClapClapClapClapClap
Na vrh
sempervivum View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sempervivum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2008 u 08:10
Moja je pokojna majka rođena u Komiži ... Pa sam tako i ja dio toga, ma da tamo nikad nisma bila.

Puno pozdrava svima iz Ljubljane od Renate

Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2008 u 20:20
KRASNO!!!
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2008 u 19:42
predivne slike - prava poezija  za oči smile94
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2008 u 20:26
Ne znam kako sam to preskočila, ali  ostala sam bez teksta - fantastično.smile95
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 15:14
Vis i Komiža su mi prelijepi, doduše bila sam u sječnju, ali svejedno, bilo je jako puno sunca, sve me se dojmilo ali ona plaža "srebrne stijene" ili tako nekako, eh to bih svima preporučila...
 
Izuzetna ljepota, izuzetan otok, izuzetne slike.smile141
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 21:21
hvala na ovom pogledu na komižu
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2008 u 23:09
Toliko toga lijepog na Forumu tako da sam tek danas ovo ugledala. Feeeeenomenalnosmile78
Na vrh
gogica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gogica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2008 u 17:09
Franjica hvala ti što si izvukla ovu temu iz naftalina
 
Predivno  pa kako mi je to promaklo slike su savršenesmile211
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.