Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - TaTjana43, lijepo traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


TaTjana43, lijepo traži

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: TaTjana43, lijepo traži
    Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 15:57
zahvaljujući start paketićima shashe, silvek,andree01 i maslačak, moj skromni cvijetnjak (pored postojećeg) u zagorju će biti još ljepši i šareniji.
stoga molim biljčice koje bih željela imati,a nažalost nemam:

- pasiflora
- meksička truba
- koraljni grah
- indijski slak
- različite vrste kokotića
- lupinuse
- srdašca
- penstemoni
- ljetni ukrasni luk
- sunovrati
- tritoma
- tekoma
- kamelija
- cana
- cala
- kineski jorgovan
- rodendron
- afrički ljiljan-( ako je onaj naš domaći, bijeli mi je poslala maslačak)
- pijetlova krijesta
- irise(imam samo žuti i ljubičasti)
- lantana
- kamelija
- različite vrste i boje tulipana
- plumbago
- ukrasni slak
- japanska dunja
- krumpirov grm
- vrtni hibiskus- poslala maslačak( al ne znam boju)
- dragoljub
- ruže stablašice
- bugenviliju

nudim:
sjeme rudbeckije kada bude sjeme( na mojoj stranici"lepe ti je zagorje zelene) , te reznice"gartruža"

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 16:00
 nisam ti ja poslala sam  vrtni hibiskus?!Confused...imam ti ja jos sjeme pasiflore...
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 16:01
ako nije problem, da mi se napiše njihov naziv i vrijeme sijanja-sadnje.smile64
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 16:03
za iris smo se dogovorile al bi se jos zapisala za ruze a imam jos hibiskus bijeli i rozi i ukrasni slak
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 16:04
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

 nisam ti ja poslala sam  vrtni hibiskus?!Confused...imam ti ja jos sjeme pasiflore...

iskreno pojma nemam. na paketićima nije ništa pisalo.
bile su samo reznice i lukovica.
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 16:06
Originalno poslano od člana rosa2 rosa2 napisao:

za iris smo se dogovorile al bi se jos zapisala za ruze a imam jos hibiskus bijeli i rozi i ukrasni slak

ok.dogovoreno je i zapisano.
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 20:16
na svakoj vrecici je bio naziv toga sta sam ti poslala...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 20:18
poslala sam ti,nocne frajle 2 vrste,turske klincice,vrtni hibiskus,niske roze karanfilice,gazaniju,zimzelen sareni,lukovica bijelog ljiljana,pustinjska ruza,dalmatinska puzavica,opuncija(kaktus),ukrasna kopriva,kaktus,sarena puzavica,...mislim da je to to...na svakoj vrecici je pisalo al evo ja sam ti napisala sad...neznam jesam sta izostavila...Confused
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 21:10
smile64
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

poslala sam ti,nocne frajle 2 vrste,turske klincice,vrtni hibiskus,niske roze karanfilice,gazaniju,zimzelen sareni,lukovica bijelog ljiljana,pustinjska ruza,dalmatinska puzavica,opuncija(kaktus),ukrasna kopriva,kaktus,sarena puzavica,...mislim da je to to...na svakoj vrecici je pisalo al evo ja sam ti napisala sad...neznam jesam sta izostavila...Confused

draga moja, tak si sramežljivo napisala da nisam skužila dok mi sada nisi skrenula pažnju. u pravu si...tek sad sam vidjela nazive.
ipak,hvala ti od srca.
najvažnije da se "prime" i počnu cvasti. onda ćemo ih indeficirati.
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 23:35
TaTjana, mislim da znam gdje ima japanska dunja sa mladicama koje je pustila oko sebe. samo neka netko pametniji kaže kako i kada je najbolje vrijeme za vaditi i saditi. škicnut ću kakva je situacija na terenu pa ti javim.smile78
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 11:39
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

TaTjana, mislim da znam gdje ima japanska dunja sa mladicama koje je pustila oko sebe. samo neka netko pametniji kaže kako i kada je najbolje vrijeme za vaditi i saditi. škicnut ću kakva je situacija na terenu pa ti javim.smile78

Japanska dunja
Japanska dunja  je skroman grm i uspijeva na siromašnom tlu. Cvate u rano proljeće i to prije nego pokaže listove. Cvjetići se drže u skupinama na samoj grani i čuva ih trnje. Cvijetovi su dugo na granama.Presađuje se reznicama
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 10:07
s tvog popisa imam samo plumbago i krumpirka, plumbago sam stavila grančice na pelcanje, a krumpirka tek budem pa javim da li se koja primila Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 12:44
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

s tvog popisa imam samo plumbago i krumpirka, plumbago sam stavila grančice na pelcanje, a krumpirka tek budem pa javim da li se koja primila Wink


hvala draga.smile213
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 11:13
Originalno poslano od člana rosa2 rosa2 napisao:

za iris smo se dogovorile al bi se jos zapisala za ruze a imam jos hibiskus bijeli i rozi i ukrasni slak


hvala draga! i tebe čekaju cveteki.
Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 15:15
imaš sjeme rudbeckije i za mene?
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 17:45
Originalno poslano od člana martina1985 martina1985 napisao:

imaš sjeme rudbeckije i za mene?


bit će. koliko sam primjetila moja rudbekija još uvijek prekrasno cvate. čekam da se počne sušiti.
Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 19:04
super, sjeti me se
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 20:28
Originalno poslano od člana martina1985 martina1985 napisao:

super, sjeti me se

hoću,draga
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 12:09
Originalno poslano od člana TaTjana43 TaTjana43 napisao:

zahvaljujući start paketićima shashe, silvek,andree01 i maslačak, moj skromni cvijetnjak (pored postojećeg) u zagorju će biti još ljepši i šareniji.
stoga molim biljčice koje bih željela imati,a nažalost nemam:

- pasiflora - poslala Agava
- meksička truba
- koraljni grah
- indijski slak
- različite vrste kokotića- poslale silvek i shasha
- lupinuse
- srdašca
- penstemoni
- ljetni ukrasni luk
- sunovrati
- tritoma
- tekoma
- kamelija
- cana
- cala
- kineski jorgovan
- rodendron
- afrički ljiljan-( ako je onaj naš domaći, bijeli mi je poslala maslačak)
- pijetlova krijesta
- irise(imam samo žuti i ljubičasti)- poslala Željka
- sedum
- lantana- rozu poslala Agava
- kamelija
- različite vrste i boje tulipana
- plumbago
- ukrasni slak
- japanska dunja
- krumpirov grm
- vrtni hibiskus- poslala maslačak( al ne znam boju)
- dragoljub
- ruže stablašice
- bugenviliju

nudim:
sjeme rudbeckije kada bude sjeme( na mojoj stranici"lepe ti je zagorje zelene) , te reznice"gartruža"
.
s obzirom da nemam za ovu godinu ruža, bude sjeme suncokreta i rudbekije.

hvala Agavi i ostalim curama što ću imati ljepši vrt.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 12:20
Imam ti ja mlade pasiflore, nemam ideju kako cvjetaju jer sam dobila sjeme i posijala- a kad tamo čuda one niknule. Od kud si ? Malo su preslabuške pa ako nije nužno radije bih ti utučila na nekoj od kavica. Imam i ukrasnog luka, i običnu tekomu,a bungevilu ti mogu recnuti reznicu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.