Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 272>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 09:47
Magnojila u punom cvatu:
 
Ne znam zašto ih nikada (do sada) nisam voljela:
Pajasmin kreće!
 
Limune smo doslovno očerupale, ružno ih je vidjeti, a kasnije ćemo uspoređivati... I nemojte gledati onu rešetku od frižidera. To mo je zaštita posijanoga od mačaka.
 
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 09:54
magnolija je suuuper a vidim i ostalo kreće...juuupi Smile
kod mene je sve još uspavano
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 09:58
Iris, sviđa li ti se ova boja magnolije? To je ona od koje bi trebala uspjeti reznica. 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 10:04
predivna je Smile
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 10:08

Samo da se uspije barem jedna od njih !

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 10:11
ma uspjet će..ako ne sad uvijek ima i drugi put Wink
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 10:25
hoya s gustom sam prosetala kroz tvoje dvoriste,i nauzivala se gledajuci ti prekrasne biljke,i vocke i sve,sve,sve ti je je lijeposmile57
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 10:52
Hvala, kaća. Ja težim njegovanim biljkama poput tvojih ! Možda bude ...
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 10:54
Hoya tvoje dvorište je već puno boja,magnolija ti je predivna,a i narcisi su se baš lijepo zažutili,jedva čekam ljeto pa da onda vidim sve te boje!!!Svaka čast!!Thumbs%20Up
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 11:56
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Hvala, kaća. Ja težim njegovanim biljkama poput tvojih ! Možda bude ...

skromnost je lijepa vrlina draga,ali nema ti mjesta kad su tvoje biljke u pitanju..a da vidis moj balkon sad,ni traga njegovanim biljkamaCry
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 13:35
Bit će kaća! Nemoj da ti ja slikam moje gole balkone. Živa pustoš.
Ali imamo mi u pripremi, je l' tako?
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 14:36
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Bit će kaća! Nemoj da ti ja slikam moje gole balkone. Živa pustoš.
Ali imamo mi u pripremi, je l' tako?

da,da,jos malo,pa ce se pretvorit u dzunglu.i potpuno sam zaboravila zahvalit se na, meni golemom, komplimentu,od srca hvalaHug
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 18:34
Hoya magnolija je krasna, moja ima jedan veliki pup, i puno malih, valda se primila, je li ti se ono pajasmin primio iz spica.
život je more
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 18:37
Koja ljepota od Magnolije...Narcisi su prelijepi,ja sam ih uvijek volila i svidja mi se njihov miris tako da sam u biljnoj apoteci nabavljala i kupku od nje Big%20smile!!
 
 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 18:50
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Hoya magnolija je krasna, moja ima jedan veliki pup, i puno malih, valda se primila, je li ti se ono pajasmin primio iz spica.
 
Je, Lantana, baš sam sretna. Gledam svaki dan i baš brzo napreduje! I ostale biljke stoje živahno, pa se nadam da će sad polako početi pupati.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 18:51
Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Koja ljepota od Magnolije...Narcisi su prelijepi,ja sam ih uvijek volila i svidja mi se njihov miris tako da sam u biljnoj apoteci nabavljala i kupku od nje Big%20smile!!
 
 
 
Pa zamisli mene, ja čak neznam da mirišu. Sutra ću zabosti nos u njih :):)
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 19:02
Predivna magnolija! Već dugo razmišljam da si posadim jednu, ali MM je protiv, kaže da je već previše svega i svačega oko kuće...nema on pojma, ali dobro, za sada...
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 19:19
Evo kad vidim ovu tvoju magnoliju to;no dobijem volju imati je, no prostor je problem pa cu se morat diviti tvojoj, predivna je, a 'cuki-narcisi su kao sunce, sve obasjali u zutom.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 19:27
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Koja ljepota od Magnolije...Narcisi su prelijepi,ja sam ih uvijek volila i svidja mi se njihov miris tako da sam u biljnoj apoteci nabavljala i kupku od nje Big%20smile!!
 
 
 
Pa zamisli mene, ja čak neznam da mirišu. Sutra ću zabosti nos u njih :):)
 
 
LOLLOLLOL vidjet ces sutra koja divota Big%20smileWink!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 20:03
magnolija predivna,moja ni ne pomislja jos da cveta
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.