Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hawaii palma - Brighamia insignis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hawaii palma - Brighamia insignis

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112>
Korisnik
Poruka
marsha View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marsha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2012 u 21:54
Bas je divotica :-)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2012 u 22:16
Originalno poslano od člana marsha marsha napisao:

Bas je divotica :-)
@marsha, probaj si je nabavit od Bakkera. Znam da im baš ne vjeruješ, no neki sam dan vidjela u kakvom je stanju stigla ta ljepotica mojoj kolegici....savršenaClap
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 17:42
Prvi cvijetićEmbarrassed

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
mimagy View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 57
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimagy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 17:49
ako smijem pitati kakav je ovaj cvjetak??? predivan mi je :)
"Zdrav razum je samo pregršt predrasuda koje smo usvojili do osamnaeste." A.Eistein
Na vrh
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 17:58
smile120prelijepooooo
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 18:00
Originalno poslano od člana mimagy mimagy napisao:

ako smijem pitati kakav je ovaj cvjetak??? predivan mi je :)
Hawaii palma - Brighamia insignisThumbs%20Up
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 18:03
Originalno poslano od člana irenaidani irenaidani napisao:

smile120prelijepooooo
Šteta što je samo jedan pupoljak opstao, a bilo ih je jako puno, samo što dok sam ja bila s virozom, nije je imao tko zaliti ni prihraniti.
amo neka je ona meni zdrava i jedra, a cveteka će bitiWink
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 07:23
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Prvi cvijetićEmbarrassed

BRAVO,BRAVO,prekrasno!
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
marsha View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marsha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 08:05
Bebolina, svaka čast, prekrasan je Clap
Odgodit ću do proljeća pa bi ju mogla naručit od Bakkera.
 
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 18:26
prekrasan je smile71
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 18:30
Ima li nešo što u tvojim rukama ne cvijeta, ma samo smile141majstorice
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 20:34
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Originalno poslano od člana irenaidani irenaidani napisao:

smile120prelijepooooo
Šteta što je samo jedan pupoljak opstao, a bilo ih je jako puno, samo što dok sam ja bila s virozom, nije je imao tko zaliti ni prihraniti.
amo neka je ona meni zdrava i jedra, a cveteka će bitiWink
bolje ista nego nistaWink,tebe je bar i tako nagradila,meni su moje izgubile bitku s gusjenicamaConfusedConfusedConfused
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2012 u 17:25
kad mi je ono ljetos bura sprzila listice od hawai palme bila sam je od jada "šuknila" u kaktus garten ,nisam uopce obracala paznju na nju,znala sam da voli gnojivo ,al nisam marila,bila sam je otpisala .kad sam vidila da je poterala listice planirala sam je stavit na odgovarajuce mjesto al nisam.cijelo ljeto je zivotarila u kaktus gartenu ,tek kad sam primijetila pupove na njoj pocela sam da je primjecujem LOL
 
 
 
 
 
 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2012 u 18:19
koji put je dobro zanemariti biljku
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2012 u 20:30
@kamenjar, bravo za "zanemarivanje"LOL to je baš ono što je toj dami potrebno. Ja sam moje mazila i pazila i za uzvrat dobila samo jedan cvjetić na dvije biljkeThumbs%20Down Prije dva tjedna sam ih možda malo previše prihranila i zalila, sad izigravaju salatu.
Uživam u tvojoj, prekrasna jesmile120
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2012 u 21:11
kamenjar......prelijepa je
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2012 u 10:18
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

@kamenjar, bravo za "zanemarivanje"LOL to je baš ono što je toj dami potrebno. Ja sam moje mazila i pazila i za uzvrat dobila samo jedan cvjetić na dvije biljkeThumbs%20Down Prije dva tjedna sam ih možda malo previše prihranila i zalila, sad izigravaju salatu.
Uživam u tvojoj, prekrasna jesmile120
 
hvala vam cure,zaista me je obradovala i iznenadila...bebolina zar i u jesen gnojis je,ja sam vec krajem 8 mjeseca prestala sa gnojenjem svih biljaka koje sam gnojila (lončanica) čitala sam na deklaraciji od hawai palme da treba jednom mjesecno dodat joj npk ,ali isto tako piše da ona isto ima period mirovanja ..jeli ti svoju gnojis cijelu godinu ?
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2012 u 19:08

Ja biljke prihranjujem do kraja rujna, kasnije ništa, ali kako je palmica krenula s cvatnjom dosta kasno....zeznula sam stvar i naučila lekciju. Krivo mi je što je tako ispalo, ali svo zlo u tome.

Sad su na rehabilitaciji do proljeća, nema jela a pijača na kapaljkuTongue
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2012 u 05:14
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

kad mi je ono ljetos bura sprzila listice od hawai palme bila sam je od jada "šuknila" u kaktus garten ,nisam uopce obracala paznju na nju,znala sam da voli gnojivo ,al nisam marila,bila sam je otpisala .kad sam vidila da je poterala listice planirala sam je stavit na odgovarajuce mjesto al nisam.cijelo ljeto je zivotarila u kaktus gartenu ,tek kad sam primijetila pupove na njoj pocela sam da je primjecujem 


prelipa ti je, smile94

kažu da su cvjetovi mirisni, jesi ih šnjofnula?
nakon tvoje raskošne ljepotice, svoju neću ni slikati, jadna oćelavila, mada ima par pupoljkaka koje željno iščekujem
svi joj listovi požutili i otpali... bojim se da nije crveni pauk u pitanju

zimu provode na toplom, zar ne?
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2012 u 05:16
evo, provjerila sam na onom linku od hrovatina i piše da je minimalna temp. 18 stupnjeva pa s havajkama treba u toplu prostoriju ovu zimu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.