Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lluvia - nesto moje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lluvia - nesto moje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 30>
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 19:12
Jako lijepe kutije! Kao što Mare kaže, prva je posebna zbog neobičnog motiva, ali meni je nekako draža crvena jer si joj dala svoj osobni pečat stihovima, to mi se jako sviđa! LOTR fanica, ha? smile79
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 08:01
Kutije su fantastične. I meni je posebno draga ona prva, jer je motiv još neviđen na radovima. Bravo!
ANĐELKA
Na vrh
chiarita2 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje chiarita2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 08:42
predivne kutije, ali meni osobo je ljepša smeđa sa stihovima
postala sam bogata 20.07.2007.g., a sad bi htjela biti još bogatija....
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 09:24
Mare i Anđelka... hvala vam cure, bas ste me obradovale. Dugo sam razmisljala da li da tu kutiju operem ili da je ostavim. Malo mi je prazna... ali sto god sam htjela jos dodati nekako mi nije pasalo. Motiv zapravo nije lovacki, to je dio Raffaelove slike, nedostaje jos s desne strane Madonna s djetetom... ali nije stalo...:))
Izzy... da samo znas kako si me obradovala komentarom... napokon je netko prepoznao stihove... smile126da, fan... puuuno prije hrvatskih izdanja knjiga i jos puuuuuno prije filmova... ponekad mi se cini oduvijek.
Chiarita... hvala na lijepom komentaru
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 09:59
Iluvia prekrasno, maštovito, meni pre pre divno. Majstorice smile55
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 22:03
Mmmmm..kako to tebi dobro ide ...čak i kad si virozna. Obje su ti kutije divne...neznam odabrati...prva posebna zbog motiva, druga zbog stihova kako kaže Izzy dala si joj svoj poseban pečat.Smile
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 09:29
Dorina i Lula... hvala vam cure drage... od vasih komentara dobijem poticaj smile78
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 11:30
Obje kutije su mi krasne, posebno ove bojesmile71...još kad se nađe keksića u njima ...mmmm
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 12:03
meni je ova kutija posebna zbog motiva..još neviđenog....
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 13:46

Originalno poslano od člana lluvia lluvia napisao:

Ovo su rezultati proslotjednog produzenog vikenda. Tek sam ih sada poslikala. Jos ih treba lakirati, ali... malo sam virozna a i bas mi nesto nista ne ide od ruke



















 
 
 
...a ja sam kao "majstorica"smile61...draga Lluvia ove su kutije feeeeeeeeeeenomeeeeeenalne...posebno druga, meni skribomanu i ljubitelju poezije, predivno, predivno i da te parafraziram...ja, Primavera, u svom podugačkom životu vidjeh mnog lijepih stvari, ali ove kutijice su doista nešto posebno....BRAAAAAAVO osmile211smile211smile211
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 21:13
Obje ste moje majstorice...tako drage i dobre i takve ljepote stvarate....i uživam u vašim radovima. Hvala vam što mi uljepšavate dane...
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 12:04
Monna i Božica... hvala vam najljepsa na komentarima smile79

Primavera i Lula... bas ste me natjerale da se zacrvenim Embarrassed
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 22:31
Vikend je bio kratak, ali uspjela sam nesto napraviti, nesto od prije zavrsiti, nesto zapoceti i nesto vec udomljeno sjetiti se staviti na forum... Smile












Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 23:01
Prekrasan i plodan vikend draga Lluvia... prelijepi novi radovi, no meni k'o renesansnom tipu više leži kutijica, mada se moja kćer nikako samnom ne bi složila jer obožava istočnjačke motive...sve u svemu, naše obiteljsko vijeće je zaključilo da su oba rada fe-no-me-nal-na.... smile141smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 00:06
Sjajni radovi! Posebice mi se svidio odabir boja i motiva na kutijici! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 08:21
Prekrasni radovi, ali ona kutijica......savršena!
ANĐELKA
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 08:54
Dakle sad si me oborila s nogu....prekrasna škrinjica,savršenasmile72
Na vrh
Maya08 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 155
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maya08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 11:48
Lluvia, super ti je sve odreda, ali kutijica s pismom mi je fantastična.
Je to salveta ili s printala!
Prekrasna je...smile78
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 12:58
Iluvia malo ali slatko zadovoljstvo. Prekrasnosmile79
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 16:59
Primavera, Izzy, Anđelka, Mare, Maja i Dorina... hvala vam cure na tako lijepim komentarima... bas ste me obradovale smile79. Ta mala skrinjica zapravo puno bolje izgleda uzivo, iako nisam bas najzadovoljnija njome. Malo me namucilo izbijanje boje ispod bijele, i nakon toliko intervencija, vise se nisam mogla vratiti prvobitnoj ideji... ali je udomljena i cula sam da je nova vlasnica zadovoljna...Smile

Maja... motivi sa smedje kutije su s dva razlicita decoupage papira Smile
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 30>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.