Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik mojih planova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik mojih planova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 24>
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 23:22
Mamaa, prvo ti moram reči da si oborila sve rekorde u pisanju postova, sinoć sam malo čitala u nekih 10-tak minuta odgovorila si na 12 tema, stvarno nevjerojatno, toliko energije nisam odavno vidjela. Svidio mi se tvoj spisak velik je, ali iskren, ti si pitala, pa sad tko hoće...
Ako imaš kakvu prikolicu pa da dođeš na Brač, brzo bi je napunili, a do tada poslat ću ti paket, ali to će sve biti biljke s korjenjem ili reznice, iz ovog spiska i nešto što još imam, a nije na spisku. Mislim da treba malo pričekati da kod tebe stopli da se može saditi direktno vani. Pošalji na PP adresu.
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 23:58
Originalno poslano od člana Lilly Lilly napisao:

E da imam ti ja jednu zapelcanu "Božićnu trešnju", tu sam pročitala da je to japanska trešnja,pa ako hoćeš šaljem ti to!! Imaš tamo slikicu kod mene.ima ti narančaste bobice kroz skoro cijelu godinu.
 
Bila sam ju snimila i stavila si mentalnu poruku da ti za nju šaljem PP, samo si me preduhitrila  Smile zato ti samomogu reći spremi pošiljkuWink
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 00:03
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Mamaa, prvo ti moram reči da si oborila sve rekorde u pisanju postova, sinoć sam malo čitala u nekih 10-tak minuta odgovorila si na 12 tema, stvarno nevjerojatno, toliko energije nisam odavno vidjela. Svidio mi se tvoj spisak velik je, ali iskren, ti si pitala, pa sad tko hoće...
Ako imaš kakvu prikolicu pa da dođeš na Brač, brzo bi je napunili, a do tada poslat ću ti paket, ali to će sve biti biljke s korjenjem ili reznice, iz ovog spiska i nešto što još imam, a nije na spisku. Mislim da treba malo pričekati da kod tebe stopli da se može saditi direktno vani. Pošalji na PP adresu.
 
Pa zar je to zbilja toliko neobičnoConfused Ja sam privatno naučena raditi nekoliko stvari paralelno..uz moja dva vražička morala sam se istrenirati, tako da ja skoro uvijek radim u barem dva prozora...i meni to funkcionira.
 
Hvala na osvrtu...ja iskreno razmišljam da od strica kamion uzmem i krenem redomsmile98
 
Hvala na tvom doprinosu pri pretvaranju mog doma u cvjetnu bajku...sve što primim će pronaću svu toplinu u novom domu i biti će paženo i maženo
 smile106
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 00:10
Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

Kad sam zapoćela o svojim patnjama, ovo mi je ja mislim najveća:

 

gdje je to kala tako jeftino i dalia pompon? ja sam veceras bila u plodinama gledala lukovice nema nista ispod 20 kunića
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 00:21

U poljoapoteci mojoj lokalnoj, mislim da je to neka Petrinjska podružnica.

No mogu ti reći da sam i u Pevecu vidjela iste, nisu doduše 10 kn ali su od 12-20kn ovisno o vrsti -najviše ih je po 13-14kn.

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 10:05
Mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,obriši si PPsmile178
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 10:17
Hvala shasha...kak se brzo napuni Confused
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 10:24

Mamaa šaljem ti,one su još mlade,prošle god sam ih posijala ali budu ti one ovo ljeto narasle,jer stvarno brzo rastu. Da ja svoju svake god malo ne poštucam već bi bio pravi grm!!

Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 19:01
Hvala Lilly, i svima ostalima koji su mi već poslali ili su u pripremi slanja sjemenkica i biljčica smile79
Tako me i danas dočekalo iznenađenje, pošiljka od SilveK....prije toga mi je baš bio žnj dan (izmoždili me na posluDead). Dođem kući i veli mi Z.poštar ti je ostavil kovertu u nemogućem položaju...čak mi ju je poslikao (oprostiti ćete što ju ne stavljam ipak nećemo javno objavljivati sve podatke Wink) ali hvala Z na pažnji.
SilveK jagodice su piknute u zemlju, budu se oporavile bez pol frkesmile71
A za Vas ostale, jagodice koje ću slikati kad se oporave i slijedeće je SilveKin doprinos uređenju moje okućnice:
smile78smile78smile78
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 19:03

A kad sam došla po svoje dečke u vrtić u kutiću za roditelje obavijest i molba za doprinos...djeca kreću u sadnju i brigu oko cvijeća...iako sam rekla da im više neću pomagati ..nemogu...moram

I zato smo dečki i ja išli pripremati kovertice za sjemenke (njima za vrtić i meni za forumaše Smile Evo šta smo napravili:

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 20:01
Zaista si puna energije. Želiš li ti imati rasadnik ili botanički vrt ?
Ako ovako nastaviš za još koji dan nećeš imati vremena s nama se porazgovarati  smile161.
Želim da ti niknu sve sjemenčice, da uživamo u tvojim fotografijama !
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 20:10
Hoya draga ma evo danas sam zbilja van foruma... tražim biljkice za inaju... nadala sam se da će se još članova uključiti da joj pomognu, no vidim da se nitko nije javio...a obećanje je obećanje...
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 20:30

Ne mogu se uključiti u tu akciju jer ja imam samo zelenilo, travnjake i najmanje cvijeća. I tebi sam poslala sve biljke koje su vrtne i nezahtjevne.

Osim posla imam milion obveza koje uglavnom obavljam u trku. Rado bih da imam puno više cvijeća, ali se jako kontroliram. Znam što me čeka svaku večer ljeti i kolike obveze ostavljam drugima kad idem na godišnji...
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 20:41

Nije bome ni meni lako, ali konačno znam točno što želim...i za to će mi trebati nekoliko godina da postignem..nemam vremena za gubljenje..na godišnji nema šanse da odem...nitko mi se nemože brinuti za mog malog peseka...svi umiru blizu njega...a on je prava maza.

Ja po ljeti namjeravam i Z uključiti u neke radove..također po ljeti zaposlim i dečke, oni uživaju.....pa kombiniram na sve moguće i nemoguće načine.
Imam ti i ja još dodatnih obaveza...osim posla, sam ti blagajnik jednog sindikata, Z i ja se bavimo reklamama (isključivo fuš), termotisak, sitotisak, drvorez (Z), gravura (ja), gobleni, slikice (njih sam zapostavila u zadnje vrijeme)...hoću se razletiti od silnih obveza...al ak hoću kaj zaraditi moram...znaš i sama kako je. I uvijek bih htjela još
 
Ipak moram ti reči da ti se divim kad se uspiješ odrhvati ovim prekrasnim biljkicama
 
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 22:11
Neznam kaj reći na ovo sve što si napisala,baš ti se divim! Vidi se da si za sve sposobna. Svaka ti čast!!!!
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 22:30
Draga moja Lily, to ti je čist život...ja 5 g nisam radila i trebalo je pronači izvore zarade..to ti je sposobnost silom prilika a s vremenom zavoliš i onda je gotovo... sad je došlo do toga da je sve kaj je napravljeno prodano, a prije mi je znalo stajati..baš mi je žao što nisam slikala da ti pokažem... al u budućnosti budem.
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 22:37
Bravo za mamu i njene dečke, ma ponosni smo svi na tebe
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 22:41

Mamaa, ti super mama !

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 23:31
EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed
Pitaj ti to moje dečke: mama je zločesta, stalno viće ne to, ne to, ne to....LOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 09:29
Je, pa to je normalno, moje cure su skoro četrdesetgodišnjakinje i rado se sjećaju kad sam na njih vikala, a pričanje priča i maženje, to je naravno normalno pa se lako zaboravi.
Neka, neka i one su mame - čeka ih ista sudbina.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 24>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.