Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Bolesti biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Loza
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Loza

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
ola1 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 05 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ola1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Loza
    Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 16:23
Molim Vas pomoć, imamo lozu koja se nalazi na verandi(odrini), ljepo smo je održavali i lijepo je napredovala,listovi su bili lijepi zeleni i lijepo je rasla(nakon orezivanja u zimu). Međutim jednog dana kada smo se vretili kući našli smo na podu nekakve tamne zeleno/plave mrlje, nekakve tekučine vjerojatno i odonda nam loza cijelo vrijeme sve više propada. Danas sam je slikao (datum na slici je krivi jer ga nismo uštimali - slike su od danas). Da li netko zna što joj je?


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 23:42
Ne znam,ne kužim se u lozu no  da ti nije netko nečime zalio???Pregledat ću malo okolo pa,ako se nitko ne javi,ko zna,možda nešto korisno nađem.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 23:47
Pogledaj ovdje.Ima dosta o bolestima i štetnicima(ovi listovi što su pojedeni)pa možda sam lakše uspiješ naći šta joj je.
 
 
 
Na vrh
ola1 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 05 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ola1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 14:12
Moguce, stvano ima pokvarenih ljudi danas, neznam sta bi rekao, da ti unistavaju lozu uzas…uslikao sam i mrlje na podu, jos stoje iako je proslo nesto vremena,neznam da li se iz slika moze vidjeti jeli to stvarno nesto cim je zalita i da li je mogu necim nahraniti ili ocistiti….pogledao sam na ovim stranicama, al nekak mi se necini da je nijedna od tih bolesti mozda je neka druga.


Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.