Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 101102103104105 260>
Korisnik
Poruka
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 00:48
Hvala smrckić na smajliću! Baš je dobar! ;-)))
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 00:50
Evo ti još jedan, sad sam ga dobila od drage osobe.

Čestitam ti na pređenoj stotoj stranici
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 00:50
o prestala sam zato i jesam po zadatku krenula u tvoj i Hanin vrt i još par njih moram obići ali mislim da ću to ostaviti za poslije spavanja
Na vrh
sonja50 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 256
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sonja50 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 01:14
Flavia, ne mogu sebi doći! Šta nam radiš sa tim tvojim kreativno -neurednim vrtom! Eee, da je kojom srećom i moj takav Embarrassed. Moram ti priznati, nisam sve pročitala, ali sam , do posljednjeg slova, pročitala nekih 20-tak strana a ovo ostalo na preskok. Ženo božja, tebe treba zabraniti u velikim količinama Tongue ! Preko 100 strana !?  Thumbs%20Up
Zdravije bi za sve nas bilo da se pojavljuješ u manjim i rjeđim dozama ( gdje je onaj emoticon "envy", ima li ga uopće ?).
Neopisivo lijepo! Fantastično! Izgleda da su ti suđeni samo uskličnici.

Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 07:37
samo da te izvjestim cijelu noć sam brojila tvoje ružice  smile75
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 07:53
I ja zavirila i oduševila se novim slikicama. Bungica i palmica su za izložbu - 1. nagrada, a i sve ostalo bez problema možeš izložiti!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
sonja50 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 256
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sonja50 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 10:26
Originalno poslano od člana bromelija bromelija napisao:

samo da te izvjestim cijelu noć sam brojila tvoje ružice  smile75


Ali sam zaista do 4 ujutro isčitavala ove stranice, a još nisam gotova. Nama koji smo se kasnije uključili na forum, nije baš ni lako sve pregledati. Trebali bi satima sjediti uz komp.
Flavia je zaista čudo od žene. Cvijeće i fotografije prekrasne..Flavia nesebična...

Ovaj vrt zaslužuje da se zove Flavia's royal botanical garden
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 10:40
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Evo ti još jedan, sad sam ga dobila od drage osobe.

Čestitam ti na pređenoj stotoj stranici
 
Hvala draga Smrcko  na još jednom smajliću, ovaj desni debeli s plavim očima sam ja, a ti budi lijevi, može?......nadam se da će Vam današnji izlet biti i više nego dobar!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 10:53
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

o prestala sam zato i jesam po zadatku krenula u tvoj i Hanin vrt i još par njih moram obići ali mislim da ću to ostaviti za poslije spavanja
 
Super draga Tija da si se smirila! Baš mi je drago da si se vratila "u normalu"
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 10:58
Sonja50...da znaš da si ga ipak malo pretjerala.....šta je je....LOLLOLLOL...puno hvala na pohvalama i lijepim riječima....smile78
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 11:00
Bromi....ne trebaš se "patit" s brojanjem...budem ti ja rekla, ništa ne brini...a nagradu možeš dobiti "preko veze"
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 11:03
Anaida....draga moja....hvala ti što si svratila! Hvala ti i na pohvali za bugicu i cikasicu! Kako ih imam tek od ove godine, i ja sam i više nego zadovoljna s njima! smile95
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 12:18
Sve pohvale za kreativni nered tvog vrta!!!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 20:40
Ajme nerada i nereda u tvome vrtu Flavia, daj se primi posla maloWinkWinkWink
 
Crvena buga je krasna, a zaljubih se u žutu ljepoticu
BRavo majstoriceClapClap
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 21:05
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Bromi....ne trebaš se "patit" s brojanjem...budem ti ja rekla, ništa ne brini...a nagradu možeš dobiti "preko veze" [IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/traurig/a020.gif" />


Viš,viš Bromi bu dobila nagradu,a ja koja sam započela po tom pitanju ( )

Znaš,Flavica,još nisam zaboravila onog ponuđenog Twistera,
samo ne znam jel bi se on rajši sad k meni preselil ili na proljeće kad bi se lakše primil .
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 21:57
Draga Flavica, imala sam vrlo naporan tjedan i odlučila sam se počastiti dvosatnom šetnjom po 103 stranice tvog vrta.
Vidjela prekrasno cvijeće, neobično grmlje, osjetila toplu domaćinsku atmosferu i odlučila se vratiti prvom prilikom na ponovni uživanac.
Neću izdvajati svoje favorite ni po vrst,i ni po boji, ni po rodu, ni hrvatski, ni latinski.... jer tvoj vrt pršti pozitivnom znatiželjom, velikom marljivošću i ljepotom. 
Šteta što se nismo vidjele na ZG kavici....

Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 22:01
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

[Hvala draga Smrcko  na još jednom smajliću, ovaj desni debeli s plavim očima sam ja, a ti budi lijevi, može?......nadam se da će Vam današnji izlet biti i više nego dobar!


Baš volim kad me češkaju po glavi, zašnjofam. Kod frizerke je uvijek problem , ne može me razbuditi.
Pitaj Hojčekukakav je izlet bio. Nekih 5 sati smo hodale, čim joj okrenem leđa ona dok je ne vidim. Pogledam je.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 09:09
Smrckić, vidjela sam foto-reportažu na Hoyinoj stranici, prokomentirala i drago mi je da ste se super provele! Wink Clap
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 09:21
Lilly, hvala na posjeti i pohvali...Embarrassed
Sara, zato se tema i zove kreativni nered da se "zaštitim" od posla...LOL, piše nered...nek je nered....i nitko ništa ne očekuje....kužiš !
Perla, draga moja, hvala ti na posjeti i lijepim riječima!...nažalost nisam mogla na kavicu prošli puta.....ali se toplo nadam da će biti još kavica pa ćemo se i vidjeti Big%20smile
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 09:25
Eto vidiš Flavia, novopridošla Sonja je tvoj vrt odmah stavila na pravo mjesto!Big%20smile Fina neka forumašica a ne kao ja koja sam izrazila sumnju da ti zapravo nama stavljaš slike iz Botaničko u Zg!WinkLOLLOLLOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 101102103104105 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,674 sekundi.