Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Saara - radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Saara - radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 56>
Korisnik
Poruka
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 14:23
Joooooooooooooj prekrasno, hoću i ja radionicu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zašto  teta Vesna ne voli Split, hoću da je netko pita.
Prekrasna zdjela i jajce, i ptičice ma sveeeeeeeeeee.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 14:27
    
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 15:03
Originalno poslano od člana dori-st dori-st napisao:

Joooooooooooooj prekrasno, hoću i ja radionicu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zašto  teta Vesna ne voli Split, hoću da je netko pita.
Prekrasna zdjela i jajce, i ptičice ma sveeeeeeeeeee.


Pitat ću je sutra kad je vidim u Udruzi
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 16:01
Thumbs%20Up...lijepo
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 16:29
A moja Dori treba je neko iz St zazvat i organizirat radionicu. U nas je to napravila udruga Amfora. Ako ništa drugo u nas je ponovno otprilike u 11. mj. radionica pa dođi. Ja se sve nadam da će bit i prije. Hvala na komplimentima
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 21:45
raspucavanje ti je,malo je rec,savrseno,bas kao i radovi..uvijek me odusevis,iznova,i samo tako nastavismile79 smile141
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 08:08
Sve je prekrasno, baš mi se sviđaju ti sitni motivismile94
meni je super u životu
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 09:15
Koji luuuudi crni tanjur/zdijela. Ma molim te objasni mi kako si dobila te raspukline, sve nešto posebno i drugačije od svih dosadašnjih? Bravisimo!
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 10:30
Tvoje buduće ogledalo - pa moraš biti lijep kada se u njemu ogledaš pored svih tih krasnih cvjetića, a zdjela...krasna.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 13:46

Ajme koji lijepi radovi saara!!!

Ne mogu vjerovati koliko si uznapredovala u tako kratkom periodu....

Prekrasno!!!

Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 18:17
predivno sara........i dobila sam salvetice.....jako lijepe.....predivne......
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 21:50
Ajme puno vam hvala svima. A raspukline?? To je ovaj novi Vivin cracle s kojim smo radili na radionici. S njim možete mazat u kojem god smjeru želite i ne debelo da se cijedi kao što je bio slučaj s ostalim cracleima. E pa ja sam namazala deblje nego je trebalo pa mi se nije svugdje raspucalo, a gdje jest raspucalo se drugačije. Ono otraga mazano je kako treba. Eto pogriješila sam, ali na sreću dobro.
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 17:30
Evo da vam pokažem zadnje uratke prije nego me viroza strovalila u postelju





Jedan anđeo za kojeg mislim da mi se ne sviđa kako sam ga "uredila"



I crna kutija koju sam napokon dovršila. Moj prvi K2











Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 17:32
Jajca su slatka, ali kutija je famozna! 2k ti se fenomenalno ispucao! Bravo! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 17:35
Hvala Izzy. Što si brza. Ma mislim da smo se svi nagledali ovih "cvijetić" jaja pa sam se i dvoumila bi li ih stavila. Za kutiju sam se bojala, ali sam na kraju zadovoljna. Mislim da je pomoglo osim brončanog praha i bijelo sjenilo za oči
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 19:08
Super su jajca, jako uredno napravljena, i kutija je odlična, na crnom se baš dobro vidi raspucavanje.
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 19:11
I zaboravila sam reći, želim ti brzo ozdravljenje!!!!!!!!!!!smile78
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 19:22
Hvala ti Dori. Da znaš da me uništilo
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 21:13
saara sto prije nam ozdravi draga..a radovi,pa vec smo navikli da ti je sve prekrasno,pa tako i ovaj put,stvarno sve preljepo..smile120
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 23:32
Hvala ti Kaća. Znaš kad sam vidjela tvoj K2 morala sam provat. Baš sam se s onim tvojim pjatima oduševila i mislim da ću ti ukrast jednu ideju, Ali ću to i napisat. Smijem li? Samo ne za pjat nego za kutiju
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 56>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.