Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gorski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Gorski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 58>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2010 u 17:26
Lijepi ljubimci, krasna ciklama, a vidim na zadnjoj slici da još dosta crveno-bijelog štapa viri LOL
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2010 u 18:10
VAU, VAU!
Baš su cukreni!
Bravo  za lijepi aranžman!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2010 u 18:19
preslatki psići
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2010 u 22:10
Nije mi dosta snijega u Rijeci i u mom dvorištu nego sam se još morala probijati kroz tvoj u dvorištu do kuće da vidim ove slatkiše i poigram se s njima.
Trebaju li možda šišanjesmile96
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2010 u 22:20
I ja sam doskijala i pogledala ta divna stvorenja i tvoj snježni vrt i odoh dalje
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2010 u 22:26
Evo i mene u tvom vrtu. Nagazila sam se po snijegu, valjda si primjetila moje stope

Ljubimci su prepreslatki, a aranžman mi se jako, jako svidja.

Ciklamu kao što ti je rekla Antonija, obavezno stavi u negrijanu prostoriju da ti se što duže održi

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2010 u 19:09

mali kaktus , hoya - trenutno nije kod mene brrrr, brr... Najavljeno je da će padati snijeg. Za sada još ništa od toga, tako da čak ni kod mene nije osvanuo bijeli Božić Tongue

lovro , DRENOVA - hvala na pohvali za ljubimce i aranžmanTongue

Triša - šišaš li samo ljubimce ili i vlasnike?Wink

moon - vidim da si bila u žurbi, nisi čak ni kavu popila...Tongue

Antonija, Lora - hvala na savjetima za ciklamu.

Lora - hvala na pohvalama za aranžman. Ne samo da sam primjetila tvoje stope u snijegu, nego si i bez obuće ostala...



Hvala svima Hug

Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2010 u 19:16

Svim šetačima kroz moj vrt, koji danas slave, želim čestit i blagoslovljen Božić, mir i blagostanje.






Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2010 u 20:15
Draga Nataly i ja prošetah ponovo,i naravno divim se vašim dekoracijama za Božić,zaista je svaka posebno lijepa na svoj način,uživaj te i radujte se a bogami i ja sa vama skupasmile78
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2010 u 23:15
Nataly, čestit Božić
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2010 u 00:11
Nataly, jaslice su mi jako simpa

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 09:11

Sarajka, Moon, Lora - hvala na posjeti

Na prethodnim slikama ste vidjeli božikovinu u vazi. Ako nekome trebaju grančice da pokuša zakorjeniti, slobodno neka se javi da mu pošaljem.

smile127
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 10:33
Tvoje dekoracije suThumbs%20Up,a prozorska daska sa ta dva slatkiša je najlipše popunjenasmile79Veselja puna kućaHeart
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 16:02
Jako su mi lijepe jaslice kod tebe, ovako između ciklame i božikovine..
Pesani su baš fora ovako smješteni na prozorskoj dasci!! Smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 19:39
Jaslice su ti krasne, mini ali simpa i božićna košarica je super Thumbs%20Up, evo tu ću kod tebe priznat da još nikad u životu nisam napravila ikebanu ili kakav božićni aranžman... grozno ali istinito Embarrassed, a eto trebalo bi samo probat Embarrassed
Ljubimci su ti preslatki  Big%20smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 19:44
Sada sam šetala po snijegu kod Korijenka i dosta mi ga je, preletit ću do tebe i to ravno u kuću kraj šparheta - dolazim na čaj!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 20:23

Mira021 - hvala, još moram slikati okićenu jelkicu. Ove godine uglavnom ukrašavam sa postojećim ukrasima, samo malo mijenjam kombinaciju tako da ne bude svaku godinu isto. Ljubimice nas zaista uveseljavaju...Tongue

Anaida - jaslice su najprije bile ispod jelke, ali mala zloćka od pekinezerice mi je raznesla svu mahovinu, pa sam ih stavila na sadašnju poziciju (bez mahovine) Tongue

Korijenko  - mimoišle smo se, ja sam upravo došla od tebe... Jaslice su najminijaturnije koje mogu biti. Teško mi je povjerovati da nisi još nikada napravila aranžman. No, kad ga napraviš znam da će biti lijep - ne sumnjam...Tongue

Triša - bila sam i ja kod Korijenka. Jesi primjetila da ima više snijega nego kod mene. Ali kod mene je puno hladnije, zato - dobrodošla na čaj...Tongue

Na vrh
BLANKA C. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BLANKA C. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 20:42
Nataly...volim snijeg,baš ti je lijepo,samo mrzim hladnoću,uvijek mi je zima.
 
Cvijeće ti je jako lijepo...Clap
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2010 u 11:29
Lijepi ukrasiClap
i tebi Sretan Božić!smile154
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2010 u 11:41
Nataly, lijepo si mi ukrasila svoj domič, ali ona dva draguljčića su mi najveći ukras!!!   Kak su cukrani!!!!

Pozdravčić i naravno pusica malim medenjacima!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.