Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kontesin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kontesin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 104>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 20:45
lijepo si se opskrbila Big%20smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 20:50
aaaaaaaaasmile94di si kupila bijlu dicentru????ja je već godinama tražim
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 21:08
sasha,slučajno sam danas na placu u dubravi naišla na nju i odmah kupila obje jer sam ih već htjela naručiti u decori,očito je napokon netko tko razumije i voli svoj posao,počeo raditi u nabavi sjemenarni Thumbs%20Up obećala sam se vratiti po još par biljčica LOL a u jednoj sjemenarni nađem izbor sjemenja takav da sam se jako iznenadila,a i cijene su skroz normalne Clap
da ja jednu bijelu dicentru kod svog slijedećeg posjeta njima spremim za tebe? Wink

iris,trebaš vidjeti kutiju sa sjemenjem,a ja se samo ponavljam da ću biti jako zahvalna ako barem dio toga potjera i naraste Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 21:24
kontesa Big%20smile jedva čekam da vidim kad to sve naraste Smile
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 21:36
nisam mogla,a da ne uzmem malo i sjemenja LOL




Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 22:01
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

aaaaaaaaasmile94di si kupila bijlu dicentru????ja je već godinama tražim



Točno to sam i ja htjela reči LOL a i taj slijez....toga nema kod nasCry
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 22:02
Ok,za "srčeka"smo se dogovorile a sad,kaj ti je to"afrička tratinčica" daj virni koji je latinski naziv.To meni liči na ostiće.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 22:02
heheheeeeee,SilveK,sad sam te prestigla8kad te nisam kod Tijinog hibiscusa)LOL
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 22:03
Drugi naziv za ostiće je afrička tratinčicaSmile

Bude Shasha zraslo kod tebe, a ja dojdem dok se razraste na kavuBig%20smile
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 09:12
kontesa prekrasno. Ja sam ti se tek sad prošetala imanjem i s obzirom na ovaj snijeg vani baš mi je godilo prošetati kroz divno cvijećeSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 10:55
hvala mamaa Smile

e da to sam htjela pitati,ali sam zaboravila i meni je ličilo na ostiće,a lat. naziv je Dimorphotheca aurantiaca i to sjeme sam zajedno sa tim sljezom kupila u mercatoneu...bumo podijelile Wink


Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 12:14
Lijep odabir biljaka, nema šta!
Sretno s uzgojem!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 09:16
vikend je bio nalik na radne akcije,ali napokon lijepo vrijeme i prilika da se bude vani Smile
prvo sam se jako iznenadila kada sam ugledala nešto novo..nisam sigurna je li to šumski kukurijek,ali raste ispod jabuke u društvu bršljana Smile




u subotu ujutro je naravno prva pao obilazak i virkanje po dvorištu ...budi se život polako Smile

ranuncule sramežljivo tjeraju van



maćuhice su u pupovima (onu koja je u panju je krt doslovce izbacio iz panja,ali vratila sam ja nju natrag...i sad ćemo se nas dvoje nadmudrivati LOL)




neki sedum je spreman za nove pobjede Wink


a drugi je malkice bojicu promijenio kao da se srami Embarrassed


karanfilčeki su malo ofucani,ali živi  i spremno čekaju svoj red Smile


a u kući cvijeta kalanhoa prepelcana ujesen,malo se izdužila zbog manjka svijetla


ova ima krasne duple cvijetove,ali nikako ih pokazati


naravno da sam zaboravila slikati zumbule i tulipane kako niču LOL

eh da...i obližnja šuma ima novi tepih Wink


uz rub šume i ovaj simpa cvijetak




Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
adenium View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje adenium Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 10:11
Draga kontesa pa ti kad središ vrt do kraja bit će to pravi raj.Koliko kvadrata vrta imaš?Jedva čekam proljeće i ljeto da šetam tvojim vrtom.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 10:20
Sve se po malo budi,a to nas jako raduje .
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 14:44
adenium paa ima mjesta na gruntu..dovoljno Wink samo što ga prvo treba raskrčiti LOL  godinama je bilo napušteno pa su trnje,bršljan i divljaci raznih voćki uzeli maha Wink
joj štefice,jedva sam dočekala sunčano i suho vrijeme da se može švrljati po dvorištu smile126
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 20:19
Originalno poslano od člana mali gogo mali gogo napisao:

Hej, kad si mi uzela mačka? Tongue Isti je moj stari mačak!
Vrt je divan. Samo šalji još slikica, jedva čekam.



 nevjerojatno.ali i moj mačak je isti taki.....samo malo veći...
 i voli se zavuć u ležaljku. Smile
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 22:42
Bože sve to gledajući me očaravasmile79stvarno ću početi saditi i po putu,jer ja nemam toliko mjesta , a vi mi nedate mira smile226
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 06:56
Lijepo je, lijepo je sve!!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 08:53
Originalno poslano od člana Fifi Fifi napisao:

Originalno poslano od člana mali gogo mali gogo napisao:

Hej, kad si mi uzela mačka? Tongue Isti je moj stari mačak!
Vrt je divan. Samo šalji još slikica, jedva čekam.



 nevjerojatno.ali i moj mačak je isti taki.....samo malo veći...
 i voli se zavuć u ležaljku. Smile


Fifi,trebala si dopeljati tog svog mačka,sad kad je bi mačkobal,ovako se motao neki tankoreponja oko nje i ostalih mačaka po selu LOL

anai,draga,pa kud si ti nestala? Stern%20Smile

niho,ti posadi po putu i napravi viseće mostove pa neka ostali po njima hodaju Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.