Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Galerija radova by lollipop
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Galerija radova by lollipop

 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
Korisnik
Poruka
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Galerija radova by lollipop
    Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 15:10
Evo, da predstavim svoje radove u salvetnoj tehnici..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 15:22
Da se malo predstavim.. bavim se salvetnom tehnikom već oko tri godine, no uglavnom oko Božića.. sad sam počela malo više. Ovo su moji noviji radovi, starijih nemam jer su našli nove vlasnike, a ja ih nisam poslikala.
Pa, eto s obzirom da vas samo ispitujem što i kako.. odlučila sam vam pokazati kako ja to radim.
Pozdrav svima
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 15:22


Ovo je slika na platnu.
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 15:36


I škrinjica.
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 15:37
Imam još jednu sliku..ali nikako da mi ju učita. Probat ću neki drugi put.
Ovo je za početak. :)
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 16:41
Dobrodošla Lollipop smile99.. I j sam tek odnedavno tu, a cure su prekrasne tako da slobodno pitaš ako tribaš kakav savjet. Žabice su me oduševilesmile71, jel na njima nekakvi 3D efekt? Kutijica je baš fina.. Još jednom dobrodošla.
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 16:41
bravo, bravo, dobro nam došla, kutija je prekrasnasmile79
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 18:38
Dobro došla lollipop!
za one žabe, ti si ih napravila takvima da bi ih i ja koja ne volim žabe mogla nazvat slatkima i simpa!
Zanimljiva kutija! Idemo dalje, idemo dalje!!!!    Nema
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 22:01
Dobro došla.... ovo su dva prekrasna prva rada!!!Smile
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 22:31
smile73dobro došla i Clap za tvoje radove
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 13:15
Hvala na dobrodošlici!! i naravno na lijepim komentarima.
Vania, ovo je 3D efekt..na očima, žutim točkama i na ženskoj žabici na noktima.
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 11:57
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 12:40
Dobrodošla.Radovi svakako nisu početnički.Thumbs%20Up Baš naprotiv.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2010 u 17:10
Ove točkice su me oduševile.. smile141 Ja bi možda umisto ruža stavila Mini (ona mi je prva asocijacija na točkasti uzorak), hahaha.. U svakom slučaju super..
Na vrh
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2010 u 14:31
ej bok...da mi smo se srele i na coolinarki iako ne znam koji je tvoj nick tamo jer sam slala salvete na par adresa...
...uglavnom imam dvije salvete sa malim žabicama a htjela bi jednu sa velikim pa sam te zato pitala... nešto sam si zamislila u glavi pa čekam da negdje nađem veće žabeSmile
Na vrh
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2010 u 14:31
joj...ovo je trebalo biti privatna porukaLOL
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 07:27
ljepe radove si sredila... žabice su slatke...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 09:36
Hvala cure
Jelika.. ako nađem negdje velike žabe kupit ću ih pa ti pošaljem.
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 22:27

Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 22:31
I evo još jedne škrinjice..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.