Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 100101102103104 272>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2009 u 11:37

Hvala Željka i tebi i tvojima također!

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2009 u 17:24

Hoya ma ne znam doista o čemu ovisi pšenica. Ja sam kupila tri identične kutijice.MMK se  strulila, moja je, recimo, pristojna a od MSK je kao luda u dvije posude, da nisam ja kupila, rekla bih da je ječam.

 

A bor je baš lijep. Da, i ja sam lani prestala slagati štalicu (nema za kogaConfused) i meni je žao, pogotovo što su sve figure još moje iz djetinjstva... al' danas su neka druga vremena!

 
Sretan ti Božić!Big%20smile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2009 u 18:05
Hoya svratila samo da vidim tvoj bor - prekrasan, a pšenice, pa bar ih imaš nekoliko.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2009 u 18:52
Bako i tebi i tvojima sretan Božić.
Dobro je dok imamo gdje zadnji čas kupiti pšenicu. Nitko nebi ni znao da sam fulala, ali ja ne mogu šutiti LOL...
 
Triša, hvala, malo me tješiš, ali godi i to Wink !
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2009 u 21:27
Prekrasan bor Clap ... i kažeš nije to to, a kad vrijeme ide, a oni rastu...
Srtean Božić!
život je more
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2009 u 21:40
Hoya prekrasn ti je bor, kažeš pšenica .... lani mi je doslovno bilo : trč, trč jedna vlat pšenice , pa opet bilo me je sram to da mi iko vidi, ove godine je poludila baš uživam gledajući je ne stavljam je u zemlju nego na pamuk e da posijala sam je mislim baš na sv. Nikolu.

A kićenje bora i pravljenje jaslica .... nisam imala volju za nas dvoje napraviti onda je došao MS sa ženom i podigao mi je moral i volju, okićena mi je kuća
ko u prići, di se god okrenem tu su ukrasi i gore lampice, .... tek vidim koliko sam radila za dicu odnosno koliko sam bila življa i s idejama dok su bili uz mene ali to je život, rodimo ih da bi jednog dana odlepršali u svoj život.
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2009 u 21:42
Hoya tebi i tvojima čestitam blagoslovljeni Božić
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2009 u 23:07
Bor ti je baš prekrasanClap.

Ja svoje male jaslice stavim i uživam u njima, ali ih je MM deportirao u vrtnu kućicu kao višak iz kuće i još štošta je bez pitanja odniosmiley1626.gif.

Sretan Božićsmiley1831.gif
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2009 u 11:00
Hoya, bor je krasan. Ne znam zašto nisi stavila i jaslice. ja u svojoj kući nema dječice ali jaslice su obavezne. To je posbno vrijeme i jaslice mi puno znače! Za mene........
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2009 u 17:41
Lantana, vanja, smrcko, bergenija evo me, napokon da sjednem u miru i posvetim se vama.
Hvala na pohvalama i na lijepim riječima. Kad malo bolje razmislim u priči o jaslicama sakrila sam se iza odrastanja djece, a bilo je drugih razloga ...
A danas sam već, vozeći se kroz Fužine gledala da uzmem mahovine pa da ih barem sada napravim. To je jedna od ljepših tradicija u našoj obitelji.
 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2009 u 20:02
Claptako treba, jaslice su nastale i za nas odrasle. Trebamo se radovati onome što slavimosmiley531.gif.
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2009 u 11:09
Hoya navijam za tvoje jaslice i da, čekam "korpus delikt" (fotič u ruke) Thumbs%20Up
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2009 u 13:45
Otkad nisam setala tvojim vrtom,i ova bjelina je predivna:)
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2009 u 15:21
gio Wink
 
Nisam ipak radila, ali sam se išla prisjetiti prijašnjih. Da bar u slikama uživam
2006
2007 
 
 
 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2009 u 15:45
vracas me u djetinstvo
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2009 u 16:15
Gio, ja sam (a čini mi se da puno nas ovdje nije daleko) vječito djete.
Osim što mi je s godinama nametnuto more obveza i odgovornosti.
I ove jaslice i tvoje jezerce meni su samo malo ozbiljnije lego kocke. Sistem je različit, ali su djetinji osmijeh i radost kod slaganja jednako prisutni.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2009 u 17:11
Zimska idila je kod tebe bila prekrasna...... jelkice pred kućom si lijepo "ulovila". Pšenica, bor, kićenje i ukrašavanje kuće je dio tradicije i blagdanskog rituala koji uvijek ponavljamo, nekada sa malo više, nekada sa malo manje volje i entuzijazma, ali ti si to super obavila i rezultat je savršen. Ove jaslice su prekrasne Clap.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2009 u 17:12
Pa ovo je fenomenalnoClap
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2009 u 17:43
Najprije kat.rea   jer jedva čekam da se vratiš u parvu formu. Čim si tu - znači bolje je.
Smrcko, hvala ti!
 
A rutuali? Predivni, obiteljski. Za ove blagdane dobila sam na poklon knjigu sa receptima sa naslovom Obitelj se oko stola okuplja.
A Božić je dan kada postajemo svjesni koliko nam znači topli dom. Zato mi je taj blagdan toliko drag.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2009 u 18:30
Je Hoya, djeca su narasla, pa nam se čini da više nisu potrebni neki stari običaji, ali onda si moramo sami sebi priznati da ti običaji u stvari vesele - baš nas. Zato je u kući i bor i jaslice i ukrasi, i dok god se okuplja obitelj i dok god nam dolaze prijatelji veselit ćemo se ne samo blagdanima nego i svakom danu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 100101102103104 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.