Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Osijek u slikama
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Osijek u slikama

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 13>
Korisnik
Poruka
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 13:58
Tvoje slike su preljepe,voliš ti sve oko sebe!ClapMa gdje god bilaClap
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 14:03
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Prelijepo je, ali ja sam ipak vidjela Osijek u jednom ljepšem izdanju i mislim da je možda najljepši grad u Hrvatskoj!


Triša morala bi ponoviti posjet u svibnju kad sve cvjeta i buja, meni je osobno  tada Osijek najljepši.
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 17:33
lana2,
Živiš u predivnom gradu na Dravi prepunom zelenila i cvijeća.
Hvala ti na šetnji kroz tvoj grad u svim godišnjim dobima.

Slike snijega su divne, a skulpture studenata interesantne.

Veliki pozdrav iz danas sunčanog i hladnog Omišlja.
                   smile79
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 19:23
Evo nastanka snježnog grada na Trgu osječke Tvrđe. Akademski kipar Nikola Faler sa još četiri studenta Umjetničke akademije izradio je razne skulpture. Čak ih ni visoki minusi nisu ni danas omeli u izradi figura, a da bi im bilo lakše imaju podršku brojnih osječana koji ih promatraju i bodre u nastanku ovog "snježnog grada". Pa evo nekoliko slika.








Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 19:26











Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 19:28





Skulpture još nisu sve završene, stoga toliko za sada iz osječkog snježnog grada.

Svima koji posjećuju ovu temu šaljem puno pozdrava iz danas hladnog Osijeka. Jutros je bome bilo stislo -26, tako da nema straha da će se ove skulpture otopiti. smile79

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 20:03
hvala za slikeClap
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2012 u 06:36
Prekrasne su!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2012 u 08:21
Ovo je prekrasno Clap moram priznati koliko god ja ne volim snijeg Wacko !!!
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2012 u 19:23
Hvala ti lana2,
na prekrasnim slikama raznih skulptura. Clap
Mora da si se smrzla dok si ovo slikala.
Studentima svaka čast. Po ovakvoj ledari oni nastavljaju dalje.
 smile167


Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2012 u 20:01
Silvy moram priznati da su mi se za to kratko vrijeme dok sam slikala smrzli prsti, a baš je hladno ovih dana.
Danas je završeno još dosta skulptura, a ja nažalost zaboravila ponijeti aparat. Budući su ovako niske temperature vjerujem da ću ih uspjeti poslikati.
Inače sutra je svečano otvorenje skulptura snježnog grada, a koliko sam čula bit će tu za posjetitelje kuhanog vina i "oplemenjenog čaja".Wink
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2012 u 20:27
Divne su, a i divni su mladi umjetnici koji i na ovim hladnocama uljepsavaju nas grad ...nadam se da cu sutra uspjeti otici do Tvrdje!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2012 u 21:15
Krasne fotografije Lana, baš se vidi da je prava zima Clap Super ideja sa skulpturama!
život je more
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2012 u 21:38
Slažem se za slike..................krasno, a pohvala za ideju o skulpturama. Iako vam krase trg, mislim da bi bilo dobro da se otope za par dana..........jer bi to značilo da temperature rastu. Mislim da vam je snijega preko glave!
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 14:51
Svaka čast Osjećani.Kažem ja slavonci su marljivi i dosjetljivi.Neka snijega,neće onda biti ni suše,samo da ode temp iznad -10
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 15:58
slika visećeg mosta u Osijeku objavjena na portalu sib.hr, trenutno je imam kao zaslon na računalu. Ovako zaleđena Drava se godinama ne pamti.

Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 21:10

Lana meni se neda turit nos van. Zbog kičme imam zabranu čišćenja snijega. Osim toga, od jučer mi je nos procurio, i sad sam balava i štrca na sve strane kad kihnem. A sutra opet proboj do posla,smile119 gdje mislim da će nas opet biti par komada.

Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 21:16
Baš sam dana na radiu slušala o "rađanju" tih skulptura!
Prekrasne su, zaista pametno iskorišten materijal!
Danas pakiramo našeg studenta natrag u Osijek, nadam se da će mi i on pokloniti koju sliku prekrasnog bijelog Osijeka!
Naša Drava isto skroz ledena, al i ovak nije vrijeme za "naše" šajke!
Tak da joj se divimo bez straha za riječni promet!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 22:40
Slike su famozne. Sve. I one s portala i tvoje Lana2.
Grad pod snježnim pokrivačem ima neke čari ....
 
A skulpture su Thumbs%20Up Odlična ideja i zbilja je trg lijep  njima!ClapClapClap
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 21:30
lana šta je sa proljetnim slikama.mi bivši osječani to od tebe očekujemo
ti si nam jedna od veza sa dragim gradom
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.