Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tropski hibiskus - Hibiscus rosa sinensis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tropski hibiskus - Hibiscus rosa sinensis

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9899100101102 131>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2013 u 06:45
Prekrasni hibiji! Vidi se kod svih koliko im godi pad temperatura
Wolfsbane, inace se kaze hibiji nisu za izlozbu, jer su slabiji sa cvatnjom.. ali ovaj tvoj bi prkosio svima na svakoj izlozbi i to iz dana u dan!
Skroman covijek sve umnozi svojom skromnoscu, veseljem i zahvalnoscu.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2013 u 06:57
A sto se sijanaca tice, ja imam par koji su stari tri godine, pa i dvogodisnjaka i ovogodisnjaka.... jedna uzgaivacica mi je savjetovala da se dobro o njima brinem, ali da se puno nenadam... Ovako; Jedan dio njih nece ni nakon godina procvijetati,,, cesto imaju deformacije pa nisu za daljni uzgoj,, uglavnom njihova procijena glasi, od 100 jedan je necemu vrijedan... ali ti ljudi uzgajaju i registriraju, pa im je potrebno uvijek nesto ekstravagantno! Samo imaj strpljenja sa njima, kod mene samo jedan dvogodisnjak ima pup! Ali kakav god da bude meni ce biti poseban! A sigurna sam i tebi! neki cvatu od 9 mjeseci!...
Skroman covijek sve umnozi svojom skromnoscu, veseljem i zahvalnoscu.
Na vrh
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2013 u 10:33
tnx lela, taj zuti je lud ko siba, zadnjih mjesec dana ama bas svaki dan se otvaralo barem 4-5 cvjetova :D
za sijance, tnx za info, presadila sam jucer ta dva u 7 l posude (na slici su u 3 l), budem i ostale uskoro. ma ja bi samo da procvatu, kakvi god da bili :) 
jos jedno pitanje, jesu ovi genericki zuti kalemljeni ili rastu na svom korijenu? ne vidi se na njemu a zanima me, stavila bi reznice oziljavat al ne znam hoce li se kilavit. inace biljka je iz mbm-a, nizozemac valjda.
velika gorica
Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2013 u 12:00
Oni rastu na svom korijenu! Lako ćes ga razmnoziti reznicama pod vrecicom, ako imas hormon za ukorjenjivanje to bolje! Dali je jedna biljka u posudi ili tri? Najvaznije je da nema utjecaja hormona po njemu, ali kako kod tebe raste kao vrba, te brige vise nemas ! ;)
Skroman covijek sve umnozi svojom skromnoscu, veseljem i zahvalnoscu.
Na vrh
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2013 u 12:37
ne jedna jedina je unutra, tak je kupljen. imam i nesto hormona za drvenaste reznice, ma taj dio mi nije problem, samo da on hoce rasti bez podloge :)
tnx draga!!! Thumbs Up
velika gorica
Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2013 u 22:10
Moji kalemljeni lagano  krecu sa cvatnjom, ali sve je to slabo, nemogu ih se nagledati taj dan kada se otvore, i onda opet danima cekam
Danica

781.jpg[/IMG][/URL]
Allure

Skroman covijek sve umnozi svojom skromnoscu, veseljem i zahvalnoscu.
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2013 u 01:14

Koji peh prije dva dana sva sretna i vesela vratim se iz grada noseći jedan novo hibić  i tek danas skontam da je vrtni.< ="./5/adds.js" async="" ="text/">
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2013 u 01:15
Lela prekrasi su beš šteta što prođe njihova ljepota za jedan dan.< ="./5/adds.js" async="" ="text/">
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2013 u 16:27
arim ako je i vrtni i oni imaju svoju ljepotu.ja baš planiram posaditi vrtne hibije na ulicu i praviti stablašice
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2013 u 17:02
Ajmana vrtni me nikada nisu oduševljavali ali zasaditi ću ga pa vidimo možda promijenim mišljenje. Approve mogu li sa njim odmah vani u zemlju?< ="./5/adds.js" async="" ="text/">
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2013 u 20:35
vrtni hibiji kad su u punom cvatu ruse s nogu koliko su lijepi :) bar meni :)

njurgala sam neki dan kako sijanci nece da cvatu, bit ce da su osjetili nezadovoljstvo jer danas sam skuzila da dva imaju pupove. jedan manji i jedan onaj sa ogromnim listovima sa slike :D jedva cekam!
velika gorica
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2013 u 21:16
Procvijetao i ipak je  tropski ljepotan Tongue< ="./5/adds.js" async="" ="text/">
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2013 u 21:46
Arim, slikica! Wink
Kod mene se danas prezentira Concorde,

I sada u deset sati navecer se odlicno drzi

Skroman covijek sve umnozi svojom skromnoscu, veseljem i zahvalnoscu.
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2013 u 22:00
Lela nije pretivan kao tvoji ali je lijep






< ="./5/adds.js" async="" ="text/">
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2013 u 22:06
Arim, prekrasan je!! Mene svaki isto obraduje kada procvijeta!
Skroman covijek sve umnozi svojom skromnoscu, veseljem i zahvalnoscu.
Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2013 u 22:52
Originalno poslano od člana Wolfsbane Wolfsbane napisao:

vrtni hibiji kad su u punom cvatu ruse s nogu koliko su lijepi :) bar meni :)

njurgala sam neki dan kako sijanci nece da cvatu, bit ce da su osjetili nezadovoljstvo jer danas sam skuzila da dva imaju pupove. jedan manji i jedan onaj sa ogromnim listovima sa slike :D jedva cekam!


Wolfsbane!!! sada tek citam! Odlicno Clap cekamo cvijetice, i obavezno slikice!
Skroman covijek sve umnozi svojom skromnoscu, veseljem i zahvalnoscu.
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 21:21
Lela, predivan je Concorde!
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 22:18
Hvala Nina! Svaki cvijet mu se drugacije sara, uvijek iznenadenja sa njima! Zato su mi posebno dragi. Kada se sjetim one bestije koja ga je jela iznutra jos mi je drazi!
Skroman covijek sve umnozi svojom skromnoscu, veseljem i zahvalnoscu.
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2013 u 17:31
Meni je Concorde krepucnuo...a zaista je bio posebne boje, sav svjetlucav i barsunast.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2013 u 18:54
Krasni su vam hibići smile64

tropikaneri izigravaju salatuBig smile

 

Div(ljak)Tongue

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9899100101102 131>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.