Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božicin decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božicin decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 33>
Korisnik
Poruka
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 13:09
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

draga, kod tebe štancaona neka...eksplozija totalna...
jako lijepo ti to ide...
preslatki su mi ovi ramovi od gipsića i taj motiv salvete... i ja je imam i stalno e gledam, ali nikako da smislim što...ovo si dobro uradila
jel mi se to čini, ili je za podložak, odnosno za gipsanje poslužilo nešto iz kuhinjskih elemenata,  ili s evaram, pa imaš baš takav kalup?
 
Ne, Nataša to su obični mali stakleni tanjurići iz offertisime za podložak za svijeće (par kuna), ali su natupkani dva puta bijelom decoupage bojom, odnosno, drugi sloj ima i kap roza boje. A stvarno izgledaju ko gipsani sad i ja vidim. I da, hvala ti puno na pohvalama.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 13:11

Svim curama..... hvala na pohvalama...smile79

Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 13:25
Originalno poslano od člana plavi cvijet plavi cvijet napisao:

o isuse kako je lijepoooooooooooooooo

pitanje: potraga je za ovom salveticom, imas li mozda viska? jedna forumasica i ja ju trazimo ko lude :)
 
To su cvjetići na zelenoj podlozi, imam ti ja duple, isto sam ih dugo tražila. Pošalji adresu. 
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 13:30
smile141
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 14:50
Originalno poslano od člana Božica Božica napisao:

A sada mlađa decoupagica...boca-prednja strana....
 
 
..boca-stražnja strana...
 
Božice da li je ovo print ili salveta?
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 14:59
Salveta Karmen na nježno-žutoj podlozi tako da se stopila s bocom.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 15:07
Originalno poslano od člana Božica Božica napisao:

Salveta Karmen na nježno-žutoj podlozi tako da se stopila s bocom.
 
Zato ja gledam kako si to izvela do savršenstva nigdje se ne vide rubovi. Mislila sam da je print pa sam već dobila komplekse, hihihi
Zaboravih reći super su ti radovi
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 16:12
mene su opčinile hortenzije smile103 jel to salveta ili papir?
a juniorka je od prvog rada majstorica! nemoj mi samo reći da su joj to prvi radovi!?
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 17:19
Toliko ljepote,da ne znam kaj uopće izdvojiti,možda ipak vrć sa suncokretima..nekako mi je poseban!
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 19:39
Sve pohvale i Božici i Božici junior....stvarno ste uigrani tim...tandem.Thumbs%20Up
i moram priznati da kad gledam neznam koja je koja...radovi su mi svi od reda sjeli i neznam izdvojiti favorita, a i ne želim jer obje radite super.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 12:17
sve pohvale mlađoj decoupagerici...definitivno izgrađuje svoj jedan vrlo profinjen stil...nema što...ima i od koga učiti...jako lijepo joj ide...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 14:25
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

mene su opčinile hortenzije smile103 jel to salveta ili papir?
a juniorka je od prvog rada majstorica! nemoj mi samo reći da su joj to prvi radovi!?
 
hortenzije su salveta jedna od ljepših s tim motivom, a moja juniorka radi odavno, a sad radimo uglavnom zajedno.
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 14:26
A vama cure drage koje hvalite moje radove hvala odsmile84
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 14:28
 
Ovo su isto naši radovi.......
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 15:51

Mislim što reći prekrasno....Smile

Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 16:01
super ste vas dvije...zaista već dobro uigrano to radite...krasno
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 16:13
Nemam riječi,ova dva prva tanjura susmile93.Sad nam još reci kako si ih radila...i da htjela sam te pitati,koliko godina ima mlađa decoupagerica?
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 16:31
jako lijepo...tanjuri su radeni odozgora ili s donje strane? nikako ne mogu skuziti...rezultat zajednickog dekupaziranja majke i kceri je izvrstan
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 17:25
radi se o malenim tanjurićima za kavu (raspareni kompleti). s gornje strane naljepljena je ona divna rustikalna salveta koja je ustvari cijela buket. Po rubu je deblji pleteni ukras rađen kontur zlatnom a zadnja strana je prelakirana zlatnim lakom. Djeluju baš shabby,zar ne?
Da, juniorka ima 26 godina...što znači da ja imam malo više.hahahaha...
Hvala vam cure na pohvalama drago nam je da vam se sviđaju naši radovi. Daju nam poticaj za još...
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 17:29
ooo, pa juniorka je dakle moje godiste...hihi....
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.