Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izzy traži kavez
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izzy traži kavez

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Izzy traži kavez
    Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 10:48
Tražim kavez (ne za sebe!) za ptice... Ukrasni! Nešto poput ovoga na slici! Može biti bilo koje boje ili polovan, star, nevažno! Potreban za vjenačanje u rujnu (opet, ne moje!)... Ako netko zna gdje se može kupiti ili ako netko ima nešto slično u bilo kakvom stanju, jaaaako vas molim da se javite! Usrećili bi jednu predivnu mladenku... Heart

                                                             
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 17:18
u jednoj cvječarni što mi je na svakodnevnom putu kuća-posao-kuća sam znala viđati tako nešto slično. samo ne znam da li je to bila dekoracija za izlog ili možda ima za kupiti. provjerim ti sutra... 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 17:34
Ajme super! Ako ne prodaju, pitaj možda gdje su nabavili... Malo smo mladenka i ja tražile po ZGu, ali bez sreće... Ima na netu za naručiti, ali na kraju ispadne poštarina veća od cijene kaveza! Unhappy
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 12:35
buvaljci,antikvarijati,....al tesko ces nać tako nesto kod nas. iako sam ja čest gost po pet shopovima takav kavez nisam nigdje vidjela.

ako čas ga bojat i ako će u njemu bit papigice ili neke druge ptičice to ti nije bas najpametnije osim ako nekupis posebnu boje za kaveze koja je neskodljiva za ptice,u suprotnom ce ptičice  Rip
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 16:08
Rose, kavez je za mladoženju... LOL Šalim se, nije za ptičice već za dekoraciju! 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 16:38
stavim sliku na forum na kojem sam aktivni član,pa ću vidjeti hoću li bit sretne ruke...
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 16:53
otvorila sam temu u oglasniku i stavila sliku,nadam se pozitivnim odgovorima!Smile
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 17:05
Hvala ti Rose! Do rujna ćemo nešto valjda naći.... Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 17:28
Ajme, Izzy, mi očito preslično razmišljamo Shocked
Ja takav kavez tražim, tj. vrebam još od prije godinu dana kad sam to vidjela na netu
i htjela pokloniti frendici da ima za kuverte i čestitke sa svadbe...
Još sam mislila da ću barem na nešto kvadratno vitičasto naletjeti pa ništa :P

I onda sam i ja skužila da se tog zna nać u onim cvjetnim ateljeima...
(npr. onaj cvjećarna tam blizu Trga Francuske dobiva takve žičane stvari iz Austrije, samo nisu niš bijeloga imali,
to bi prefarbati trebalo, ali cijene jesu paprene pomalo > Cvjetni Atelje, pitaj jeL se može prek vlasnice naručiti kad ide u nabavku)
I bio je onaj neki katalog-časopis austrijski/njemački za naručiti takve stvari za kuću i vrt dekorativne,
ali nemam pojma kak se zove (i to sam se nedavno pitala Tongue)
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 17:43
Znam za taj atelje, baš sam maloprije govorila frendici za to... Ima i onaj Papillon kod džamije... Treba pregledati sve pa vidjeti! Da te obavijestim kad naiđem na nešto? LOL
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 18:37
Možda se da naručiti nešto preko interneta - bird cage ili antique bird cage
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 18:41
Gledale smo preko neta i može se naći samo što poštarina skoro prelazi vrijednost kaveza pa se ne isplati... Osobno, ja bih nešto staro što bih joj preuredila... Embarrassed 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 23:13
Dali je kavez još aktuelan?Ima ga u Zadru.Dosta je sličan.Kombinacija metal i drvo.Robna kuća Relja.Prizemno-"Antea",3 veličine.Najveći oko 280 kuna.Cca 50 cm visine.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.