Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Klijališta s podnim grijačima
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Klijališta s podnim grijačima

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Klijališta s podnim grijačima
    Objavljeno: 16 Prosinac 2011 u 14:20
Trebam savjet!Zna li netko od vas gdje se mogu naći klijališta sa podnim grijačima???
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2011 u 16:33
To i ja tražimThumbs%20Up
Na poklon sam od jednog dragog forumaša dobila običnismile78
ali ni ovo mi ne bi škodilo za zakorjenjavanje reznica

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2011 u 16:14
Tea ne znam od kuda si. Ako si iz Zagreba onda ti je to pri ruci. U Novom Zagrebu, ulica Pavleka Miškine 64. prodaju nisko temperaturne grijaće namijenjene za podno grijanje malih životinja. Mislim da je model snage od 22 W najpovoljniji po snazi i po dimenzijama za naša plastična klijališta. Ako se odlučiš za kupnju reci gospodinu koji tamo radi da te je preporučio prijatelj i Rogaške i ima da ti da popust od najmanje 20 %.

Bebolina ako imaš vremena čekati ili ako ga nemaš gdje kupiti u svojoj okolici, prvom prilikom tamo negdje do sredine siječnja a možda i prije mogu ga kupiti i poslati poštom na tvoju adresu. No šaljem ga i tebi Tea ako nisi iz Zagreba.

Cijena modela od 22 W iznosi 125 Kn. sa popustom od 20 %

Pogledajte OVDJE
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2011 u 18:25
Pinus budem išla to pogledati..sve u svemu,puno ti hvala.
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2011 u 21:21
@PinusThumbs%20Up bila bi ti zahvalna da mi to kupiš i pošalješ. Nema nikakve žurbe oko toga, tako da ne moraš tamo žuriti samo zbog tog grijača.
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2011 u 07:54
Meni su cerka i zet kupili dusek sa grijacima.Jedva cekam da stigne.smile57
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2011 u 08:37


Ovakav grijač je savršen za "podno" grijanje klijališta. Mi smo ih testirali u našem jezercu i rade savršeno.
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2012 u 13:04
Podno klijaliste je stiglo ali jos nisam uspjela nista oziliti.Dole grije i zemlja se brzo osusi.Molim one koji znaju da mi daju savjet.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.