Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna oaza na brijegu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna oaza na brijegu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 319>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2012 u 20:28
Ovaj malč mi je tako privlacan,svaka biljka dolazi do izrazaja..prekrasno je ...bas uzivam u tvojim slikama.smile64
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2012 u 20:36
smile186
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 11:34
Dragi moji šetači sarajka.Triša,Silvy,lorica 10,Cvijetomanijak i moon nadam se da neću iznevjeriti vaša očekivanja i da ćemo se duuuugo družiti uz lijepe slikice.
Inače sam jučet obišla vrt i sve se dobro drži ali je još daleko do trave zelene kao na slici,bazenčići su okovani ledom.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 11:38
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

festuca glauca
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 11:41
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

pinus wallichiana
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 11:45
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 11:48
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

crvenolisna bukva pendula
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 11:51
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 11:53
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 11:56
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

salix helvetica
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 12:12
Prelijepe su ti biljke. Gdje je taj lijepi vrt, da li mogu biljke izdržati zimu?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 12:31
Predivnoooo!!!!! Okućnica,biljke...... pravi raj!!!! smile120
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 12:33
Krasan vrt !!! Jako mi se sviđa jer imaš puno raznih ukr. grmova i stabala
Sjeti se bar sad na prvim slikama koje stavljaš napisati ispod naziv jer neke ne mogu skapirat koji grm je na slici Embarrassed.
Nadam se da ti ove zime neće ništa smrznuti.
Proljeće i ljeto ću z guštom provoditi kod tebe - barem povremeno Wink
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 12:51
Milica 7 već sam na početku napisala da je vrt na Martin Bregu 15 km od Zagreba gdje su nekad bili sami vinogradi.

Lilly hvala na obilasku mog vrta.

korijenko i tebi hvala na posjeti.Nastojati ću svuda napisati koje su biljke ,a ako te koja posebno zanima napiši pa ću naknadno dopisati.Obzirom da taj vrt uređujem nekoliko godina puno sam etiketa izgubila ili greškom bacila pa za neke biljke mi se nije dalo tražiti u literaturi,ali ubuduće ću napisati.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 13:58
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Krasan vrt !!! Jako mi se sviđa jer imaš puno raznih ukr. grmova i stabala
Sjeti se bar sad na prvim slikama koje stavljaš napisati ispod naziv jer neke ne mogu skapirat koji grm je na slici [IMG]http://www.svijetbiljaka.com/forum/smileys/smiley9.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Embarrassed" />.

Nadam se da ti ove zime neće ništa smrznuti.

Proljeće i ljeto ću z guštom provoditi kod tebe - barem povremeno [IMG]http://www.svijetbiljaka.com/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />

 


Korijenko evo najveći dio dopisan,ostalo je tri ,četiri slike bez imena pa ću i njih negdje pronaći,a ti i dalje šeći mojim vrtom.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 14:02
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

santolina
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 14:05
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

stupasta bukva
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 14:08
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 14:10
Hvala ti...... ova crvena bukva pendula me je zaintrigirala a nikad ne bi pogodila koje je to stablo.... i ovaj leucothoe, da jezik polomiš....idem ga zguglat Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 14:18
prekrasna okućnica, i izbor biljaka za 5!ClapClapClap
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 319>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.