Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tropski hibiskus - Hibiscus rosa sinensis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tropski hibiskus - Hibiscus rosa sinensis

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 100101102103104 131>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2013 u 20:24
@Nina, krasan ti je hibismile211
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2013 u 20:24

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2013 u 21:51
Bebolina, odlican je! Na slici mu se cita ponos! P.s oprasi ga! ;)
Skroman covijek sve umnozi svojom skromnoscu, veseljem i zahvalnoscu.
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2013 u 22:39
Ovo hibići su svi za divljenje svaki svoju ljepotu pokazuje na svoj način.I moji su u cvatu valjda im ovo zahlađenje paše.< ="./5/adds.js" async="" ="text/">
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2013 u 22:50
Bebolina, ovo je valjda Ponoćno sunce, tj. mislim da je promijenio ime u nešto drugo, šta? Meni se uvijek sviđalo ime "ponoćno sunce", žao mi je da je Denis to promijenio.
Ali, divan je ovako ili onako, ti crveni ne izgledaju nešto na slikama, ali u stvarnosti je nevjerojatan, sami baršun!
Sviđa mi se i ona tvoja staza.
Lela, sijanac nije loš, lijep oblik i njezna boja, ako bude cvatan, bit ce odlican.
 
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2013 u 22:52

Antique Rose, divne boje, lijepa biljka.

Uploaded with ImageShack.us
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2013 u 23:00
I evo ga ovdje rame uz rame sa Jolandom Gommer, meni jednom od najljepših boja.
Uploaded with ImageShack.us
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2013 u 23:06
Originalno poslano od člana lela.h lela.h napisao:

Bebolina, odlican je! Na slici mu se cita ponos! P.s oprasi ga! ;)
Jesam! LOLTongue
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2013 u 23:09
Originalno poslano od člana nbjelovu nbjelovu napisao:

Bebolina, ovo je valjda Ponoćno sunce, tj. mislim da je promijenio ime u nešto drugo, šta? Meni se uvijek sviđalo ime "ponoćno sunce", žao mi je da je Denis to promijenio.
Ali, divan je ovako ili onako, ti crveni ne izgledaju nešto na slikama, ali u stvarnosti je nevjerojatan, sami baršun!
Sviđa mi se i ona tvoja staza.
 
Staza je ZAKON!LOLLOLTongue
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2013 u 23:10
Originalno poslano od člana nbjelovu nbjelovu napisao:

I evo ga ovdje rame uz rame sa Jolandom Gommer, meni jednom od najljepših boja.
Uploaded with ImageShack.us
Mogla bi satima buljiti u tu ljepotu Clap Prekrasni suStar
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2013 u 18:19
Blue Ballerina, vrlo cvatna, nježne boje, a nedavno sam doznala i da se dosta dobro zakorjenjuje, probat ću slijedećeg proljeća.
Uploaded with ImageShack.us
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2013 u 21:09
Preljepi!!!!
Nina zakorjenjuje se balerina dobro, ja sam ju zakorjenila, ali nazalost bila prebrza sa skidanjem vrecice,,, tad sam ju unistila! Fino korjenje je razvila!
Skroman covijek sve umnozi svojom skromnoscu, veseljem i zahvalnoscu.
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2013 u 00:32

Lela, ajme, mora da ti je bilo jako žao.

Meni su rekle Čehinje da se strašno brzo zakorijeni, svega 2 tjedna. To mi je nevjerojatno, jer i običnim domaćim treba više, zato baš želim probati. Koliko je tvojoj trebalo, sjećaš li se?
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2013 u 07:05
Ja sam radila bas,,, skolski! sto znaci nisam ju utvarala 4 tjedna... malo samo vode sipala dva puta u tanjuric, kada sam ju onda izvadila i okrenula naopacke,,, pola one male plasticne casice od deci, je ispunila finim podebljim korjenjem! I onda je nastupila moja tada pocetnicka greska! Mislila sam sa tim korjenom joj netreba nikakva zastita vise! I to je bila naravno velika greska
Skroman covijek sve umnozi svojom skromnoscu, veseljem i zahvalnoscu.
Na vrh
dado.slavnija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 04 Siječanj 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado.slavnija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2013 u 14:25
A prekrasan je. Stavim Slike High Voltagea kako prkosi svim ostalim hibijima i jutarnjuj magli s  cvjetovima po 3 dana i konstantno cvjetanjem unazad mjesec dana
Dario
dario.novska@gmail.com
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2013 u 15:25
Lela, to znači da je i kod tebe bila jako brza...A kako je zapravo krepala, jesi li vidjela da se objesila pa je vratila pod kesu i bilo je kasno, ili nisi ni vidjela....???
Prva pomoć u takvoj situaciji, koja upali često, je pokidati sve obješeno lišće i ponovo je staviti pod najlon, jer ono što se zapravo dogodi jest da se biljka šokira uslijed nagle promjene, ali korijen je još neko vrijeme zdrav i sposoban da svu štetu popravi. Mada se i meni dešavalo da mi se ne povrate...
Dado, pokaži, HV je jak i čvrst, drago mi je da je i kod tebe takav. I High Esteem je isti istacijati, i izgledom i osobinama biljke.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2013 u 17:11
    
Moji nisu lijepi kao vaši ali svejedno u njima uživam...

    

   

   

Žuti sam nedavno kupila i prije dva dana ga presadila, jako zanimljivo što uopće  na njemu to ne vidim i dalje cvijeta i veselo lišće ima a skroz sam staru zemlju maknula i oprala žile a on uopće ne reagira bar za sada.

    
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2013 u 21:39
Arim prekrasni su! Nemoj biti tako skromna,
Skroman covijek sve umnozi svojom skromnoscu, veseljem i zahvalnoscu.
Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2013 u 21:46
Nina, ja sam balerinu odmah cim su prosla 4 tj. Izvadila i isti dan posadila u vecu posudicu... pa sam klonute listove pripisala suhoj zemlji te ju zaljevala,,, sa time sam vjerovatno ubrzala proces propadanja,,, to je bio moj gorki pocetak sa hibijima! I da,,,,; ukorjenila sam ju u 11-om mjesecu! Sto mi bas nije islo u veliku korist... nego gubitak.
Skroman covijek sve umnozi svojom skromnoscu, veseljem i zahvalnoscu.
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2013 u 22:01
@arim, prekrasni su ti hibići smile64
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 100101102103104 131>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.